DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [3 ОКТОМВРИ] Думите на Мартин не събират прах във Франция  (Прочетена 2416 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
03 Октомври 2009

През януари написахме подробности около "Lays", книгата събрала общо 87 текста от Мартин Гор за първи път в подобен формат, удобно настанени между кориците, вместо просто в обложка, както досега.

Няколко месеца след появата й във Франция, вече два тиража са напълно изкупени и предстои трети. Освен в едноезичен вариант на френски, книгата има и специално билингвално издание с оригиналите на английски.

"За мен Мартин е наследник на традицията, започната от Roxy Music и T. Rex. Обаяние и романтика, които са превърнати в страхотни песни. Някои от тях стоят редом до най-големите сингли в британската музика." - Джони Мар (ex-The Smiths, ex-Electronica, Modest Mouse, The Cribs)

"Когато светлините угаснат, а страстта се пробужда, дяволът стои на рамото ми и лудостта ме обзема. Мартин Гор показва, че думите често предлагат нищо освен усложнения и че отговорите са някъде около тях...Мартин е моят приятел, когато всички вече сънуват." Стефан Олсдал (Placebo, Hotel Persona)

"Martin Gore's lyrics are cool." - добрият стар Ник Кейв.

* martinkniga.jpg (9.32 KB, 150x150 - видяно 715 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #1: 09 Октомври 2009

Ако може да се каже със сигурност нещо за французите,то е,че разбират от любовни стихове,вино и жени.Невероятно съм щастлив,че съм съвременник на хора като Мартин Гор,Том Йорк и прочие.Мисля,че точно хора като тr извинението на нашето време за цялата посредственост,която ни залива от абсолютно всички страни.Страхотно е,че можем и ще можем да се докосваме до гения на Мартин още доста време Усмивка От както станах на 15 години ми се иска да бях роден през 60-те и да карам ранните си 20 години през 80-те,а не сега,но...такъв ми бил късмета.И все пак ... хора като Мартин ме карат да се гордея и с моето време Усмивка Възхищавам се на начина,по който си играе с думите от може би най-красивия език на света.Определено за мен Мартин влиза в топ 10 на най-великите модерни английски поети (а аз доста съм изчел,все пак това уча Ухилен )

"Blame it on your karmic curse
Oh shame upon the universe
It knows its lines
It's well rehearsed

It sucked you in, it dragged you down
To where there is no hallow ground
Where holiness is never found

Paying debt to karma
You party for a living
What you take won't kill you
But careful what you're giving"

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.