DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Nine Inch Nails  (Прочетена 30412 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
the_antichrist
Някой
**
Публикации: 13

Профил WWW
Отговори #30: 08 Февруари 2007

Чесно казано, преди години бях фен на NIN, но след With Teeth... не че е лош албум, просто е леко "повърхностен" за група като тях. Струва ми се нещо като "масов" албум, в него има мн по-малко от онова неповторимо нин-чувство. Сега остава да видим какво ще стане с Year Zero:
http://yearzero.nin.com/

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #31: 08 Февруари 2007

Чесно казано, преди години бях фен на NIN, но след With Teeth... не че е лош албум, просто е леко "повърхностен" за група като тях. Струва ми се нещо като "масов" албум, в него има мн по-малко от онова неповторимо нин-чувство.

За това, че е по-"масов" може и да има нещо вярно, но не бих го нарекъл повърхностен - може би по-скоро по-личен и минималистичен, а и песни като Every Day Is Exactly The Same, The Line Begins To Blur и Right Where It Belongs се превърнаха в едни от най-любимите ми на NIN.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #32: 17 Февруари 2007

На http://www.myspace.com/nin може да слушате две нови песни: първия сингъл Survivalism и My Violent Heart. За жалост, не мога да кажа, че съм особено впечатлен на този етап...

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #33: 17 Февруари 2007

На http://www.myspace.com/nin може да слушате две нови песни: първия сингъл Survivalism и My Violent Heart. За жалост, не мога да кажа, че съм особено впечатлен на този етап...

Survivalism изобщо не ми хареса на първо слушане Тъжен и се опасявам, че дори и най-страхотният клип не би могъл да промени впечатлението ми, но пък My Violent Heart ми вдъхва надежда Одобрение. Все пак, не е първият път, когато даден пилотен сингъл ме разочарова, но пък други песни от албума ми стават любими. Дано и в този случай да е така. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #34: 22 Февруари 2007

Малък спомен от синт поп дните на Трент  Усмивка

http://www.youtube.com/watch?v=yJYBx5NJULY

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #35: 22 Февруари 2007

Малък спомен от синт поп дните на Трент  Усмивка

http://www.youtube.com/watch?v=yJYBx5NJULY

Доста забавно, не съм голям фен на NIN и не знаех за групата Exotic Birds, в която Трент е участвал преди. Но пък този клип е доказателство, колко много би могъл да се промени човек...ако не знаех, че е той никога нямаше да повярвам-с тази визия и музикален стил...
Малко ми приличат на Duran Duran.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #36: 22 Февруари 2007

мда, наистина забавно Усмивка иначе първия сингъл на NIN (Down In It) ми звучи все едно е излязъл от някоя серия на "Ченгето от Бевърли Хилс", но в никакъв случай зле Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #37: 24 Февруари 2007

Доста забавно, не съм голям фен на NIN и не знаех за групата Exotic Birds, в която Трент е участвал преди. Но пък този клип е доказателство, колко много би могъл да се промени човек...ако не знаех, че е той никога нямаше да повярвам-с тази визия и музикален стил...
Малко ми приличат на Duran Duran.

А ако искате да се шокирате още повече Ухилен чуйте и една друга предишна група на Трент Option 30, повечето от песните им звучат като чисто реге, а има и една, която носи познатото ни заглавие The Meaning Of Love (но не е кавър на DM Намигване). Иначе Exotic Birds и The Innocent наистина приличат доста на ранните Duran Duran и е забавно да се чуят поне от любопитство.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #38: 27 Февруари 2007

Мисля ,че With Teeth e убийствен албум!!! Според мен се нарежда в тройката след култувите Pretty Hate Mashine i Downward Spiral.За първия е интересно да се знае,че в него участва Flood,koйто след това работи по ултра-мега култувите албуми "Achtung baby"-U2 i "SONGS OF FAITH AND DEVOTION"

