DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Mesh  (Прочетена 23362 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
Отговори #60: 29 Юли 2009

Месец преди това е предвиден за излезе сингъл със заглавие "Only better"

http://fanclub.mesh-forum.de/eng/interaktiv/specials/5_onlybetter_promo/onlybetter_promo.html
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #61: 26 Септември 2009

Като контрапункт на последният клип, който се появи на бял свят днес и ме накара да осмисля в действителност, на къде върви Депеш Мод, чух новият сингъл на Меш и съм особено приятно изненадан. Очаквам с нетърпение албума на групата. Одобрение

Only Better.

Good Evening, Sofiaaa!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #62: 26 Септември 2009

Като контрапункт на последният клип, който се появи на бял свят днес и ме накара да осмисля в действителност, на къде върви Депеш Мод, чух новият сингъл на Меш и съм особено приятно изненадан. Очаквам с нетърпение албума на групата. Одобрение

Only Better.

Всъщност сингълът Only Better не е нищо кой знае какво. Б-сайдът Shattered Glass е с пъти по-добър, според моето скромно мнение.  Усмивка
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #63: 26 Септември 2009

Only Better.

Всъщност сингълът Only Better не е нищо кой знае какво. Б-сайдът Shattered Glass е с пъти по-добър, според моето скромно мнение.  Усмивка

Аз пък мисля, точно обратното. Без да скромнича в мнението си.
Интересно ми е да разбера, след като така "скромно" заклейми Only Better, какви са критериите, по които я оценяваш, и с какво конкретно я сравняваш? 

Good Evening, Sofiaaa!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #64: 26 Септември 2009

Only Better.

Интересно ми е да разбера, след като така "скромно" заклейми Only Better, какви са критериите, по които я оценяваш, и с какво конкретно я сравняваш? 

Просто ми звучи много като старите неща на Mesh. Shattered Glass е малко по-различна и на мен лично повече ми допада. Като цяло Mesh не са ми от най-любимите групи и ми се иска да чуя нещо малко по-различно от тях.
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #65: 26 Септември 2009

Only Better.

Просто ми звучи много като старите неща на Mesh. Shattered Glass е малко по-различна и на мен лично повече ми допада. Като цяло Mesh не са ми от най-любимите групи и ми се иска да чуя нещо малко по-различно от тях.

Супер, така звучиш наистина сериозно и аргументирано, с което не мога да не се съобразя. Както го "изстреля" така директно, - "не е нищо особено", буквално го приех като критика към вкуса ми за музика. Взех да се питам, толкова ли са зле критериите ми. Както и да е.
Съгласен съм че Б-сайта е по-различна и определено интересна, но също така мисля, че няма нищо лошо да направиш и нещо, което да е характерно за стила ти, което в случая на мен доста ми допадна.
Напоследък съм доста разочарован от прекомерното експериментиране и съответно от последиците му. Интересното, е че във форума има подходяща емотиконка, с която да илюстрирам какво имам предвид.  Плезене

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #66: 25 Октомври 2009

A Perfect Solution или още новият албум на Mesh е забележителен! Много енергичен и с огромен заряд. Един албум без компромиси и пълнеж - истинска наслада за феновете  Доволен

Лично аз съм много доволна от този албум, чийто първи сингъл беше просто великолепен и създаде високи очаквания, които за моя радост поне тук се оправдаха  Одобрение

See what I see!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #67: 25 Октомври 2009

И аз съм очарована от новия албум на MESH! Очакванията ми за един наистина добър проект, след като чух пилотния сингъл, се оправдаха напълно, че дори и отгоре. Парчетата са прекрасни, динамични и както каза Кеви, те изпълват с енергия и желание да не стоиш на едно място! хаха Напоследък все по-рядко се случва да чуя нов албум на любима група, в който поне 30 процента от песните да не са просто пълнеж. В случая обаче всичко е прекрасно изпипано, великолепно изпълнено и предоставено на публиката не просто като пордения посредствен албум, а като нещо стойностно, което да те кара да го слушаш отново и отново! Прекрасна работа са свършили момчетата!  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #68: 27 Октомври 2009

Only Better, Everything I Made и Who Says? са ми вече абсолютно твърди фаворити в албума, въпреки, че е доста трудно да има човек фаворити от един наистина величествен албум... но понеже от няколко дни просто не мога да спра да го слушам, не се въздържах да споделя  Доволен

See what I see!
Philimono
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #69: 05 Април 2010

Буутлег от концерта на групата в Москва here
Последна редакция: 05 Април 2010 от kirilart
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.