DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  
Автор Тема: впечатления от турнето  (Прочетена 51793 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #135: 22 Януари 2010

Супер е, че сте "уловили" концерта така добре....а и ,че някои от вас са имали близки срещи от третия вид....значи не сьм се изльгал, че и други "безпристрастни" са се чувствали по подобен на мен начин...
Пьрвата вечер се изкефих невероятно,но сякаш не бяха загряли и например на Wrong звука, а и самото изпьлнение не бяха много на ниво, отделно имаше двама пияни около нас, които само се бутаха и тьрсеха да се заядат с хората....и тва малко ни развали кефа, но в крайна сметка концерта и публиката бяха страхотни.....Но втората вечер бе луда.....то не бяха мексикански вьлни, то не бе тропане с краката преди да почне....Французите по трибуните бяха на крака от самото начало, за разлика от хората в Лондон....Nitzer Ebb, ме изкефиха невероятно и май си намериха нов солиден фен...някои от песните им са направо уникални...и ни изпотиха от скачане
Депещ излезнаха, вулкана Берси изригна, групата си бе кул както винаги ,а Дейв си бе сменил панталона и бе с любимия си с кант от предишното турне( едва ли е точно сьщият) Изпьлнението на Wrong, този пьт бе на ниво....а и листата бе  различна..имах удоволствието да чуя Dressed in Black и да осьзная, че освен на Home, след която публиката продьлжава с  О О ООО О..десет минути след като песента е свьршила, сьщото се случи и с припева oooo Dressed in black again....ooo Dressed in black again.....уникално....хората бяха в транс....Дейв, разбира се ни похвали....и аз бих се похвалил, имайки в предвид, че днес не мога да говоря....Бях поразен, колко симфонично епохално звучи Come Back.... не знам малко ми напомни на Вангелис..иначе друго приятно и ново за мен бе как започнаха Personal Jesus, по скоро като версията на Джони Кеш....с  бавен и леко насечен китарен риф......просто разтьрсващо.....Абе кво да говоря повече, сигурно ви е писнало да четете еуфорични коментари....за всеки концертите, на които е бил си остават най-специалните....но не знам, тва в Берси винаги ме врьща преди близо осем-девет години, когато ме "порязаха" там на живо за пьрви пьт и до ден днешен One Night in Paris си го нося дори като ходя в планината, на лов за мечки....

higher love
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #136: 22 Януари 2010

....Абе кво да говоря повече, сигурно ви е писнало да четете еуфорични коментари....за всеки концертите, на които е бил си остават най-специалните....

На мен лично изобщо не ми е писнало да чета тези коментари, защото това е единствения начин да изживея поне малко , това което се е случило  Усмивка

Валери, тотално се размазах след твоя пост! Просто ИЗТРЕЩЯХ!!! Ти наистина заслужаваш това, което си преживял!  Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
deiv4o
Гост
Отговори #137: 22 Януари 2010

Хареса ми начина по които  Деив  представи Мартин и двете дати Усмивка един от нашата банда винаги се облича като краля от Enjoy the silence,сигурно повечето от вас са го меркали некаде, тои си ходи така на дм концерти от 93 Усмивка та,

Ladies and Gentelmen,Boys and girls (в този момент си обърна главата кам Матеа  и приятелката му посочи го и продължи) Kings and Queens покланяки им се Усмивка
Mr. Marten Le Goооооооre Усмивка

Другото нещо което беше готино преди Пърсонал Джизъс да почне Мартин почна на китарата да дрънка Just cant get enough  и тълпата подивя

Като и да е:) ето оше една снимчица

* DSC01277.jpg (114.33 KB, 1024x576 - видяно 330 пъти.)
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #138: 22 Януари 2010

Пишете,пишете! Ако има други, оживели след такива размазващи концерти-да не се крият  Намигване а да разказват!

