DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: моята плейлиста  (Прочетена 4009 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
01 Декември 2009

тъй като всеки има различни виждания за песните и реда, в който трябва да присъстват в сегашното турне, затова реших да отворя тема, в която всеки да напише своята плейлиста от 22 песни за сегашното турне (вие избирате кои песни да влязат, както и подреждането им). ако се получат достатъчно плейлисти, после можем да направим анкета, за най-сполучлива и най-несполучлива такава. задължително условие е в плей листата да има поне 5 парчета от новия албум.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #1: 02 Декември 2009

тъй като всеки има различни виждания за песните и реда, в който трябва да присъстват в сегашното турне, затова реших да отворя тема, в която всеки да напише своята плейлиста от 22 песни за сегашното турне (вие избирате кои песни да влязат, както и подреждането им). ако се получат достатъчно плейлисти, после можем да направим анкета, за най-сполучлива и най-несполучлива такава. задължително условие е в плей листата да има поне 5 парчета от новия албум.

Мао, добра идея. Имам идеи в главата си и още днес по-късно ще напиша какво виждам аз. Искам обаче да попитам нещо - каква е идеята?

Сетлистът да е обективен и реалистичен или по-скоро мечтан? Защото има голяма разлика.  Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #2: 02 Декември 2009

по-скоро да се приближава към реалистичното, но естествено не е казано че трябва да се следват всички наложени правила от последни турнета. все пак не би трябвало да присъстват всички песни от SOFAD в плей листата примерно. да бъде така да се каже мечтано/реалистичен Усмивка.

La tête dans les nuages
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #3: 02 Декември 2009

Мисля, че идеята е чудесна. Ясно е, че не може в еднa плейлиста да се включи всичко, което човек иска да чуе от своите любимци, желанията са къде в сферата на реалността, къде граничат с по-трудно изпълнимите мечти. Но имам смелостта да публикувам своята плейлиста и ще се радвам да срещне удобрение.  Усмивка

1. In chains

2. Wrong

3. Precious

4. Stripped

5. Love in Itself

6. It’s no good

7. Breathe (by Martin)

8. Fragile tension

9. Never let me down again

10. People are people

11. Miles away/ The truth is

12. Walking in my shoes

13. Dream on

14. In sympathy

15. Only when I lose myself (by Martin)

16. Enjoy the silence

17. I feel you

18. My joy

19. Come back

20. Martyr

21. Everything counts

22. Goodnight lovers

Последна редакция: 02 Декември 2009 от Sacred
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #4: 02 Декември 2009

доста трудна задача се оказа и за мен, но по трудно беше да избера какво да не влезе в тия 22 песни. все пак след 1 час обмисляне и променяне, най-накрая се оформи следната плей-листа:

1. Wrong
2. Hole To Feed
3. Walking In My Shoes
4. Behind The Wheel
5. Stripped
6. Strangelove
7. Fragile Tension
8. Jezebel (Martin)
9. Damaged People (Martin)
10. Suffer Well
11. Useless
12. Policy of Truth
13. Condemnation
14. Enjoy The Silence
15. Personal Jesus
16. Rush
18. Blasphemous Rumours (Martin)
19. Somebody (Martin)
20. Sister Of Night (Martin)
21. Never Let Me Down Again
22. Just Can't Get Enough
22. Come Back
Последна редакция: 02 Декември 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #5: 02 Декември 2009

Едвам успях да намеря място за соту песните.. Плезене

01. Higher Love
02. World in my Eyes
03. Fragile Tension
04. Stripped
05. Behind The Wheel
06. Peace
07. Walking in My Shoes
08. Somebody
09. Personal Jesus
10. Black Celebration
11. Come Back
12. In Your Room
13. Judas
14. Free
15. I Feel You
16. Nothing
17. Clean

18. Sister of Night
19. Freelove
20. Just Can't Get Enough

21. Never Let Me Down Again
22. Enjoy the Silence

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #6: 02 Декември 2009

То е ясно, че всеки ще напраска що-годе любимите си песни, но защо пък да не проточим някоя и друга лига, мечтаейки. Забавно е да видим доколко можем да се абстрахираме от личните си пристрастия в името на едно пълноценно шоу, което не би следвало да радва само и единствено нас.

