DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Nine Inch Nails  (Прочетена 30825 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 15 Декември 2005

Значи,предишният линк,който дадох беше за download на отделните песни,а този тук е за торент с целия лайв (171 mb).
Извинявам се ако е станало някакво объркване.
Последна редакция: 15 Декември 2005 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #16: 15 Декември 2005

ми аз миналия линк го използвах и си изтеглих цялия лаив  ... обаче не е акустичен (а аз бях останал с впечатлението, че на KROQ - almost acoustic xmas са все акустични изпълненията на поканените групи)... та трябваше ли да е акустичен в същност на NIN?
Последна редакция: 16 Декември 2005 от cxt

So High so Far to Fall
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #17: 16 Декември 2005

(а аз бях останал с впечатлението, че на KROQ - almost acoustic xmas са все акустични изпълненията на поканените групи)... та трябваше ли да е акустичен в същност на NIN?

Almost acoustic са решили да го кръстят от KROQ.Продължавам да се възхищавам на начина,по който хората си посрещат Коледа. Плачещ
ДМ още не съм ги изгледала,даунлоуда не мръдва изобщо и не знам дали са звучали "акустично" на този концерт. Тъжен

cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #18: 16 Декември 2005

на depeche са им изтрили torrenta и няма и начин да ти мръдне... аз вчера бях решил да си го дръпна, но ми написа че потребителя си е изтрил каченото ... предполагам скоро ще излезе и на видео и ще си го дръпна с emuleto

So High so Far to Fall
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #19: 28 Ноември 2006

NIN тръгват на европейско турне от февруари догодина Пощурял с очакван нов материал Усмивка
е, май няма да слизат по на юг от Италия, но може би ще има желаещи да се разходят до чужбина заради тях? Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #20: 28 Ноември 2006

NIN тръгват на европейско турне от февруари догодина Пощурял с очакван нов материал Усмивка
е, май няма да слизат по на юг от Италия, но може би ще има желаещи да се разходят до чужбина заради тях? Усмивка

Определено има желаещи Одобрение ! Аз лично ще се постарая да се снабдя с билет за някоя от датите, след като проуча кой е най-добрият вариант. Може да откриете подробно инфо за предстоящото турне тук. Виждам, че вече доста от датите са разпродадени, така че няма много време за обмисляне Тъжен . Ако се организираме за съвместно посещение ще бъде чудесно!  Пощурял

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #21: 04 Януари 2007

Нов албум на NIN е планиран за 16-ти април Усмивка
И все пак си спомням, че издаването на With Teeth беше отлагано няколко пъти, та тази информация може и да подлежи на промяна.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #22: 05 Януари 2007

Нов албум на NIN е планиран за 16-ти април Усмивка
И все пак си спомням, че издаването на With Teeth беше отлагано няколко пъти, та тази информация може и да подлежи на промяна.

Напоследък все по-малко са албумите, чието излизане очаквам с нетърпение, но този е един от тях. И мен ме притеснява прекалено краткият интервал- само 2 години от излизането на With Teeth, а и не знам изобщо как им е стигнало времето за работа по албума, при условие, че бяха на турне до юли 2006 г.,а и тази година имат дати до април Объркан. Не знам, дано не ни разочарова този албум Тъжен. Дано не го забавят много, а и се надявам бъдещото турне да достигне и до някои по-близки страни, а защо не и БГ Ангелче.
Също така очаквам с нетърпение излизането на концертното им DVD- NIN Live-Beside You In Time (HALO 22). Съдържанието му звучи интригуващо. Одобрение

Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #23: 08 Януари 2007

И мен ме притеснява прекалено краткият интервал- само 2 години от излизането на With Teeth, а и не знам изобщо как им е стигнало времето за работа по албума, при условие, че бяха на турне до юли 2006 г.,а и тази година имат дати до април Объркан.

По повод това, спомням си че още по времето когато излезе With teeth, се говореше, че Трент има много готов материал, който няма да влезе в албума и съответно ще има нов албум доста скоро.. така че на мен по-скоро ми звучи логично двугодишния срок. Усмивка
А за българска дата в турнето - още не съм спряла да се надявам. Усмивка

Life goes on..
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 11 Януари 2007

Дами и господа, новият албум на Nine Inch Nails носи заглавието...

'Year Zero'[/size]

Според Трент Резнър 'Year Zero' ще е концептуален албум, като "колаж от звуци, но не тежки от гледна точка на китарния звук", записан в голямата си част по хотелски стаи върху преносими компютри.

Преди 'Year Zero' ще бъде издадено и DVD с кадри от турнето, предстaвящо предишния им албум 'With Teeth', наречено 'Beside You In Time' и ще излезе на 27 февруари.

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #25: 22 Януари 2007

във всеки случай щял да бъде доста "шумничък" Усмивка всъщност направо целия пост на Трент Резнър:

Posted on [12_13_2006]  by trentreznor

Is it possible I am actually finished writing and recording a new nine inch nails record?  Apparently so.  We begin mixing in January!

Juggling fifteen all-new tracks around.  Testing sequences.  No leftovers from "with teeth".  Highly conceptual.  Quite noisy.  Fucking cool.

о, winampa току-що ми пусна "You know what you are", и това ако не е добър знак Намигване
а какво ви притеснява краткия срок?? Трент си е гений Усмивка
Последна редакция: 22 Януари 2007 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #26: 22 Януари 2007

Nine Inch Nail са една от любимите им групи(въпреки, че ги слушам сравнително от скоро). А The Downward Spiral е перфектният, невероятен албум.  Одобрение

Въпреки, че срокът от издаването на With Teeth е наистина кратък вярвам, че Year Zero няма опровергае заглавието си, или поне се надявам.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 22 Януари 2007

Въпреки, че срокът от издаването на With Teeth е наистина кратък вярвам, че Year Zero няма опровергае заглавието си, или поне се надявам.

Всъщност като се замисля, краткият срок не трябва да ни безпокои - просто Трент се е отдал изцяло на групата, докато през 90-те освен по албумите на NIN той е работил по доста саундтраци и продуциране на други групи, а след 'The Fragile' - по отказването на хероина...

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #28: 01 Февруари 2007

Датите на турнето са обявени на сайта на групата http://www.nin.com/tour/  Новината от тия дни е, че Лейдитрон ще им бъдат съпорт за по-голямата част от европейското турне.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #29: 03 Февруари 2007

http://avtora.com/news/nowini/nin_se_zaigraha_s_fenowete_si
Ежедневно на http://halo22.nin.com/ групата качва по един нов уолпейпър. Заигравката с феновете ще продължи до 27 февруари - датата на излизането на DVD-то. На сайта ще бъдат публикувани още видеоматериали от концерти на бандата, като всяка седмица ще се качва по един нов клип.

footprints gone,you never love someone
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.