DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Фестивалът EXIT в Нови Сад  (Прочетена 3662 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
27 Юни 2008

http://eng.exitfest.org/

Сред хедлайнерите са Sex Pistols, Manu, Chao, Kruder and Dorfmeister....много други .... и Client, които са основната група на сцената Електрана на 12ти юли.
Някой планувал ли е да ходи?

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #1: 27 Юни 2008

Няма да имам възможността да посетя фестивала в Сърбия, който вече се доказа като водещ на Балканите, а и на само.
Пожелавам на тези, които смятат да го посетят изключително приятно прекарване и ви призовавам (така и така ще сте там) - подкрепрте с вашето присъствие нашите представители (Остава и Д2), сигурен съм, че те ще ни представят повече от достойно! Весело и хубав ден от мен.
N:Mode
Гост
Отговори #2: 27 Юни 2008

Пожелавам на тези, които смятат да го посетят изключително приятно прекарване и ви призовавам (така и така ще сте там) - подкрепрте с вашето присъствие нашите представители (Остава и Д2), сигурен съм, че те ще ни представят повече от достойно!
Остава и D2 не присъстват в официалния лайн-ъп на фестивала.
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #3: 27 Юни 2008

Пожелавам на тези, които смятат да го посетят изключително приятно прекарване и ви призовавам (така и така ще сте там) - подкрепрте с вашето присъствие нашите представители (Остава и Д2), сигурен съм, че те ще ни представят повече от достойно!
Остава и D2 не присъстват в официалния лайн-ъп на фестивала.

В сайта на фестивала е публикувана само частична информация за групите и сцените на които ще свирят. Остава ще свирят последния ден на Future Vision Scene след полунощ. D2 също ще свирят на тази сцена, същия ден, но по-рано. Техния сет ще е 60 минути.  Намигване Усмивка
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #4: 27 Юни 2008

Остава ще свирят освен в Сърбия и на Sziget в Унгария. За там не съм 100% сигурен, но май имало шанс да са supporting act на Kaiser Chiefs  Усмивка
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #5: 22 Февруари 2010

След мегауспешното миналогодишно издание на Exit, в което участие взеха титани като Moby, Arctic Monkeys, The Prodigy, Korn, Kraftwerk и много други, вече са обявени и първите сигурни участници и за тази година.

Сред тези имена са The Chemical Brothers, Royksopp, Boys Noize, Josh Wink и други. За сега е това, но съм сигурен, че сърбите няма да оставят нещата така и ще има още много изненади.

Датите за тази година са от 7ми до 11ти юли включително, което прави плътни 5 фестивални дни.

Аз сериозно обмислям посещението на фестивала, който по традиция се организира в непосредствена близост до Петровадинската крепост, до Нови Сад. Да се надявам възможно най-скоро да станат ясни и останалите участници или поне големите така да се каже имена.  Усмивка

Повече информация за фестивала на http://eng.exitfest.org/
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #6: 23 Февруари 2010

Рамщайн и Alice In Chains..само дето не ми е ясно що вторите са ги написали с малки букви.
упс, това било Нова Рок много съм заблуден, сори.
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.