Ето след какво бих излязъл от концерт на Depeche Mode с краката напред:

1. Higher Love
2. Barrel Of A Gun
3. Freestate
4. Come Back /студио сешън версията/
5. Black Celebration
6. It Doesn`t Matter Two /Martin, акустично пиано версия/
7. I Want You Now /Martin, акустично пиано версия/
8. Only When I Lose Myself
9. Newborn
10. Waiting For The Night
11. In Your Room /албумната версия/
12. Rush
13. Useless
14. One Caress /Martin. Но не singback Очиврът, а акустично пиано или китара версия/
15. Wish You Were Here /Pink Floyd кавър, Мартин - акустична китара/
16. Here Is The House
17. The Sweetest Perfection /Martin, акустична китара/
18. The Love Thieves
19. Dangerous

Encore:

20. Stories Of Old /bare версия/
21. The Bottom Line /Мартин/
22. Clean
Последна редакция: 02 Декември 2009 от Viоlator

..., а сърцето на лятото още кърви!
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #7: 02 Декември 2009

Хубава тема, пак казвам, но някак вече ми се вижда несериозна. Аз изрично питах Мао каква е идеята - да бъде реален или не сетлистът. Отговорът беше да е нещо средно. Последваха обаче мнения, които или са доста копи-пейст от предни турнета или граничат с невъзможното. Както и да е - всеки си има право на мнение и на желания. Аз ще напиша два сетлиста - първо реалистичен и след това един, който днес публикувах и в HOME по повод на предложение, свързано с празнуването на 30 години Depeche Mode.

1. In Chains
2. Wrong
3. Miles Away
4. Walking In My Shoes
5. A Question Of Time
6. Barrel Of A Gun
7. Halo
8. Fly On The Windscreen
9. Jezebel / Insight / Freelove (acoustic)
10. Home /Sister Of Night / A Question Of Lust (full production)
11. Come Back / Corrupt
12. In Sympathy
13. It's No Good
14. In Your Room
15. I Feel You
16. Enjoy The Silence
17. Never Let Me Down Again

18. One Caress / Dressed In Black / Judas (acoustic)
19. Master And Servant
20. Strangelove

21. Behind The Wheel
22. Personal Jesus

Toва е леко подобрена версия на сегашния плейлист. Честно казано смятам, че Precious, Policy и Stripped са трите най-слаби места в сегашния сетлист и затова съм ги заменил. Barrel е програмирана за турнето, както стана ясно преди няколко месеца, така че не е нереално да я видим. Същото се отнася и за Corrupt и In Sympathy. Halo e мое лично предпочитание пред WIME просто защото последната беше свирена предното турне. Завръщане на Master And Servant и Strangelove би било чудесно и не е немислимо, тъй като бяха свирени на една не малка част от концертите това турне. Hole To Feed не я харесвам и не смятам, че звучи чак толкова добре на живо, колкото се опитват да я изкарат някои. Come Back и Miles Away са в пъти по-добри, според мен.

Последно относно този вариант на сетлист - това на DVD би било перфектно!  Намигване

Ето сега и сетлист с 24 песни, от всеки албум по 2. Изборът е мой и е според това как звучат лайв. Идеята на тази публикация е, че DM стават на 30 години догодина и поне можем да си помечтаем за специален концерт в тази чест, в който да има по 2 песни от всеки албум.

1. A Pain That I'm Used To
2. Miles Away/The Truth Is
3. More Than A Party
4. A Question Of Time
5. It's No Good
6. In Sympathy
7. The Sun And The Rainfall
8. Satellite
9. Walking In My Shoes
10. Breathe (MLG)
11. Home (MLG)
12. Dream On (Acoustic guitar intro)
13. Precious
14. In Your Room (Album version)
15. Photographic
16. Master And Servant
17. Enjoy The Silence
18. Just Can't Get Enough

19. Somebody (MLG)
20. Behind The Wheel
21. Personal Jesus

22. Black Celebration
23. Everything Counts
24. Never Let Me Down Again
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #8: 03 Декември 2009

Ок, понеже ще се разводни темата и оттам ще стане безинтересна (т.е. всеки ще си пише каквото си иска), предлагам да се изтрият всички постове досега и да почнем отначало, като добавям някои условия, които мисля, че ще спомогнат да държим темата в някакви рамки и после, ако сме събрали достатъчно варианти можем да гласуваме за най добри листи, ако не сметнете че е тъпотия и Ви е все още интересно.

