DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: LOWE с концерт в София 28.11.2009 и Пловдив 29.11.2009  (Прочетена 13918 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
01 Октомври 2009

Редакция 09.10.2009
С радост научавам, че групата ще гостува и в България - дятите са две, в София и Пловдив, повече подробности от организаторите Dingo Music в следващата публикация.
Усмивка

Днес бях приятно изненадан от новината, че една от любимите ми шведски банди LOWE ще имат концерт в Букурещ. Информацията е публикувана от бандата в профила им в Майспейс и Фейсбук, но предпочитам да не избързвам с щастието, защото всички знаем, че концертите в Румъния не винаги се провеждат. Ще потърся Флорина за детайли относно организатор, място, билети и прочие...
Последна редакция: 09 Октомври 2009 от kirilart
Dingo Music
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #1: 09 Октомври 2009

Надяваме се, че ви изненадваме още по-приятно с новината, че Lowe ще завършат турнето си с два концерта в България! Първият ще е на 28 ноември в Sofia Live Club в София, а вторият - на 29 в клуб Лебовски в Пловдив. Предстои да бъдат обявени цените на билетите и да стартира предварителна продажба. И двата концерта ще са клубни и местата ще бъдат ограничени.

http://www.myspace.com/lowemusic
http://www.myspace.com/clublebowski
http://www.dingomusicbg.com

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #2: 09 Октомври 2009

Оооооо това е много добра новина!!!!  Пощурял Благодаря и пожелавам успех на организаторите!  Одобрение Ще се видим там!
Заслужава си да се отвори нова тема за тази новина.

Много бих се радвала ако поканите и IAMX за концерт в България!  Очиврът

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #3: 09 Октомври 2009

Оооооо това е много добра новина!!!!  Пощурял Благодаря и пожелавам успех на организаторите!  Одобрение Ще се видим там!

Много бих се радвала ако поканите и IAMX за концерт в България!  Очиврът

Хубава новина за Lowe! Би било супер, ако се случи за IAMX!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 09 Октомври 2009

Браво, радвам се, че LOWE няма да заобиколят нашата страна, както става обикновено с други групи. Поздравления и благодарности за Динго Мюзик, пожелавам ентусиазма ви да се възнагради с пълни клубове и на двете дати. На софийската задължително ще присъствам.

П.П. Променям заглавието на темата на LOWE с концерт в София и Пловдив с най-голямо удоволствие!
 Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 09 Октомври 2009

.... На софийската задължително ще присъствам.

Аз също ще се явя Намигване Най-после една приятна новина!

Успех на организаторите - стискам ви палци  Одобрение

See what I see!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #6: 10 Октомври 2009

Това е прекрасна новина! Бройте ме и мен към присъстващите не само в София, но и в   прекрасния Пловдив! Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #7: 13 Октомври 2009

За съжаление на 28-ми е и концерта на Милена в Универсиада по повод 25-годишнината й на сцената, като се очаква доста опасна армия от гости. Така че е твърде възможно да уважа Lowe, приставайки край Пловдив.  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #8: 16 Октомври 2009

За съжаление на 28-ми е и концерта на Милена в Универсиада по повод 25-годишнината й на сцената, като се очаква доста опасна армия от гости. Така че е твърде възможно да уважа Lowe, приставайки край Пловдив.  Усмивка

На страницата на Sofia Live Club във Фейсбук има програма за предстоящите събития през месец ноември и пише, че концертът на Lowe е с начален час 23 ч., така че може да съчетаеш и двете събития.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #9: 16 Октомври 2009

На страницата на Sofia Live Club във Фейсбук има програма за предстоящите събития през месец ноември и пише, че концертът на Lowe е с начален час 23 ч., така че може да съчетаеш и двете събития.  Усмивка

Да, но в интервю по Zrock, Милена каза, че предвид факта, че доста музиканти са решили да я уважат, концерта ще продължи по-дълго  Усмивка ... така може и да не успееш Усмивка

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 17 Ноември 2009

Билетите са двата концерта са вече спечелени:
Билета за София отива при Grain, а билета за Пловдив ще получи sisterofnight, благодарим на всички, които изпратиха отговори на загадката.

