DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Най-доброто live dvd?
The World We Live In and Live In Hamburg - 2 (2.5%)
101 - 8 (9.9%)
Devotional - 54 (66.7%)
One Night In Paris - 13 (16%)
Тепърва ще се издава... - 4 (4.9%)
Общ брой гласове: 77

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Кое според вас е най-доброто концертно DVD на Депеш Мод?  (Прочетена 12818 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #30: 24 Декември 2006

Като сценография определено "Devotional" е номер 1,макар че и тази на "Touring The Angel" също е  грандиозна.Като цяло сетлиста на Touring The Angel ми е любим тъй като включва много песни излязли след Songs Of Faith And Devotion.Но пък да гледам Алан на барабаните ми доставя също голямо удоволствие...По принцип обаче любимо концертно DVD ми е "One Night In Paris".И сценографията ми харесва,и атмосферата на някаква голяма близост между групата и между феновете.Сетлиста също е страхотен,а и самия аранжимент на песните  ми допада най-много (с изключение на Enjoy The Silence,която в Devotional е страхотна).На мен това ми е любимото концертно DVD.
Последна редакция: 24 Декември 2006 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #31: 30 Декември 2006

"Devotional" 
Нямам думи, с които да опиша какво усештам докато го гледам! Ангелче

"I take pictures
photographc pictures"
soul
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #32: 11 Януари 2007

Определено Devotional!!!
Последна редакция: 11 Януари 2007 от kiril101
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #33: 16 Декември 2007

Devotional! харесва ми като атмосфера, харесва ми много държанието на Дейв. концертът, който е на ДВД "изглежда огромен", като най-голямото нещо, случило се в музиката. харесва ми много и ONIP, агресивен, с много добър аранжимент на песните. но номер едно е Devotional  Усмивка

I'm a man of flesh and bone.
unrated
Гост
Отговори #34: 05 Март 2009

Devotional!!!
Това е най-великия лайф на групата според мен и цял живот ще съжелявам, че за малко пропуснах концерта в Будапеща през 1993 година! Двете дебели негърки, Визията на дейв, звученето на групата, промяната, режисурата на концерта, всичко това е само част от вълшебството на Devotional! За щастие Антон е успял да запечата на лента концерта по възможно най-добрия начин!
Последна редакция: 05 Март 2009 от unrated
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #35: 05 Март 2009

абсолютно "ДEVOTIONAL" - за мене лично тва е върха в представянето на живо за тази група , и веднага следва 101 с бурните емоции и енергичност

NOTHING'S IMPOSSIBLE
RG
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #36: 06 Март 2009

Има различни фенове на Депеш, едни се кефят повече на комерсиалните им денс парчета, други на б-сайдовете и ремиксите, трети на по-хард парчетата им, но всички са не по-малко фенове на групата! За мен най-великия лайф, както и албум си е SoFaD!!! Винаги съм искал Депеш да звучат и изглеждат точно така, но не по-малка е и насладата ми от всичко останало, което правят!
deiv4o
Гост
Отговори #37: 22 Март 2009

ето това ако го издадат на двд ще е едно от наи добрите според мен:) гадове такива Бияч имат го и него издават

The World Violation Tour - Los Angeles, CA. - August 4th, 1990

Клип4етата са по 1м и 30сек но са велики(искат quicktime player)
като нов албум ми е Побъркан не спирам да го слушам
Последна редакция: 22 Март 2009 от deiv4o
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #38: 22 Март 2009

ето това ако го издадат на двд ще е едно от наи добрите според мен:) гадове такива Бияч имат го и него издават

The World Violation Tour - Los Angeles, CA. - August 4th, 1990

Клип4етата са по 1м и 30сек но са велики(искат quicktime player)

Супер яко!

desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #39: 25 Март 2009

На мен лично фаворит ми е Devotional-а!Просто това е DVD-то , което всеки път ме разтърсва от вълнение.Много , много ме разчувства и след като го гледам се чувствам страшно удовлетворена , отпусната.Сет листа е много силен , попаднали са все песни , които са ми сред фаворитните.Live изпълнението според мен е на уникално ниво , особено инструментала към ETS.Визията ми допада също страшно много , сцената е много впечатляваща и много мултимедийна за годините тогава.Затова го поставям на първо място в моята ранглиста.
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.