DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: Концерт в Шумен  (Прочетена 15887 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #30: 24 Юни 2009

Аз си мисля, че ако наистина направят този голям комплекс до Шумен и стадиона до края на годината (както прочетох някъде), е напълно реално Депеш да отидат именно там! Дори може стадиона да е много по-добър. А и не виждам кое му е толкова невероятното да са в Шумен - все пак София не е центъра на БГ - където условията са най-добри - там ще е.
Дано да стане. Усмивка

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #31: 24 Юни 2009

Пълен абсурд
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #32: 24 Юни 2009

Аз си мисля, че ако наистина направят този голям комплекс до Шумен и стадиона до края на годината (както прочетох някъде), е напълно реално Депеш да отидат именно там! Дори може стадиона да е много по-добър. А и не виждам кое му е толкова невероятното да са в Шумен - все пак София не е центъра на БГ - където условията са най-добри - там ще е.
Дано да стане. Усмивка

аз пък след като внимателно прочетох коментарите съм на мнение, че цялата тази олелия е ужасно грозна и кмета е поредния дивак, който плещи врели некипели и как пък се е сетил с дм да праив пр, че и медиите му се хващат. краят на статията е красноречив - имам предвид хонорара на бони М.

за ей си ди си пък щяло голямо надцакване да падне... с кого???

дайте да видим и нещо повече за този мистериозен комплекс, зала, стадион, космодрум или каквото ще е там...
Последна редакция: 24 Юни 2009 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #33: 24 Юни 2009

А във връзка с успешното овладяване на гастроентерита на Дейв, за концерта в Шумен Depeche Mode са подготвили изцяло променен и напълно тематичен сетлист:

1. Higher Smell
2. In Your Toilet
3. Personal Diapers
4. Hole To Plug
5. The Darkest Shit
6. Damaged Stomach
7. Just Can`t Shit Enough
8. Walking In My Guts
9. Strangeshit
10. A Question Of Clench
11. Enjoy The Spasm
12. Shit On The Windscreen
13. Goodnight Asshole

Encore 1:
14. Only When I Mess Myself
15. Shake The Diarrhea

Encore 2:
16. Never Let Me Stink Again
17. Waiting For The Shit /to fall/

тъпо...

Пробвай да разкараш закачалката от сакето си, току-виж ти се поизострило! Намигване

Подушвам как във въздуха тегне вопиющата необходимост да направя следното важно уточнение под линия - NB:Depeche Mode няма наистина да изпълняват гореописаните песни в Шумен!!!
Истината е следната --> сетлистът за там се пази в строга тайна и се намира под денонощна охрана и отбрана в кабинета на кмета. На всичкото отгоре местната пророчица Дързостина И. Красотарова е обещала да отвърне на евентуалните набези върху му с черна магия, така че предлагам да не се шегуваме много-много с него, защото ще ни излезат гъбички на пръстите.

..., а сърцето на лятото още кърви!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #34: 24 Юни 2009

Цитат
Пробвай да разкараш закачалката от сакето си, току-виж ти се поизострило!

това предполагам означава, че съм нагълтал бастуна Усмивка.

явно си падаме по различен тип хумор.

La tête dans les nuages
Paloma
Гратис Любовник
*

Профил WWW
Отговори #35: 24 Юни 2009

http://www.shum.bg/index.php?item=25075

Тук намерих нещичко, което потвърждава, че се строи този комплекс. Не се споменава за стадион, но говорят за няколко площадки. А и 55 дка не са никак малка площ - това са си 55000кв. м.

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #36: 24 Юни 2009

ако е за 55-те дка, празни такива могат да се намерят във всеки един град или село.

La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #37: 24 Юни 2009

http://www.shum.bg/index.php?item=25075

Тук намерих нещичко, което потвърждава, че се строи този комплекс. Не се споменава за стадион, но говорят за няколко площадки. А и 55 дка не са никак малка площ - това са си 55000кв. м.

На фона на тази информация, нещата стават все по комични.
Площадки за баскетбол, волейбол, велоалеи.... на 55 дка. охранявани от 4 камери. Сериозни камери ще да са тези.
То като се замислиш и Медисън Скуеър Гардън си е една площадка за баскетбол/хокей.

Good Evening, Sofiaaa!
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #38: 24 Юни 2009

Кога пускат билетите  Ухилен Побъркан

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #39: 24 Юни 2009

Мда,вчера чух слухове и за концерт в Куртово Конаре,тук до Пловдив.Билетите са по 2 лв за пред сцена,по лев и 50 ст. за трибуните (обърнатите по хълма гуми),ама Депеш щели да пея без сцена,понеже ромите им я откраднали и сега я продават на пазара в Столипиново ( http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE ).Айде на концерта, моля...
П.С. Към кмета на Шумен,кът дъ крап мен...

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Paloma
Гратис Любовник
*

Профил WWW
Отговори #40: 24 Юни 2009

Вече съм сигурна, че нямам чувство за хумор.

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #41: 24 Юни 2009

Ухилен леле аз си умирам от смях.. знам ли - да бяха казали Пловдив..по - щях да им повярвам..ама ШУМЕН!?!! егати- аз още не мога да асимилирам шегата... и точно вчера си върнах билета...**си а просто можех да задраскам с химикалка и да допиша ШУМЕН/ско   Плезене
а сериозно - съм 100% сигурна, че това е няк'ва супер гадна шега. и аз имам мечта да ми пеят в двора - ама надали  Ухилен и к'во? да кажа на всички че ще ги поканя на градинско парти ли?  Ухилен ми заповядайте всички, бас ловя че ще си изкараме страхотно - Депеш, аз и всички вие!
***БЕЗЦЕННО***
Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #42: 24 Юни 2009

То това се получава като онзи прочутия концерт на Металика и Хиподил, ама в Сряда пред банята в Симитли  Побъркан
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #43: 24 Юни 2009

Ха ха ахаа даже и цяла тема пуснали хората Ухилен Ухилен Ухилен Ама вярно надеждата умира последна!
Отивам сега да се запиша в Пълният списък с концерти, кой къде ще ходи, да не взема да хартиша и да не отида до Шумен.
Последна редакция: 24 Юни 2009 от Videlina

Angels of the Universe
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #44: 24 Юни 2009

Концерта в Чепръчене кога е?

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.