Валери,.....Ти наистина заслужаваш това, което си преживял!  Пощурял

Съгласна съм, дай Боже скоро пак и тогава да няма отсъстващи  Одобрение

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #139: 22 Януари 2010

дали пък скоро IJCGE няма да нахлуе с гръм и трясък в плей-листата?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #140: 24 Януари 2010

Ето и част от малко нескопосаните ми творения, ама са си мои  Усмивка.  Ако тук не ги споделя, не знам къде.  Не можах да снимам най-вълнуващия момент, в който нахилен Дейв се надвеси над нас да ни огледа по-добре, но по това време вече бях с омекнали крайници  Усмивка

IFY
http://www.youtube.com/watch?v=OcVvjS2FbIw

ING
http://www.youtube.com/watch?v=EyolTCws27U

End of Home
http://www.youtube.com/watch?v=toY80pBiOQ0

WIME
http://www.youtube.com/watch?v=kXtlae9Z7uc 

still my broken wings you choose to mend
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #141: 26 Януари 2010

Дид,като гледам от кьде си снимала, явно е че сме били на не повече от два-три метра един от друг...оказа се, че още няколко познати са били без нито един да е наясно с позицията на другите..като включим и Дейвчо..е очевидно че пьрвите редове са били с подчертано бьлгарско присьствие...
 през втората вечер,по време на Behind he wheel...около 30-ина човека извадиха листове с имената на членовете на групата..и за момент дори си помислиx, че е бьлгарска агитка, защото ми напомни на вече станалото световно известно We Rush For You...

higher love
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #142: 27 Януари 2010

Така и не се добрах до мечтаните позиции, но и на това съм благодарна  Усмивка Обикновено след такива събития се цупя и проклинам ръста и слабите си лакти  Усмивка Българско присъствие не долових, макар с удоволствие да отбелязах, че техните постери по никакъв начин не достигаха съвършенството на нашите от 2006, даже някъде направих снимка, да доложа тук, ама къде ли е...  Всъщност на прибиране срещнахме двойка българи, които летяха от Гърция специално за концерта, мацката, като по-разговорлива, се оказа съгражданка-русенка, която не пропуснахме да информираме за дм.орг.

still my broken wings you choose to mend
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #143: 05 Февруари 2010

ако всичко е наред утре ще чуя: Good evening Moscow!!!!
Кучешки студ минус 15 и вятър, още днес ще се запася с вълшебна руска водка. Вчера бях на White Lies страшни бяха!!! За съжаление изпуснах първите 3 парчета, включително и  Farewell To The Fairground заради ужасното задръстване. 2 часа и половина ми отне да стигна до залата - която беше като бг кино от 80-те.
Последна редакция: 05 Февруари 2010 от MAO BOY

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #144: 08 Февруари 2010

моят концерт в москва се превърна почти в нова серия на джеймс бонд. мислех да пиша дълго ревю, но тъй като едва ли мога да се събера в по-малко от 2-3 страници ще карам съвсем по диагонал.
билетите за фен зоната струваха по номинал 250 Евро.имах 2 варианта и накрая пристигайки в москва се оказах на земята и от 2-та стола и все пак от руския форум намерих някак билет на същата цена.
в москва не видях чужденеш на опашката, явно скъпите самолетни билети и визите отгоре, скъпия град и най-скъпите билети на цялото турне са разколебали доста хора и може би с право. 4-те ми билета за мадрид и барселона стурваха общо 220 Евро, а тук само един 250 Евро, но какво да се прави, това е москва, град на крайностите.

организацията на концерта беше гола вода. имаше доста съвсем нови фенове на първите редове на опашката и за радост температурата не достигна -18 както се очакваше по прогноза. 

залата беше бетонно чудовище строена за олимпиадата и при това за концерта функционираше само едната и половина, която спокойно побираше на око едни 20 хиляди. руснаците я напълниха до дупка още преди нитцер еб да излязат на сцената. за малко да остана извън залата - на два пъти милицията се опита да ме отстрани oт концерта преждевременно почти успя, но бързите ми крака ме върнаха на позиция. Някак си вратите се отвориха и след спринт между различните ограждения, най-после сцената се показа и успях да стигна до първи ред по-средата и сграбчих желязото и не се отлепих от него, толкова нагъсто отдавна отдавна не съм бил отпред.

