DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Paradise Lost - 4.12.09 - София, зала "Христо Ботев"  (Прочетена 2192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
16 Юли 2009

Paradise Lost са обявили, че ще направят концерт в България на 4-ти декември в София, а мястото ще бъде зала Христо Ботев. Засега няма потвържение от страна на български промоутър.

Обожавам албумите им между 1997-2005-та и макар обратният им завой към по-метъл времената да не ми се нрави особено, смятам да посетя концерта. Дано в сетлистите си да не са загърбили напълно по-мекия си период, най-вече песните от "Host" и "Symbol of Life", чиято касетка беше буквално изтъркана от слушане в 8-ми клас  Усмивка

<a href="http://www.youtube.com/v/5Dq-27kMZ7I&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/5Dq-27kMZ7I&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
Последна редакция: 16 Юли 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #1: 20 Юли 2009

Аз съм таМ! Одобрение Готин
Скоро дори чух,че бившата вокалистка на Найтуиш-Таря пак ще идва и съм във възторг  Пощурял

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #2: 20 Юли 2009

Скоро дори чух,че бившата вокалистка на Найтуиш-Таря пак ще идва и съм във възторг  Пощурял
Да, така е.

След изключително успешният концерт през 2008 г. и извънредно големия интерес от страна на публиката, "Sofia Music Enterprises" има удоволствието да ви представи първият хедлайнер, потвърдил участието си на VIII-то издание на най-престижния музикален фестивал у нас "Arena Muzika 2009" - магнетичната финландска прима Tarja Turunen. 12 октомври 2009 г. София, зала "Универсиада". Билети: 30 лв. - промоционална цена за първите 200 билета, 40 лв. - на предварителна продажба, 50 лв. - в деня на концерта. Продажбата на билети стартира на 20 юли 2009 (понеделник). Метал катехизис.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.