DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Концерт във Виена  (Прочетена 5051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nadiak
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
08 Август 2009

Всеки, който се интересува, моля да пише! Билетите са 2 на стойност по 59.50 евро всеки.
Последна редакция: 08 Август 2009 от nadiak
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #1: 15 Август 2009

актуални ли са все още билетите за Виена и за кой сектор са?
Последна редакция: 15 Август 2009 от Titi

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #2: 15 Август 2009

и аз имам такъв и е за горните редове  Пощурял

Wrong
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #3: 08 Септември 2009

Желаещи да направиме пътуването до Виена за концерта с кола.
Понеже нискотарифната самолетна компания за която си бяхме купили билети фалира,решихме да отидем до Виена с кола. Ако някое е съгласен с идеята ми да пише. Засега сме 2-ма души,като ако колата е дизел разходите на отиване с такси по пътищата и бензина е приблизително 110 евро + толкова за връщане.С рейс излиза излиза малко по ефтино но пък с кола ще можем да разгледаме и други по пътя места.
Ако някой изяви желание да ми се обади на 0886808539 - Сашо или да пише тук

Wrong
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #4: 01 Октомври 2009

гледам седящите места вече попривършиха май силен концет се очертава

Wrong
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #5: 07 Декември 2009

Много съм любопитна как е минал концерта във Виена - моля някой от присъствалите да пише. Залата беше супер интимна на концерта на Пласибо и направо се ядосахме, че не си бяхме планирали по-иначе пътуването с Дани. Ако бяхме направили Пласибо, Алис ин чейнс и Депеш за една седмица ...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #6: 08 Декември 2009

Ухилен и ако го бяхме направили, някои щяха да са щастливо уволнени !
Точно за това апелирам да се изнесем за постоянно ( в период на няколко години) към Лондон : Р

Като, че ли никои не е ходил до Виена май, иначе би трябвало вече  да са написали. Аз написах на Тити за тайния вход, който ти използва ; )
Toshe
Кукла
*
Публикации: 22

Профил WWW
Отговори #7: 08 Декември 2009

Много съм любопитна как е минал концерта във Виена - моля някой от присъствалите да пише. Залата беше супер интимна на концерта на Пласибо и направо се ядосахме, че не си бяхме планирали по-иначе пътуването с Дани. Ако бяхме направили Пласибо, Алис ин чейнс и Депеш за една седмица ...

ами супер беше, очаквайте скоро снимков и видео материал.. сетлиста беше 20 парчета, мартин пя one caress, home и insight; пожелаха ни лека нощ с personal jesus, waiting for the night отсъстваше ...
На концерта почти нямаше австрийци, почти цялата публика беше от източна европа.. интересното беше, че не бяха продадени всички билети - имаше празни седалки и това се случва в зала с капацитет 16,000 човека. Ясно защо коцертът в Грац беше отменен.
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #8: 14 Декември 2009

беше страхотно !!!

Wrong
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #9: 11 Януари 2010

Чак сега видях поста на lanfear.Много ми хареса този концерт.Не мога да кажа дали е бил по-добър или по-лош от останалите,тъй като това ми беше първият концерт от TOTU.Понеже малко впоследствие си купих билет  не успях да сдобия с такъв за пред сцената в продължение на половин година усилено съжалявах,че няма да видя ДМ отблизо.В деня на концерта успях да си намеря билет за отпред и да си продам моя без абсолютно никакви усилия и най-вече благодарение на охраната,която съдействаше на всеки,изпаднал в нужда.В същия ден доста обикалях и отидох пред залата два часа и половина преди да отворят вратите,след което вече бях убедена,че ще видя ДМ почти през крив макарон,но като видях рехавата и почти никаква опашка надеждите ми се върнаха.Имаше около 50 фена,които спокойно си чакаха реда.Всичко беше толкова спокойно,че имах чувството,че съм на опера.След като отвориха вратите  изтичах едно определено разстояние и директно се метнах на решетката.Не можах да повярвам,че след толкова чакане,отменени концерти и т.н. успях да видя ДМ само на един метър от мен.Малко се наредих до едни застарели и подпийнали австрийски фенове,на които явно им бях интересна и започнаха да ме разпитват откъде съм.След като им отговорих единият от тях каза,че в Будапеща много му харесва и често се отбива до там.Впоследствие се изяснихме,че не съм от Унгария и той започна да ме разпитва защо българският футбол е толкова зле и т.н.И ето най-накрая след добрата подгрявка излeзоха ДМ.Дейв беше нахилен до уши,отслабнал и леко побелял,но все толкова прекрасен,Мартин изглеждаше страхотно все едно беше пооформил някой друг бицепс,а Анди беше много изтупан.Залата беше малка,но за сметка на това имах чувството,че ДМ са застанали точно до мен,а също и звукът беше много добър.Предполагах какъв ще бъде сетлиста,затова не бях учудена от песните.Останах особено впечатлена от “One Caress” и “Insight”,изпяти от Мартин.Бях повече от радостна,че чух “Policy of truth”,и че не чух “Peace”.Малко останах разочарована след “In your room”.Може би зарядът,с който беше изпята беше по-различен.Дейв даде всичко от себе си да се кълчи,да прави чупки и извивки и за минута не спря да се вихри.Мартин явно беше ентусиазиран от една фенка,която седеше пред него и не спираше да се усмихва и радва.Анди,който имах чувството,че е дошъл да гледа концерта (защото почти напрактика си беше в публиката и почти до мен) ни показваше как да си вдигаме ръцете и мърдаме и след като Дейв се обърна и ни видя се нахили още повече.
Концертът мина много бързо и неусетно,но определено беше един от най-запомнящите се и хубави събития за последните няколко години.

Това са част от моите клипчета,които съвпадат с тези от други концерти вече публикувани тук,но явно всички сме впечатлени от едно и също нещо :

http://www.youtube.com/watch?v=_9O5tCi-w8U

http://www.youtube.com/watch?v=Y1kAl11sBLs

http://www.youtube.com/watch?v=K0R4gJZ3jLQ

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.