нитзер еб ама хич не ми харесаха, соулсейвърс поне за мен бяха в пъти по-добри,

концертът беше готин. Insight много ми хареса, останалата сет-листа беше, без изненади - стандартната за групата след НГ. между песните публиката викаше Дьепьешь Мод, Дьепьешь Мод!!! което звучеше забавно.  а освен това и след  песните винаги някой се провикваше Брава!!! брава!!! (т.е. браво). Групата беше в добро настроение,  имаше 3 девойки на концерта, като две от тях бяха май дъщерите на мартин или поне едната със сигурност, както и жената на анди(нея не я познах, но така писаха хората). те свободбно дефилираха отстрани и пред сцената и правеха снимки. голямата му дъщеря беше взела едиин голям офтоапарат и полагаше голямо старание в това начинание.

падна обичайното викане и скачане, до мен беше един руснак - Андрей - който бил заедно с Валери в Прага (специални много поздрави!). на home публиката се включи както трябва и припева продължи и след като дейв се върна на сцената. успях да си поговоря накратко с оператора, изглежда както и се очакваше тура свършва в дюселдорф и няма да има нови дати, както той се изрази: Big gigs in Dusseldorf! казах му да им каже да вкарат ново парче в сет-листата, той каза: maybe и така.

накрая с болки навсякъде и пресипнал глас някак се довлякох до хотела с руското метро, което на карта е едно към едно с обложката на албума. депеш мод се отправиха към киев, а аз обратно за българия.
Последна редакция: 08 Февруари 2010 от MAO BOY

La tête dans les nuages
demode
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #145: 08 Февруари 2010

ама я кажи колко водка изпи и разкажи по-подробно за милиционерите  Ухилен
Последна редакция: 08 Февруари 2010 от demode

Devotee
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #146: 08 Февруари 2010

Групата беше в добро настроение,  имаше 3 девойки на концерта, като две от тях бяха май дъщерите на мартин или поне едната със сигурност, както и жената на анди(нея не я познах, но така писаха хората). те свободбно дефилираха отстрани и пред сцената и правеха снимки. голямата му дъщеря беше взела едиин голям офтоапарат и полагаше голямо старание в това начинание.

На първата снимка родата вдясно Усмивка), на втората ми се струва , че последния вляво е наш МАО BOY  Усмивка

* dm-moscow2.jpg (313.16 KB, 784x523 - видяно 339 пъти.)

* dm-moscow.jpg (172.66 KB, 784x523 - видяно 392 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #147: 09 Февруари 2010

да, да, кадъра е хванал свитата от приближените към групата, интересното беше, че като се появиха, наоколо се позашушука, че  това е така да се каже, антуража, който мартин е прихванал в движение в москва. в последствие дъщерята на мартин слезе долуи дейв специално и позира за няколко снимки, не се съмнявам, че ще се появят на уеб-сайта скоро.

по едно време дейв си свали сакото и остана гол в руската зима, което предизвика небивал шум и одобрителни възгласи, даже някъде зад нас някоя девойка последвала примера му Усмивка.

на втората снимка не съм аз това, макар че и аз имам същият блуждаещ и загубен, реещ се поглед хихихихи. до мен бяха редица от още трима руснака, с 2-ма от които си съдрахме гърлата от викане, а 3-ият документираше всичко и ме молеше да не крещя в апарата му...хихихи, че правеше клипчета.

точно до нас бяха 3 или четири снежанки с корони разни неща написани по белите им ръкавици.

за милиционерите предпочитам да запазя тази история за мен си, птъналка дълбоко в изпитата водка.
Последна редакция: 09 Февруари 2010 от MAO BOY

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #148: 11 Февруари 2010

края на турнето идва,има няма 10 концерта, че и по-малко, а форума е станал скучен и никой не пише по-каквато и да е тема. не вярвам всички да сте на ски, или пък толкова работа да ни е затрупала, че да не може да драснем по два реда. дали пък скоро да не направим някоя бордова сбирка придружена с приятни приказки, капка алкохол и хубава музика?

La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #149: 13 Февруари 2010

Нашите момчета са вече много близо до софия Усмивка пристигнали са в загреб вчера Усмивка
 готини снимки  ето тук

http://www.vecernji.hr/lifestyle/clanovi-grupe-depeche-mode-stigli-zagreb-clanak-95693
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.