Ето и условията:
1. Всеки от нас пише по 2 плей-листи:

А) Първата трябва да е съобразена с турнето и да има минимум 5 песни от SOTU. Броя на песните да бъде 22 песни, като реда на песните и избора им си е ваше решение, но все пак трябва да се съобразявате, че това трябва да е плейлиста, която да е реалистична за сегашното турне. няма проблем да се вкарват песни, които не са пяти скоро, както и примерно да не включиш някоя от 'обичайните заподозрени'. все пак идеята е да се сглоби плей листа, която хем отговаря на вашия личен вкус и виждане, хем да изглежда възможна и приложима за сегашното турне (под невъзможна имам предвид примерно да вкарате освен 5-те песни от новия примерно 17 от любимите ви два албума или да има очевиден дисбаланс в направения избор на песни). Допълнително условие е и песните на Мартин да са точно 4, както на турнето, като се позволява и един дует  Усмивка. Надявам се съм го обяснил ясно.

Б) Втората плей-листа е изцяло Ваш избор, в нея липсва условие за 5 песни от новия албум и идеята е да се направи плей листа от вашите любими песни, подредени по начин, по който мислите че биха стояли добре на живо. С две думи: народна воля  Усмивка.

Ако искате нека да почнем да постваме по темата от петък / т.е. утре. Междувременно ако модераторите нямат нищо против, нека да изтрием старите постове по темата.

Дотогава помислете дали да не вкараме допълни условия, които да направят темата по-интересна. Пишете предложения  Усмивка. В случай, че има много предложения, ако нямате нищо напротив ще преценя аз,  кои да вкарам като задължителни условия. Ако имате пък кажете Вие как да стане  Усмивка.

La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #9: 03 Декември 2009

Би било хубаво всеки да изяснява защо смята, че дадената подредба е възможна и защо е избрал определени песни над други. Това е моята идея - може да доведе до интересна дискусия  Усмивка

Иначе, нямам против мнението ми е да бъде трито, макар че първата част с реалния сетлист ще бъде абсолютно същата. За по-нереалната част ще помисля и ще напиша нова. Дори сега ще коригирам предишната си публикация.

Едит: Явно вече не може да се коригират по-стари публикации.
Последна редакция: 03 Декември 2009 от strange_affection
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #10: 03 Декември 2009

Публикациите могат да се редактират до 6 часа след публикуване - след този период редакцията става с помоща на екипа.

Нямам против да трия постове, въпреки, че не мисля, че е необходимо, НО потребителите, чиито публикации трябва да бъдат изтрити е необходимо да ми потвърдят, че нямат против да им бъде изтрита публикацията. Пак казвам, че според мен това е напълно излишно... можете просто да си публикувате плейлисти по новите правила, след поста на Мао.

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #11: 03 Декември 2009

да бе, принципно няма проблем да си пишем и оттук-нататък, просто ще е по изрядно, ако поста започва с новите правила, а не с нещо което се е променило, защото, някои потребители може да не тръгнат да четат цяката тема и след като прочетат първия пост от нея е вероятно директно да отговорят. В същото време не смятам, че някой ще се обиди ако му бъде изтрит постта по темата, а всеки който вече е писал ще има време до утре примерно да си копира написаните плей-листи, ако не иска да ги пише наново и не смята да прави промени.
затова предлагам топика да си седи така до утре до 12 часа примерно, за да оформим правилата и после да се изтрие всичко и темата да започва с последните правила.

най-добре модераторите да преценят как да стане най-лесно и правилно.
Последна редакция: 03 Декември 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.