DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Концерти в Стокхолм, Берген, Осло  (Прочетена 2921 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
01 Февруари 2010

Ето едно клипче от Stokholm

Home in Stockholm

http://www.youtube.com/watch?v=wqID-qQoNko

Утре ще драсна за да поразкажа, беше невероятно пътешествие, мн красиво, два дни бях под Деив  и се размазах от кеф и студ из Скандинавията Усмивка

Ето 1 снимчица от местният вестник   в  Bergen Намигване

* DSC03728.JPG (143.23 KB, 640x480 - видяно 426 пъти.)
Последна редакция: 04 Февруари 2010 от kirilart
deiv4o
Гост
Отговори #1: 02 Февруари 2010

Един седящ билет се продава за  27th DUSS /80 евро,  от страната на Мартин е  и е близо до сцената Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #2: 03 Февруари 2010

Та, на кратко да поразкажа за концертите  в  Bergen i Stockholm Усмивка
Кацнахме в Берген около 2 , един от наи красивите градове  които съм виждал  Усмивка като приказка, препоръчвам го на всеки  Пощурялдокато се доберем до хотела и до залата която беше на около 30 мин извън града стана 5 часа  Тъжен викам си аиде един концерт ще сме отзад:) отиваме там и ко да видим, 7 човека Ухилен  а така си викам, под Деив сам и днес Намигване до мен на опашката се запознах с един пич от БГ:) да не очакваш еи Усмивка
Концерта беше по мое мнение повече от добре Усмивка естествено моя приятел Флеч ме поздрави лично посочваики ме  Усмивка по едно време на Enjoy teh Silence докато минаваха космонавтите по екраните доиде неговият ред Усмивка точно тогава ме погледна  смееки се , погледна кам екраните, направи ми знак с глава, я виж кои е там ааа Усмивка  и се засмия доволно, естествено умряхме да се хилим и ние и тои Ухилен Деив беше в страхотна форма  и според мен се изкефи  понеже го забелязах на повечето песни каот погледне към нас и ние дивеехме два пъти повече(имам предвид АЗ Идиотособенно на I Feel You Усмивка
За съжеление не даваха да се прави нито снимки , нито филмчета  Тъжен

На следващият ден си хванахме влака за Осло, патувахме около 7 часа и беше невероятно красиво, прекосихме Норвегия и на моменти достигнахме 1300м надморска всочина Идиот за мое учудване имаше доста хора живеещи  in the middle of nowhere кадето се вика Усмивка
Пристигнахе  в Осло и беше само -9:)  имахем 5 часа да се позабавляваме, естествено поразглеахме и това което видях не ме впечетли много в сравнение с останалата част на страната Тъжен
Хванахме си самолетчето за Stockholm коетобеще само 6 поунда  и бяхме само 14 човека Усмивка Като пристигнахме беше само -27, не моге да мигне човек от студ, викам си как ще чакам в този студ незнам Намигване(whisky)
На др ден отидохме из града да се поразходим и кум 2 бяхме на опашката,само 12 човека междъ 14 и 17 годишни Усмивка номерирахме се и почна чакането, мина бавно ,студено и доста мъчително Усмивка но успях да съм там кадето исках:) под Деив Намигване и като почна концерта тези всички 14/17 годишни като почнаха да реват,ама реват, такова нещо не бях виждал еи:) дори и на Michael jakson на концерт Идиот с глас, та и набират все повече ип повече, охраната и  camerman се видяха в чудо, умряхме да се хилим, аз казах на Роберт(камерман) да им даде по един сетлист, та даде им тои и познаи, направо се свлякоха на земята от рев Идиот аве купон беше
За самият концерт, беше по добър от Берген според мен, Деив ни видя, според мен позна, штот се усмийна доволно и ни погледна  право в очите Усмивка
Флеч пак ме посочи с пръст и вдигна палци Усмивка  а ние на Enjoy the Silence , като му доиде реда на екраните го посочихме тои ни видя обърна се ,видя  че сочим него ,отново се усмихна доволно и просто изражението на лицето му казваше, да аз съм това, зведата , нека ви:) смях голвм в залата еи.
Засега това е , другото включване очакваите от Лондон, можеби ще ходя сам без АНЕТА Намигване

* I feel you.jpg (105.73 KB, 760x570 - видяно 401 пъти.)

* 77.jpg (65.72 KB, 760x570 - видяно 379 пъти.)

* 7.jpg (74.22 KB, 760x570 - видяно 392 пъти.)

* 6.jpg (32.79 KB, 350x262 - видяно 419 пъти.)

* 5.jpg (158.73 KB, 760x570 - видяно 404 пъти.)
deiv4o
Гост
Отговори #3: 03 Февруари 2010

И още малко снимчици Усмивка

* 4.jpg (203.11 KB, 570x760 - видяно 378 пъти.)

* 3.jpg (120.52 KB, 570x760 - видяно 371 пъти.)

* 2.jpg (133.09 KB, 570x760 - видяно 395 пъти.)

* 1.jpg (133.15 KB, 570x760 - видяно 380 пъти.)
deiv4o
Гост
Отговори #4: 07 Февруари 2010

Даже и тук ни има Усмивка

http://www.depechemode.com/tour/tourblog.html

* img_2362.jpg (82.26 KB, 450x600 - видяно 383 пъти.)

* img_2361.jpg (63.57 KB, 600x450 - видяно 374 пъти.)
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.