DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: Концерт в Шумен  (Прочетена 15413 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
misha
Някой
Публикации: 19

Профил WWW
23 Юни 2009

Не тъжете, мили съфорумнци! Дарик ни съобщават една вълнуваща вест! Концертът в София може да е отменен, но това не означава, че няма да видим ДМ в България в рамките на настоящото турне!!!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=368340

Има вероятност групата Depechе Мode да изнесе концерт в Шумен през пролетта на 2010 г., съобщи днес кметът на Шумен Красимир Костов. В момента се водят преговори за гостуването на музикантите в града. Освен това, се надявам, че през есента ще може да видим още Uriah Heep, а догодина и АС/DС в Шумен - добави той.

Костов уточни, че гостуването на Boney М в Шумен е струвало на общината 10 000 лв., като 5000 от тях са осигурени от спонсори.

I'm designed to feel slightly dissatisfied.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 23 Юни 2009

Навярно в момента Джонатан Кеслър броди из дебрите на Google Earth...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #2: 23 Юни 2009

Good Evening Shumeeeen.  Пощурял

Сигурно не съм прав. Наречете ме черноглед дори, но съм по-склонен да вярвам, че Дарт Вейдър ще кацне със звездният си разрушител отколкото ДМ и Електриците да акостират там. Причината е проста, няма зала.
Ето какъв коментар открих от шуменец за състоянието и капацитета на съоръженията в града.

"Зала Плиска е замислена като тренировъчна база, Младост е толкова малка и изобщо не е пригодна за съвременния спорт, а стадион Панайот Волов е пред разруха!"

Good Evening, Sofiaaa!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #3: 23 Юни 2009

Кире аз съм шуменец и мога да потвърдя това инфо. Червеното кметче много иска да ме привлече за социалистическата кауза и вече е готов на всичко, вкл. да докара ДМ в родния ми град  Ухилен
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #4: 23 Юни 2009

Явно все пак Костов (Красимир) е бил виновен - разбрал се е с групата да отменят шоуто в София и да изнесат концерт в Шумен.

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #5: 23 Юни 2009

хаха, ето това се казва забава Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #6: 23 Юни 2009

Явно все пак Костов (Красимир) е бил виновен - разбрал се е с групата да отменят шоуто в София и да изнесат концерт в Шумен.
Ха хаа хаа и аз веднага направих асоциация с Костов...онзи Костов, който е виновника за 18-ти Ухилен

Angels of the Universe
Mr.Noone
Господар
*

Профил
Отговори #7: 23 Юни 2009

Това объркано момче сигурно си мисли, че щом Boney М са стрували 10 000 лв. на общината за някаква подобна сума и DM ще отскочат до Шумен. А може и да се търси връзка с това, че Tuborg се произвежда в Шумен, знае ли човек  Ухилен
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #8: 23 Юни 2009

DM в Шумен? Усмивка
То това си е за някоя фън тема:

"Има вероятност групата Depechе Мode да изнесе концерт в Шумен през пролетта на 2010 г., съобщи кметът на Шумен Красимир Костов. В момента се водят преговори за гостуването на музикантите в града." ...

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=368377
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #9: 23 Юни 2009

На мен това ми звучи меко казано много несериозно..........
     Boney M - 10 000 лв. , а за DM колко  , 15 или 20 000 от бюджета на общината и айде нека са евро от тях да мине (общината и кмета на Шумен)  Побъркан .Меко казано смешно и направо смело "предизборно обещание".....DM фенове гласувайте и те ще дойдат!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #10: 23 Юни 2009

Дано ако има интерес за датата в Шумен да добавят втора дата - в Перник. Така ако Дейв по интерция се обърка и каже "Good Evening, Sofia" и на двете места, на едното хората няма да се обидят и няма да проличи на записа.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

boggy_k
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #11: 23 Юни 2009

имало вероятност...защо не направи нещо достоверно потвърдено и тогава да се тупа в гърдите...такива мръсни заигравки ме отвръщават и заслужава да си навлече омразата на много много хора
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #12: 23 Юни 2009

според мен въпроса е защо дарик са публикували тази новина, а иначе кметът може да е сръбнал малко повечко домашна и да му е дошла сила.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #13: 23 Юни 2009

Според мен това ще е мястото, на което ще се запише LIVE DVD-то.
Като са снимали клипа в Румъния, екипа може да е минал по път през Шумен и да им е харесат "терена" за DVD-то.

"One night in center of the universe" Depeche Mode Live in Shumen

Ухилен Ухилен Ухилен

П.П. Ще им дойде акъла на накрая. Още преди колко години Тодор Колев изпя - "Шумен е братче, центъра на планетата", от скоро и център на вселената.

Good Evening, Sofiaaa!
Mr.Noone
Господар
*

Профил
Отговори #14: 23 Юни 2009

Колкото и да ми е забавна темата и да се посмях доволно, реших все пак да проверя информацията по-сериозно, тъй като, както казах съм от Шумен. Оказва се, че общината строи сериозен "студентски парк", в който ще има открита паркова зала, в която ще има възможност за организиране на концерти и други масови прояви. Тя ще може да побира публика до около 8-10 хиляди души. Става въпрос за парк от 55 дка с различни спортни и други съоръжения. Идеята е там да се проведе концерта. Познавам лично зам. кмета по строитество и тези дни обещавам нещо по-конкретно като информация.
Все още ми е смешно, но знае ли човек - може кметът да се окаже много амбициозен. Проектът се предвижда да бъде завършен до края на годината.

Между другото препоръчвам на всички да чуят записа с кмета на сайта на Дарик, който казва също, че през есента се очакват и АЙСИДИСИ  Ухилен  Ухилен  Ухилен
Последна редакция: 23 Юни 2009 от Mr.Noone
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.