От опит знам, колко е трудно да се организират подобни събития в България, затова който има желание и възможност да популяризира концертите на LOWE, може да го направи като копира този код в профила си в Майспейс.

Код:
<p align="center">
<object height="120" width="400" id="convention">
<param name="allowScriptAccess" value="never" />
<param name="allowNetworking" value="internal" />
<param name="movie" value="http://www.depeche-mode.org/flyers/LOWE.swf" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<embed type="application/x-shockwave-flash" allowScriptAccess="never" allowNetworking="internal" src="http://www.depeche-mode.org/flyers/LOWE.swf" height="120" width="400" id="convention" wmode="transparent" />
</object>
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #11: 17 Ноември 2009

Билетите са двата концерта са вече спечелени:
Билета за София отива при Grain, а билета за Пловдив ще получи sisterofnight, благодарим на всички, които изпратиха отговори на загадката.

Между другото, правилният отговор е Stripped  Усмивка

See what I see!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #12: 19 Ноември 2009

Lowe са една от малкото групи с добре продуцирано електро рок и синт звучене. Съществуването им е рядкост съдейки, че идват от сцена, в която всичко мутира в индъстриъл със слабо продуцирани песни. Въпреки видимата аналогия в музиката им с DM, последният им албум е по-близък до IAMX по звучене.

Много често Lowe попадат в плейлистите и сетовете ми.
PCDS019, PCDS007, PCDS006

Въпреки, че има рецесия и със сигурност на никой не са му излишни пари. Редно е да се подкрепят всички организатори, които се впускат в подобно начинание и предлагат добри условия на групите, с които работят. Както знаете музикалният бизнес работи на принципа на пазарната икономика.
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #13: 29 Ноември 2009

Чудя се колко още ще трябва да чакаме да споделите преживяното снощи. И без това ме е яд, че не можах да присъствам.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 29 Ноември 2009

Концерта снощи беше жесток и съм много щастлив, че успях да гледам LOWE на живо. За съжаление, както вече става традиция в България, публиката беше малобройна, едва ли имаше повече от 80 души, което е супер жалко, защото после никой няма да ни е виновен, че всички млади и алтернативни банди заобикалят нашата страна...никой не се кефи да свири пред празна зала, а и никой организатор не се кефи да хвърля средства и усилия, които да се окажат напразни.
Клуба ми допадна много, а групата пя така, все едно заведението се пръска по шевовете.

Членовете на бандата се оказаха много приятелски настроени, поговорихме си доста дълго с тях за Депеш, турнето им, шопската салата и всякакви щуротии. Раздаваха автографи на всички и се снимаха с всеки желаещ.

Проекциите на лед стената в клуба, придадоха особен чар на изпълнението на LOWE, а и самата група се радваше много на екрана.

Сетлиста от снощи:

01. Beethoven + intro
02. Shadows Rising
03. The Vanishing
04. Face To Face
05. Now That I've Tasted You
06. So Close, So Far
07. Down The Waterline
08. Thick as Thieves
09. Mirage *
10. My Song
11. Ahead of Our Time
12. Freefall
13. A 1000 Miles

Bonus:

14. Move Me
15. Simplicity
16. Gravitation

* песента ще бъде включена в бъдещия албум на групата

Биса от три песни бе посветен от бандата на: /цитирам/ "Our friends from Depeche Mode.Org, because we love them so much!"

Жеста беше трогателен, защото след основния сетлист, диджея започна да си пуска музика и всички решиха, че бис няма да има. За съжаление, когато след около половин час бандата излезе на сцената, повечето хора си бяха тръгнали. Така биса гледахме общо около 20-25 души разположени в плътен кордон около сцената. След трите песни се качихме при групата и си направихме обща снимка за спомен.

Който се разпознава и иска копие да драсне едно ЛС и ще пратя.
 Одобрение
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.