DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: Концерт - 16 ноември Мадрид  (Прочетена 32942 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #60: 15 Юли 2009

Утре пускат билетите за 17-ти, или това е последното нещо, което разбрах, след като на официалния сайт пише, че тръгват от 13-ти Юни 2009, което очевидно не е много вярно.
Та, искам да попитам, как стоят нещата с доставката и от къде е най-удачно да се поръчат билетите?  Очиврът
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #61: 16 Юли 2009

Aleksandrovster ние работихме с http://www.ticketmaster.es/ и нямахме никакви проблеми, а по препоръка на Мао ще си вземем билетите на място в деня преди концерта или в деня на концерта, което ще става с един ваучър, който получихме на мейл.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #62: 16 Юли 2009

lanfear,
аз съм ходил в музея на пикасо в париж, който е доста богат откъм експонати и освен, че картините и скулптурите бяха меко казано нетрадиционни, аз не си паднах много и стигнах до извода, че след като любовта на много от художниците по това време - към абсента е документирана, явно много от тези картини са и резултат от тези 70 и отгоре градуса алкохол Усмивка. може би след няколко чашки от въпросното питие и аз бих ги намерил за гениални.

принципно и аз бих препочел да си имам билета в ръката, но досега никога не сме имали проблеми с ваучърите. доколкото си спомням важно е да се носи кредитната карта с която е направена поръчката при получаване на билетите. аз лично смятам да получа билетите от някой от лицензираните аутлети възможно най-скоро след пристигането ми за да съм пред залата с билетите в ръка, а не да чакам да отворят касите, което принципно също не е проблем.
Последна редакция: 16 Юли 2009 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Milenski
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #63: 16 Юли 2009

Пуснаха билетите в 11.00 ч.! В 11.05 ч. се класирах за супер място, защото на 16-ти взех за сцената и реших на 17-ти да съм на трибуна...Хубавите места вървят много бързо, така че действайте!
deiv4o
Гост
Отговори #64: 16 Юли 2009

Усмивка
 Взех си самолетен билет за 2 евро с таксите и стандинг за 17 Одобрение

Там сме Намигване
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #65: 16 Юли 2009

Преди малко и аз се сдобих с билети за 17/11 Одобрение
Радвам се ,че се събираме такава голяма агитка за двете дати !
deiv4o
Гост
Отговори #66: 16 Юли 2009

Имам един стандинг за 17, ако некои му требва да казва Усмивка само че съм го поръчал да се  вземе на място
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #67: 10 Август 2009

Продавам 2 билета за концерта на 16-ти ноември в Мадрид! Билетите са за правостоящи с цена 51 евро.

Който проявява интерес, нека ми пише лично съобщение или съобщение на e-mail yordana@mail.bg
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #68: 14 Август 2009

Вече и двата билета са запазени. Благодаря на всички за писмата!  Намигване
TCP/IP
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #69: 02 Октомври 2009

Пуснаха отново билети за 16-ти...им а 20-30 бройки, ако някой иска да води приятели да купува......
tedieo
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #70: 23 Октомври 2009

Привет ,ако някои се интересува от 16 Мадрид все още продавам билета си, пишете на лични съобщения...
deiv4o
Гост
Отговори #71: 11 Ноември 2009

имам един стандинг за 17, давам го на половин цена, ако има  желаещи да пишат да се видим в мадрид
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #72: 17 Ноември 2009

Гледам в сетлист Уики, че снощи са пяли пак One Caress, така ли е наистина ще чакам да потвърдят от БГ агитката, ако се докопат до интернет и имат желание да разкажат...любопитно ми е и каква ще е промяната в сетлиста за втората вечер в Испанската столица.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #73: 17 Ноември 2009

Гледам в сетлист Уики, че снощи са пяли пак One Caress, така ли е наистина ще чакам да потвърдят от БГ агитката, ...

Пяха я... аз я слушах по телефона, благодарение на lanfear... Огромно БЛАГОДАРЯ, Миме! Песента звучи страхотно, но аз съм леко пристрастна май  Доволен

See what I see!
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #74: 17 Ноември 2009

Част от агитката е вече в интернет, но още не може да си събере мислите...

С две думи - страхотно шоу направиха. Много настроение, много танци; Марто беше блестящ (съвсем буквално, беше къпан в брокат) и ултра секси в кожените си гащи. И с тяло на фитнес-инструктор - едни изваяни мускули, пу-пу...
Дейв изглеждаше малко поотслабнал май, но вършееши по сцената с присъщатата енергия + много повече хм, сластни муувс от обикновено. И нови думички. Направо смая испанците до мен с "шейк ит, шейк ит, бейби"

Имаха технически проблеми със звука, които всички усетиха, но това изобщо не повлия на атмосферата в залата.

Да похваля и публиката - всички пяха през цялото време - от терена до 15 балкон, прави и пляскащи.
Аз лично имах щастието да присъствам на 3д концерт: Дейв отпред, Добо от ляво и един испанец с луук&фийл и глас на ранния Дейвид Бауи от дясно. Безценно Усмивка

Повече по-късно + снимки.
УЖАСНО съжалявам, че не останахме и тази вечер и завиждам с черна завист на останалите.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.