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #39: 27 Февруари 2007

Мисля ,че With Teeth e убийствен албум!!! Според мен се нарежда в тройката след култувите Pretty Hate Mashine i Downward Spiral.За първия е интересно да се знае,че в него участва Flood,koйто след това работи по ултра-мега култувите албуми "Achtung baby"-U2 i "SONGS OF FAITH AND DEVOTION"

Една малка поправка Flood е ко-продуцирал както The Downward Spiral, така и Pretty Hate Machine. Но ролята му в Achtung Baby не е много голяма, същото се отнася и за Zooropa. И в двата албума Flood е в сянката на Брайън Ино.  Интересното е, че докато е работил с U2 е продуцирал и Nitzer Ebb заедно с Алан. Ако говорим за Flood и работата му с U2, не веднъж съм казвал, че един от най-добрите албуми, които е продуцирал е POP. С него просто приключи една цяла ера... или по-скоро 90те и желанието ми да слушам следващи албуми на въпросната група.

А иначе, по-късно Трент решава да използва песни от Liquid на Recoil като интро на концертите от Fragility Tour. В следствие на което се раждат два вида Recoil фенове. Едните, които са чули Recoil покрай DM и другите, които смятат DM за гей банда от 80те, които пък са чули Recoil по време на въпросното турне на NIN.

Изобщо Flood, Трент, Алан, както и Алан Мълдър и Стив Лайън са все хора, които ако се съберат на едно място... могат да направят всеки един албум да звучи уникално. За съжаление единственото, което по някакъв начин ги свързваше, беше Curve, които се разпаднаха...
Последна редакция: 27 Февруари 2007 от Recoil
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #40: 07 Март 2007

И аз както предполагам и повечето от вас, които следят изкъсо NIN си свалих изтеклите в нета парчета. Survivilism, макар голяма част да не го възприемат много радушно, според мен е адски добро парче. Звучи изключително свежо, като някаква странна,  леко извратена версия на песен на Public Enemy. Има толкова много 'шум' в него, който макар на пръв поглед хаотичен, всъщност е перфектно напаснат. Това винаги е в плюс за една песен, поне според моите лични предпочитания. My Violent Heart, The Beginning of the End също са много силни песни, докато виж за In This Twilight не мога да твърдя това. Последната може би ми звучи прекалено предсказуемо. Така или иначе албума се очертава да бъде класически NIN, нямам търпение да чуя как ще звучи като цяло...

И пак на тема NIN, през почивните дни гледах наскоро-издаденото DVD Beside You In Time и горещо го препоръчвам на всеки. Заснето е адски добре, а и монтажът е отличен. За ефекти и осветление едва ли е нужно да говоря... все пак става въпрос за NIN. Единствената ми малка забележка е от към setlist (аз бих се зарадвал на малко повече парчета от The Fragile), но това пък си е отново въпрос на предпочитание.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 09 Март 2007

Честно казано след няколко по-задълбочени слушания Survivalism започна да ми харесва, а като си помисля по подобен начин се случи и с песните от With Teeth, които на първо слушане не ми въздействаха. Клипът на песента вече може да се гледа тук

А иначе колкото повече слушам и чета за рекламната кампания на албума, толкова повече се чувствам като в добрите стари времена, когато следях Досиетата Х.  Усмивка

Ето го и също толкова странния трейлър на албума.
Последна редакция: 09 Март 2007 от The Fein

Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #42: 10 Март 2007

Ей сега гледах видеото на Survavilism. За пръв път слушам песента и много ми хареса. Ако останалите парчета са на тази вълна се очертава твърдичък албум. Зъл
deiv4o
Гост
Отговори #43: 12 Март 2007

снощи гледах NIN и да си кажа честно беше яко но ми  доиде множко като музика, подгряващи бяха Ladytron  и беше интересно да видя как Мира пее на български   в  Brixton Academy Одобрение ,всички ммного и се изкефиха

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* NIN.jpg (22.64 KB, 350x262 - видяно 297 пъти.)

* ladytron.jpg (39.86 KB, 350x262 - видяно 279 пъти.)
deiv4o
Гост
Отговори #44: 13 Март 2007

NIN
Ladytron
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.