DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Печат  
Автор Тема: впечатления от турнето  (Прочетена 53253 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #30: 22 Август 2009

прав си, че накрая на миналото турне песните също паднаха до 5 май, но основната разлика е че на миналото турне в първите два ръкава съответно щатите и европа - в сет-листата неизменно присъстваха 7 песни от новия албум(може би на фестивали е отпадала по една от новия, но това не е интересно). Мисълта ми е че промотирането на новия тогава албум е преминало еднакво в щатите и в европа по време на първите 2 кръга, а пък при завръщането всякакви промени са добре дошли.
да не забравяме, че и четирите сингъла бяха неизменно в плей-листата като единствено JTR отпадаше и то доста рядко и то чак на 3 и 4 кръг.
Към този момент, голяма част от американците, не са чули нито 2, нито пък 3-ти сингъл, да не говорим че FT изобщо не беше изпята в Европа. Ще се съгласиш, че тези неща са странни.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #31: 22 Август 2009

Ще се съгласиш, че тези неща са странни.

Поразрових за концерта в Санта Барбара и се оказва, че на листа с песните, които е трябвало да изпълняват не е липсвала нито една. Всъщност е имало проблем със захранването на няколко пъти, като по време на "Walking In My Shoes" токът е спрял. Вероятно това ги е накарало да съкратят сетлиста, като предишния път, когато беше орязан имаше доста хора, които разказваха за лоши условия и проблеми в самата зала, както и специални изисквания за това до колко часа може да продължи концерта.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #32: 22 Август 2009

както се чу в листата за сб са присъствали още и strangelove, m&s и fragile tension. ясно е че проблемите със звука, тока, кълбото, екраните и всичко останало е скъсило листата, но това не променя останалите факти. вторият сингъл го няма, третият присъства кажи речи веднъж на 5 концерта и то по скоро като някаква изненада.

на мен не ми харесва много като се сменят песни като strangelove и m&s, които са така да се каже изненадите на това турне. съвсем спокойно можеше да сменят, някои от постоянно присъстващите песни за да вкарат btw и somebody. на миналото турне photographic беше супер готина изненада, да се надяваме, че тепърва ще вкарат някоя песен, която не сме чували отдавна.

не знам дали само аз мисля така, но определено парчетата от playing the angel звучаха доста по-добре на живо, отколкото парчетата от новия. албум.
Последна редакция: 22 Август 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #33: 29 Август 2009

Незнам каде  да го сложа това така че Усмивка

Depeche Mode gear interview back stage hollywood bowl 09

http://www.youtube.com/watch?v=N_nf-LpzNB0
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #34: 01 Ноември 2009

ето че започна европа 2 и единствената промяна е включването на freelove изпята от мартин. в сета не присъства нито 2-ри, нито 4-ти сингъл от новия албум. доста разочароваща е липсата на промени, аз поне се надявах поне на 3 наведнъж, с 4-та ротираща се, за сметка на това парчетата от новия паднаха на 4, от които с радост бих махнал 2 на момента. да се надяваме, че промените ще дойдат бързо, защото недоволството на много верни фенове е съвсем оправдано. дм много добре знаят, че имат верна фенска маса, за която границите на европа почти липсват и е хубаво да се мисли повече за тези хора, които дават мило и драго да видят ...още един концерт и още един след него.
Последна редакция: 01 Ноември 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #35: 01 Ноември 2009

ето че започна европа 2 и единствената промяна е включването на freelove изпята от мартин. в сета не присъства нито 2-ри, нито 4-ти сингъл от новия албум. доста разочароваща е липсата на промени, аз поне се надявах поне на 3 наведнъж, с 4-та ротираща се, за сметка на това парчетата от новия паднаха на 4, от които с радост бих махнал 2 на момента. да се надяваме, че промените ще дойдат бързо, защото недоволството на много верни фенове е съвсем оправдано. дм много добре знаят, че имат верна фенска маса, за която границите на европа почти липсват и е хубаво да се мисли повече за тези хора, които дават мило и драго да видят ...още един концерт и още един след него.

