DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  
Автор Тема: впечатления от турнето  (Прочетена 52411 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #165: 25 Февруари 2010

все пак е края на турнето, а турнетата както всички знаем са доста натоварващи. да не говорим, че сигурно е ужасно на всеки ъгъл някой да се опитва да те снима, за разлика от валери има доста агресивни фенове, няма как напрежението да не избие - това са нормални хора, които са подложени на истински маратон от пътувания и концерти, като всеки очаква от тях на сцената да са на върхово ниво. има и друго нещо, малко или много това освен депеш мод е и бизнес в който играят много пари и има много изисквания, няма как в работата да ти минава всичко гладко, понякога може да си бесен на всички, но на другия ден се събуждаш - пиеш кафе и се чувстваш отново зареден и готов за поредното предизвикателство.

недейте да мислите за такива неща, тях ги е имало и в миналото и  в доста по-тежки форми.

останаха още 2 концерта до края на турнето, а то въпреки многото проблеми ще запомня с много хубави спомени, както всяко едно турне на дм. дано следващият път да успеем да ги видим и тук.
Последна редакция: 25 Февруари 2010 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #166: 25 Февруари 2010

Валери, горе главата! Аз винаги съм се чудил как издържат на цялото това напрежение по време на турне. Затова и умишлено никога не съм търсил контакт с членове на банда, която харесвам и то от ранга на Депеш мод - защото винаги съм се опасявал, че ушите ми ще чуят нещо, което не ми се иска да чуя и ще намразя и музиката, която харесвам. А че Дейв не е искал да се снима с теб - погледни го, прилича на изпаднал клошар с тези шорти, едва ли е искал снимката му да обикаля световните форуми.
 Ухилен
На всички от форума, които вече са се устремили към Дюселдорф, пожелавам с цялото си сърце, да получат някоя специална изненада, като за последни дати от турнето и спомени за цял живот от двете вечери.
deiv4o
Гост
Отговори #167: 01 Март 2010

Бях забравил да сложа това тук

Depeche Mode_Judas_Live in Horsens_23

http://www.youtube.com/watch?v=VvPxl3WR3UE
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #168: 01 Март 2010

Цитат
Бях забравил да сложа това тук
Depeche Mode_Judas_Live in Horsens_23

Аз тъкмо си мислех преди два дни - Валери е видял Judas, а нито го спомена, нито е записал нещо...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #169: 01 Март 2010

сега е време да измислим награда, почетен приз за най-раздалия се фен, а именно Валери! Защото (мисля всички) сме му адски благодарни за отразяването на турнето, по тоя невероятен начин! Аз като не присъствала на нито един концерт (  Плачещ  Млъкнал ) искрено ви  благодаря на всички, за споделените емоции, снимки и видео материали. DM ROCKS!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #170: 03 Март 2010

Това сборно видео казва всичко, думи не са нужни.  Млъкнал :

http://www.youtube.com/watch?v=kBzSjGHz7wE

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
boggy_k
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #171: 03 Март 2010

направо настръхнах като го гледах това..
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #172: 03 Март 2010

Много красиво и въздействащо! Видео за една велика група и едно велико турне! Поздрави за всички, които бяхте част от него  Одобрение We see you next time!
   Сега отивам да си поплача...
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.