DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Amphi Festival 2010  (Прочетена 1497 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
30 Март 2010

Сега съвсем случайно разгледах участниците на Амфи фест-а тази година... и мога да кажа, че съм изключително съблазнена да се метна до Кьолн 24-25 юли. Миналата година пропуснах, но от опит знам, че преживяването е изключително, а и участниците тази година са ...  Млъкнал

Цитат
24. Juli 2010
And One, Anne Clark, Ashbury Heights, Blutengel, Destroid, Din [A] Tod, End of Green, Faderhead, Funker Vogt, Miss Construction, Nachtmahr, Project Pitchfork, Skinny Puppy, Solitary Experiments, The Crüxshadows, Welle:Erdball + Winner "New Talents Special"

25. Juli 2010
ASP, Blitzkid, Combichrist, Coppelius, Diary of Dreams, Eisbrecher, Escape with Romeo, Ext!ze, Frank The Baptist, Frontline Assembly, Leaves' Eyes, Letzte Instanz, Mesh, Mono Inc., Rabia Sorda, Samsas Traum, VNV Nation

http://www.myspace.com/amphifestival 

Желаещи да обсъдим идеята?!  Намигване

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 30 Март 2010

На мен Амфито ми идва в повече индъстриъл отколкото мога да понеса наведнъж, но иначе мяркам доста любими имена наистина. Обръщам специално внимание на една група от втория ден, която е жестока, но въпреки това е доста непозната у нас - Escape With Romeo. Преди време им пуснах тема тук, но сега продължавам да ги "промотирам".
 Усмивка
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.