Ники, абсолютно съм съгласна с теб. И аз очаквах повече промени в сет листа, но уви. Предпочитам да махнат Hole To Feed (която най-малко харесвам от SOTU), след като вече отпадна Peace, това че е сингъл нищо не означава, щом като вторият сингъл отпадна, защо да не отпадне и третият), и на нейно място да включат Fragile Tension. Хареса ми поне, че присъства Miles Away и ми е интересно да чуя как е звучала Freelove снощи, дано излезе видео в ютюб. Винаги ми е било мечта да чуя Somebody на живо и се надявам това да се случи, но наистина не разбирам защо на зимния кръг от турнето в Европа, където реално много от феновете пътуват и вече са ги гледали поне на един-два концерта лятото, не разнообразят сетлиста. И аз се надявам поне за концерта, на който ще присътвам скоро да чуя нещо по-различно. Мечтая си за Rush, но май с мечтите ще си остана.  Очиврът
Последна редакция: 01 Ноември 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #36: 01 Ноември 2009

и ми е интересно да чуя как е звучала Freelove снощи, дано излезе видео в ютюб.

Има вече петдесетина секунди тук

"I'm my own worst enemy"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #37: 01 Ноември 2009

и ми е интересно да чуя как е звучала Freelove снощи, дано излезе видео в ютюб.

Има вече петдесетина секунди тук

Мерси Бисе!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #38: 01 Ноември 2009

Аз тъкмо влизам   от Oberhausen, за мен беше слаб концерт, нямаше контакт с публиката и гледаха да го притикат, Деив си хареса една булка  още на първата песен и само на нея се калчеше акто луд, то не бе целувки на всяка песен , то не бе хващане на чатала , то не бе смигане, тая сигурно е получила на всека песен оргазъм Усмивка така де, беше много работа концерта а не купон, ли4и си 4е малко им е  писнало едни и саще работи да правят всеки ден(амчи да сменят тоя сетлист да му се не види) доста неприятна изненада след като не излезнаха  след Personal Jesus.Този път Мартин се представи добре, много яко звучеше Freelove, сега я уплоудвам и ще иа пусна, и много други:)

Естествено чаках 10 часа, умрях от студ, и тез нахалните германци да му се невиди и конкуренцията Усмивка

Следващо вкучване от мен очакваите от Geneva Усмивка и една снимчица от снощи

* php0L27qHPM.jpg (75.92 KB, 450x600 - видяно 308 пъти.)
Последна редакция: 01 Ноември 2009 от deiv4o
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #39: 01 Ноември 2009

според мен със сигурност ще има нови изненади, но като че ли кратичка се е оказала почивката, за прекалено много такива все пак очаквам следващото включено парче да е suffer well или aptiut, няма да се учудя и на sister of night, а дори повече бих се зарадвал на damaged people от martin
Последна редакция: 01 Ноември 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #40: 01 Ноември 2009

Изненадата на днешната вечер в Бремен , поне за сега е че Марто е пял Clean  Усмивка

"I'm my own worst enemy"
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #41: 01 Ноември 2009

мдам, потвърдиха я, за съжаление ако съм се ориентирал правилно - на мястото на freelove. дано и дейв вземе пример от мартин и да смени малко репертоара. да видим и дали pj ще е за лека нощ??? не я щем нея Усмивка не става за Сънчо.

La tête dans les nuages
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #42: 01 Ноември 2009

На мястото на Somebody днес Мартин пее Shake The Disease.

"I'm my own worst enemy"
deiv4o
Гост
Отговори #43: 02 Ноември 2009

Ето и моите клипчета Усмивка

Depeche Mode Freelove 31 10 09 Oberhausen

Depeche Mode Enjoy the silence catwalk only 31 10 09 Oberhausen

Depeche Mode Behind The Wheel 31 10 09 Oberhausen

Depeche Mode home 31 10 09 Oberhausen

Depeche Mode Somebody 31 10 09 Oberhausen

Последна редакция: 02 Ноември 2009 от deiv4o
deiv4o
Гост
Отговори #44: 02 Ноември 2009

Ето и Clean_Bremen които не гледал Усмивка
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.