DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [20 АВГУСТ] Tour of the Universe продължава да се разраства  (Прочетена 5763 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
20 Август 2009

Към мащабното турне на DM се добавиха още няколко дати. След наскоро обявените два концерта в Лодж, Полша, вече са ясни и още от дестинациите на групата в зимна Европа:

25.01.10 - Малмьо, Швеция
26.01.10 - Гьотеборг, Швеция
31.01.10 - Стокхолм, Швеция
22 и 24.02.10 - Хорсенс, Дания

* sotu.jpg (7.71 KB, 150x150 - видяно 1290 пъти.)
Последна редакция: 20 Август 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #1: 20 Август 2009

хаха така както са го подкарали, ще докарат дати до лятото и току виж ПАК ни включили в листа с датите...ааа ДАНО!  Ухилен
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #2: 20 Август 2009

хаха така както са го подкарали, ще докарат дати до лятото и току виж ПАК ни включили в листа с датите...ааа ДАНО!  Ухилен
ох, чул те господ и всичките други висши и космически сили  Побъркан (ако има такива), кой знае, чудеса рядко се случват, ама надеждата умира последна .. Пощурял Млъкнал

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #3: 21 Август 2009

Поздрав с клип с чудесно качество
http://vbox7.com/play:551244ed
http://www.youtube.com/user/popoval#play/uploads/1/Mx3idhY2LSg
Enjoy!
Последна редакция: 21 Август 2009 от Johny

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
TCP/IP
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #4: 21 Август 2009

Поздрав с клип с чудесно качество
http://vbox7.com/play:551244ed
http://www.youtube.com/user/popoval#play/uploads/1/Mx3idhY2LSg
Enjoy!

Опаааааа.....къде ми ровите вие по клиповете...... Ухилен Ухилен Ухилен
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #5: 21 Август 2009

Цитат
Опаааааа.....къде ми ровите вие по клиповете...... 

Искам само да е ясно, че оригиналното видео от тези клипове е на друг наш потребител, който успя да заснеме почти целия концерт с DVD качество Iordan Mihailov и е на разположение на потребителите в секцията архив на дм.орг. Благодаря още веднъж на Йордан, че сподели с нас видеото от концерта.

TCP/IP меко казано неуважително е да не се посочва авторът на дадено видео спрямо труда, който е положил!
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #6: 21 Август 2009

има ли го някъде по торентите тва dvd? Идиот
TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #7: 21 Август 2009

Цитат

Искам само да е ясно, че оригиналното видео от тези клипове е на друг наш потребител, който успя да заснеме почти целия концерт с DVD качество Iordan Mihailov и е на разположение на потребителите в секцията архив на дм.орг. Благодаря още веднъж на Йордан, че сподели с нас видеото от концерта.

TCP/IP меко казано неуважително е да не се посочва авторът на дадено видео спрямо труда, който е положил!

Така, първо искам да кажа, че нямам намерение да се конфронтирам с никого от този форум....все пак сме се събрали тук за нещо съвсем различно от авторски права на клипове в Интернет.

Второ, клиповете  са качени  в youtube много преди мен от потребител в този форум  беа да е упоменат там автора !

Трето, свалям шапка на Йордан Михайлов и лично му благодаря за свършената работа. Аз самият съм снимал на концерт, но не в София и знам за какъв труд става дума.  Сега разбирам, че той е автора на тези клипове, по простата причина, че са ми предоставени от други лица. Затова не мога да се чувтсвам виновен. Мисля, че най-малкото, което е могъл да направи е да сложи лого на клиповете.

Освен всичко това , смятам че стойността именно на тези клипове се е променила след работата върху тях като звук, което също изисква доста труд. Почти съм сигурен, че в секцията която посочваш те не са с това качество.

Поздрави от мен! Усмивка Усмивка Усмивка

П.С. Клипът  във vbox7  е изтрит
Последна редакция: 21 Август 2009 от TCP/IP
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #8: 21 Август 2009

Цитат
Трето, свалям шапка на Йордан Михайлов и лично му благодаря за свършената работа. Аз самият съм снимал на концерт, но не в София и знам за какъв труд става дума
.

Това е достатъчно лично за мен. Не съм тръгнал да търся авторските права на някого, искам нещата да са точно упоменати.

Иначе забелязах, че е напаснато аудиото от официалното издание - аз обаче предпочитам автентичната атмосфера от първите редове в публиката. Все пак браво, че си си направил труда да синхронизираш аудио с видео.
TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #9: 21 Август 2009

Цитат
Трето, свалям шапка на Йордан Михайлов и лично му благодаря за свършената работа. Аз самият съм снимал на концерт, но не в София и знам за какъв труд става дума
.

Това е достатъчно лично за мен. Не съм тръгнал да търся авторските права на някого, искам нещата да са точно упоменати.

Иначе забелязах, че е напаснато аудиото от официалното издание - аз обаче предпочитам автентичната атмосфера от първите редове в публиката. Все пак браво, че си си направил труда да синхронизираш аудио с видео.

ДА, от оргиналното АУДИО е звука. Не съм правил аз синхронизацията. Предоставено ми е така.
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #10: 21 Август 2009

Цитат

Много благодаря за клиповете  Целувка. Благодаря на всички ви. Златни сте!

Humans can become anything.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #11: 09 Септември 2009

За ново стъпване към Балканите в рамките на това турне надали е реалистично да се говори, но походът им към изтока се удължава с концерт в Киев на 8-ми февруари.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #12: 18 Септември 2009

доста странни двойни дати - първо полша, сега пък и Хорсенс(почти като шумен).

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.