DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  
Автор Тема: 10 въпроса към потребителите на DM.org  (Прочетена 32967 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #90: 20 Май 2009

Цитат
10. Ако някой ден решите да се татуирате или пък ако вече сте, каква би била следващата ви татуировка?

От известно време си го мисля това нещо и едва ли ще се случи скоро, но ако ще се татуирам, ще си сложа ето тези четири фигури - на гърба, горе, в ляво - на плешката вероятно се казва.

Точно в този вид ги искам - черни, изчистени, без отсенки, без други цветове и без разноцветния фон. Само злокобните малки инструментчета.  Зъл

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #91: 20 Май 2009

Днес гледах поредната серия на Criminal Minds(профайлъри от ФБР), та се чудя какво ли се върти из главата ти, като гледам тези инструменти с които може да се причини доста болка.  Объркан
Надявам се скоро да не си гледала "Мълчанието на агнетата"  Усмивка

Good Evening, Sofiaaa!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #92: 20 Май 2009

Днес гледах поредната серия на Criminal Minds(профайлъри от ФБР), та се чудя какво ли се върти из главата ти, като гледам тези инструменти с които може да се причини доста болка.  Объркан
Надявам се скоро да не си гледала "Мълчанието на агнетата"  Усмивка

Нито профайлърите на криминалните злодеи, нито онемелите агнета имат нещо общо с това решение. Можеш изцяло да виниш господин Уайлдър по въпроса. Пак той е виновен за другата ми велика идея - карвинг на кръста, допълнен с тату, представящ надписа Luscious apparatus. Това обаче, колкото и да си го мисля, няма да се случи по никакъв начин, щото не мисля, че мога да издържа толкова болка.  Млъкнал

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #93: 13 Юни 2009

Цитат
1. Силна или тиха музика?
Еми, ако чистя/готвя/се къпя/парти - силна. Когато съм на компютъра и вкъщи има други хора, тиха. Като пътувам и съм със слушалки също я държа тиха. Като цяло рядко слушам силно със слушалки  Млъкнал
Цитат
2. Любима храна?
Шопска салата, ама не ям вече сирене :/ Люти чушки, картофи с много пипер, геврек.
Цитат
3. Любимо безалкохолно и алкохолно?
Портокалов сок, кола лайт, чай <---> водка, бира (guinness), пенливи вина.
Добавям коктейл: Мохито  Готин
Цитат
4. Любим цвят?
Всички! Имам дори розови панталони  Одобрение
Цитат
5. Маратонки или обувки?
От всичко. Маратонки, обувки, ботуши, сандали, 'жапанки, кубинки, кецове, гуменки... ама не обичам да пазарувам обувки.
Цитат
6. Филм, който сте гледали най-много пъти?
Не обичам да гледам един филм 2 пъти... сигурно е някое детско или филм от детските ми години, защото в последните 5 години съм гледала само Файт клъб, Амели Пулен и Здрач повече от веднъж.
Цитат
7. Какво искате да ви се случи най-много през следващата година
Да си намеря работа, да реша какво ми се следва и да съм по- дисциплинирана.
Цитат
8. Има ли cd, което нямате в колекцията си и бихте си купили при първа възможност?
Принципно да, но повече ми се ще да си набавя повечето си ЦД-та като плочи :Д
Цитат
9. Нещо, което правите различно от повечето хора?
Имам касетофон в банята и се къпя винаги на музика, ставам много лесно рано сутрин, закусвам плодове, понякога проблемите и лошите неща ме ободряват, мога да си направя маса с дърво и сезал, когато имам важна контролна се наспивам добре, закусвам силно и се гримирам, вместо да уча по цели нощи.
Цитат
10. Ако някой ден решите да се татуирате или пък ако вече сте, каква би била следващата ви татуировка?
Аз си имам едничка, скоро ще си правя втора на врата, но засега не ми се казва :Р

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
p.j.
Новороден
*
Публикации: 2

Профил WWW
Отговори #94: 08 Май 2010

1. Силна или тиха музика?
Силна,през повечето време.
2. Любима храна?
Марули,пресни краставици,панирани пилешки хапки,таратор и почти всякакъв вид паста.
3. Любимо безалкохолно и алкохолно?
Не пия много,но пия джин/скоро залюбих нова комбинация,с битер лимон/ или евентуално уиски/кола/.Цитронадите са свежи:)
4. Любим цвят?
петролено синьо,морско синьо, синьо-зелено-сивкаво/?!/,зелено
5. Маратонки или обувки?
маратонки
6. Филм, който сте гледали най-много пъти?
High Fidelity
7. Какво искате да ви се случи най-много през следващата година
Ще ми се,концертът на Дилън,въпреки залата,в която ще се проведе,да е това,което очаквам. Също така искам нов статив. А останалото... искам това,което имам сега.
8. Има ли cd, което нямате в колекцията си и бихте си купили при първа възможност?
Да,бих искала да си закупя на Белослава 'Улици'.Смятам Белослава за една от най-добрите български изпълнителки,особено за времето си.Харесвам музиката и с удоволствие,ще я подкрепя,така да се каже.Естествено,има още доста неща,с които бих допълнила..
9. Нещо, което правите различно от повечето хора?
Рисувам.Ха! Доста хора рисуват,снимат и като цяло се занимават с изкуство.Разбира се,всеки има различен стил...Аз рисувам и пиша.Занимавам се главно с рецензии и ревюта на филми,книги,албуми и пр.Не е точно мания,но обичам да чета,за миналото.Обичам да чета като цяло.Стига толкова...Усмивка
Имам много идеи,което прави нещата трудни.Но нямам желание да си правя татуировка,което,всъщност,улеснява нещата.Усмивка
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.