DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [30 СЕПТЕМВРИ 2009] "Wrong" с номинации за най-добър клип на годината  (Прочетена 2978 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
30 Септември 2009

Клиповете на "Wrong", "Peace" и "Hole To Feed" провокираха безброй дискусии сред феновете (и не само), но поне първият вече получи висока оценка от някои институции. Видеото, режисирано от Патрик Доутърс, е номинирано в две категории на UK Music Awards – за най-добро рок видео (в конкуренция с Coldplay, Glasvegas, Oasis и The Parlotones) и най-добри визуални ефекти (заедно с Coldplay, Glasvegas, Miike Snow, Monkey и The XX.)

Междувременно, все още няма потвърждение дали "Hole To Feed" ще бъде реализирана като сингъл или ще остане само с визуалното представяне. Според последни слухове, издаването на "Fragile Tension" като трети сингъл от "Sounds of the Universe" е (временно?) отменено.

* wrong_gag.jpg (5.35 KB, 150x150 - видяно 736 пъти.)
Последна редакция: 30 Септември 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #1: 30 Септември 2009

оооо небеса!! остава само "Fragile Tension" да чуя като сингъл и няма да мога да спя 3 деонощия!!!  Шок
е Wrong  клипа на мен ми хареса...и Peace също.  Усмивка хайде да стискаме палци да спечелят ( не че има голямо значение  Плезене )
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #2: 14 Октомври 2009

То се знаеше, че няма да спечелят. Беше ясно като бял ден, че Coldplay ще вземат наградата, да му се не види Бияч. Не съм се и надявала Депеш да спечелят - прекалено нереално щеше да бъде. Само една емотиконка е във състояние да опише какво чувствам -  Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен Бесен

В категория за най-добро рок видео Депеш си бяха победителите както и да се погледне, ама този път дадоха наградата на не когото трябва.

Бесен

Humans can become anything.
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.