DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: Концерт в Шумен  (Прочетена 15407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #45: 24 Юни 2009

мисля си, тая тема май трябваше да се отвори в "Смехории"
psihobagajnik
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #46: 25 Юни 2009

мисля си, тая тема май трябваше да се отвори в "Смехории"
ако бяха казали варна нямаше да се смеете така ли
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #47: 25 Юни 2009

ако бяха казали варна нямаше да се смеете така ли

Всички пътища водят към Рим.....аааа пардон, към Шумен. Както е казал поета - "О, Варна - пристанище на Шумен!".
Концерта ще е в Шумен, това е. Дали на пристанището, дали на игрището за бадминтон, няма значение.Там ще е!

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #48: 27 Юни 2009

Шумен са ми свили идеята за концерт в Перник, ех Перник! И това турне ще мине без One Night In Pernik.

Имало едно време една община Ловеч, те поискали да поканят Metallica, Radiohead и още куп други все от този род. Като им видяли изискванията и разбрали за какво става въпрос... в един момент се оказали Dr Alban и Ace of Base.

Община Шумен върви по техните пътища. Разбирам, че на хората им е тъпо, че нищо не се случва в техният град, ама да си оправят инфраструктурата, за да може хората от другите градове да искат, да се преместят там да живеят, пък тогава да мислят за концерти.

Концертите се случват в София защото инфраструктурата на града е доста по-добра от тази на Шумен, Ловеч, Перник и т.н.
Няма нищо странно или невероятно в това ДМ да свирят в Шумен, на тях им е все тая, стига да им бъдат изпълнени изискванията. Шумен обаче не е нито Оберкорн, нито Аврика, така че ще ме прощават ама освен с Boney M и Scorpions едва ли ще се запишат с нещо по-интересно.

Друг е въпроса, че за тези 10 000 лева можеха да дойдат други групи, за които ни пука малко повече от Boney M, но нали кмета ги е слушал като младеж, трябва и неговите мечти да се сбъднат, че сигурно не е бил на концерта им в София.

А колко му е вместо Depeche Mode в Шумен в последният момент да се окажат заети и да се покани DJ Bobo на тяхно място.

Не ми се мисли каква младеж вирее в Шумен Усмивка
Последна редакция: 27 Юни 2009 от Recoil
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #49: 27 Юни 2009

Темата е доста забавна, но все пак мисля че няма място в борда за групата и затова отпътува директно към Шумен...простете към Извън темата.
 Полицай
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.