DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Концерт - 16 ноември Мадрид  (Прочетена 36761 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TCP/IP
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #15: 30 Юни 2009

Ако ще е Испания, не искам Мадрид - бях там и не ми хареса никак... аз мисля един свеж Дъблин да отразя месец след вас  Намигване Но тези, които ще ходите в Мадрид имате голямо предимство - хората там са ниски  Одобрение

Абе и ние бяхме харесали Барселона повече, обаче там стана прецакване, че билетите за 20-ти свършиха, а за 21-ви стана кофти с полетите....финансово е по-трудно, защотот трябва да седим 5-6 дни.....нали се сещаш....хотели-мотели и пр.   В  Мадрид е перфектно за концерт, 3 дни сме общо и така....;-)))
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #16: 30 Юни 2009

Ако ще е Испания, не искам Мадрид - бях там и не ми хареса никак... аз мисля един свеж Дъблин да отразя месец след вас  Намигване Но тези, които ще ходите в Мадрид имате голямо предимство - хората там са ниски  Одобрение

Кеви, ще те бия!  Бияч

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #17: 30 Юни 2009

мадрид има доста предимства, като едно от тях е че ще е сравмително топло в сравнение с другите места в европа по време на зимния кръг от турнето. залата е прекрасна, а и мадрид макар и не чак толкова красив колкото барса си има своя чар.

екскурзия до съседно толедо е силно препоръчителна, а при повече късмет може и да се посети ел галактико - с кака и роналдо и кой знае още кой дотогава.

освен това винцето и биричката им си я бива, особено на площад санта ана в центъра.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #18: 30 Юни 2009

мадрид има доста предимства, като едно от тях е че ще е сравмително топло в сравнение с другите места в европа по време на зимния кръг от турнето. залата е прекрасна, а и мадрид макар и не чак толкова красив колкото барса си има своя чар.

екскурзия до съседно толедо е силно препоръчителна, а при повече късмет може и да се посети ел галактико - с кака и роналдо и кой знае още кой дотогава.

освен това винцето и биричката им си я бива, особено на площад санта ана в центъра.

Мерси за инфото.....до Толедо трудно ще отидем...няма да имаме време... Тъжен
Но до Сантяго Бернабеу задължително трябва да отидем....дори и да не влезем вътре поне атмосферата да усетим ако има някой мач...... Пощурял
Последна редакция: 01 Юли 2009 от kirilart
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #19: 01 Юли 2009

по-гот е да се отиде на мач естествено. стадионът за разлика от ноу камп предлага прекрасна гледка дори и от най-високите места, а за зимните месеци милионерите от мадрид даже са си окачили гигсантски калорифери на козирките за да не би при температура от 14-15 градуса някой на стадиона да настине Усмивка.

иначе всеки ден може да се влезе на стадиона. 9 евро ако не се лъжа струва тур на стадиона, който минавава през трибуните, ложите, съблекалните, терена и музея.

мисля, че в мадрид имаше и дм бар.

La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #20: 01 Юли 2009

Между другото ние летим с  EASYJET......предполагам и вие..... Усмивка Усмивка Усмивка

По спомени, България Еър имаха доста изгодни промоции до Мадрид... преди време ги ползвах и останах доста доволна  Одобрение

В Bulgaria air цената в момента е почти двойна на тази в Easyjet...:-)

TCP/IP, това не е вярно, или поне до снощи не беше. Снощи си взех билет на БГ Еър до Мадрид за 14 ноември сутринта и ми излезе 60 лева, а връщането с Easy Jet на 17-ти ми струва 55 евро. Предпочетох Easy Jet за връщането единствено заради по-късния час на полета.
Последна редакция: 01 Юли 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #21: 01 Юли 2009

TCP/IP, това не е вярно, или поне до снощи не беше. Снощи си взех билет на БГ Еър до Мадрид за 14 ноември сутринта и ми излезе 60 лева, а връщането с Easy Jet на 17-ти ми струва 55 евро. Предпочетох Easy Jet за връщането единствено заради по-късния час на полета.

Е аз не споря за това, че по принцип е възможно да има по-евтини билети....просто влязох в сайта на Bulgaria Air и избрах същите дати 15.11 заминаване и 17.11 връщане за двама възрастни....излиза сума 606 лева....в EAsyJet платихме 360 лв. ....така е от поне седмица насам...сега гледам и на датата , която казваш - 14.11 полета е 137 лв за един човек в една посока....(60 лв билет + 80лв летищни такси)...ако смяташ само билета, не знам кой ще ти плати останолото...Усмивка
Последна редакция: 01 Юли 2009 от TCP/IP
condemnation
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #22: 01 Юли 2009

www.skyscanner.net

Там може да се прави справка за полети на съвсем актуални цени с включени такси за всякакви дестинации, всички полети - low cost, директни и с прекачвания.

"A Picture Of Doris Travelling With Boris"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #23: 01 Юли 2009

Е аз не споря за това, че по принцип е възможно да има по-евтини билети....просто влязох в сайта на Bulgaria Air и избрах същите дати 15.11 заминаване и 17.11 връщане за двама възрастни....излиза сума 606 лева....в EAsyJet платихме 360 лв. ....така е от поне седмица насам...сега гледам и на датата , която казваш - 14.11 полета е 137 лв за един човек в една посока....(60 лв билет + 80лв летищни такси)...ако смяташ само билета, не знам кой ще ти плати останолото...Усмивка

Аз като пиша за цена на билет това означава, че включвам и летищните такси, т.е. крайна цена. Платих общо с летищни такси 60.65 лв, може би се е вдигнала вече цената или гледаш някой от полетите дето са с прекачване.

AIR FARE       : BGN       37.17
TAX               : BGN       23.48
TOTAL               : BGN       60.65
Последна редакция: 01 Юли 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #24: 01 Юли 2009

Аз като пиша за цена на билет това означава, че включвам и летищните такси, т.е. крайна цена. Платих общо с летищни такси 60.65 лв, може би се е вдигнала вече цената или гледаш някой от полетите дето са с прекачване.

AIR FARE       : BGN       37.17
TAX               : BGN       23.48
TOTAL               : BGN       60.65

Ок, разбрахме се ...в момента easyjet предлага за един пътник двупосочния билет за около 200лв, а Bg Air за около 290 лв......говоря за датите 15.11 - 17.11....това за сведение на тези които се интересуват ..... Усмивка Усмивка Усмивка
Milenski
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #25: 02 Юли 2009

Привет на всички! Ние сме още двама за Мадрид, летим на 15-ти с Easy Jet и също се надявам да има втора дата, за което имам неофициална информация от човек от Мадрид. Връщането ни е по-късно, ще отскочим до Аликанте на 18-ти. Поздрави на всички и до 15-ти в самолета;))
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #26: 06 Юли 2009

концертът вече е официално разпродаден и би трябвало съвсем скоро да се пусне в продажба втората дата.

La tête dans les nuages
Milenski
Някой
**

Профил
Отговори #27: 06 Юли 2009

На www.servicaixa.com все още се намират два сектора с билети, но се надявам скоро да свършат;)
Milenski
Някой
**

Профил
Отговори #28: 07 Юли 2009

Вече остана само един сектор със 148 билета за 16-ти, чакаме 17-ти:))
Milenski
Някой
**

Профил
Отговори #29: 09 Юли 2009

Вече свършиха, оле:) Да идват билетите за 17-ти...Усмивка)))
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.