DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 СЕПТЕМВРИ 2010] Live In Barcelona 20/21.11.09 - съдържание и визия  (Прочетена 35667 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #30: 19 Октомври 2010

само 20-ина дена останаха

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #31: 19 Октомври 2010

не знам аз вече гледам клип от концерта в уоutube http://www.youtube.com/watch?v=B9f2BmlDB4w&feature=player_embedded

Wrong
deiv4o
Гост
Отговори #32: 19 Октомври 2010

Ето още неколко trailers Усмивка покраи двдто и нов mershandise  има гледам Усмивка

http://www.deejay.it/dj/people/guest/special/video/20/3863/Live-In-Barcelona
Последна редакция: 19 Октомври 2010 от deiv4o
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #33: 19 Октомври 2010

дам освен официалния има още 4 трейлърчета. не мога да разбера някой има ли го вече това DVD

Wrong
deiv4o
Гост
Отговори #34: 19 Октомври 2010

дам освен официалния има още 4 трейлърчета. не мога да разбера някой има ли го вече това DVD
Аз поне знам за 4ма с сигурност Усмивка
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #35: 20 Октомври 2010

Ето и как ще изглежда пред очите ни...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

deiv4o
Гост
Отговори #36: 21 Октомври 2010

Tour Of The Universe - Live In Barcelona EPK

http://www.youtube.com/watch?v=Zw5a0k0OzFk
vall
Гост
Отговори #37: 22 Октомври 2010

OOO!!!Много ви благодаря!!!!!!!!!С нетърпение очаквам пакета!!!!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #38: 05 Ноември 2010

Така..

От снощи съм горд собственик на делукс ДВД изданието на Tour Of The Universe - Live In Barcelona.  Усмивка

Днес успях да се насладя на по-голямата част от съдържанието му и ще споделя накратко първоначалното си мнение.

Филмът е сниман много интересно - наистина в по-голямата част от времето зрителят има усещането, че е в самата зала. Определено си личи почеркът на Ръсел Томас. Визията е различна, но предава добре това, което аз видях на турнето. Бонус парчетата отново са заснети в този стил и ми направиха силно впечатление.

От 2рото dvd (с екстрите) успях да гледам репетициите в Ню Йорк от преди началото на турнето, където определено е най-добрата версия на Wrong - изключително агресивна с много повече звук, от колкото я чухме на турнето, а дори и в албума. А Дейв звучи.. фантастично! Walking In My Shoes също е много добра добавка като забавното при тази версия е, че видеото явно е съставено от 2 изпълнения, защото Дейв на моменти е с любимото си шалче, а в други няма и помен от него  Ухилен
Insight, която също е на бонус dvd-то, е снимана в Бирмингам професионално, и е страхотно допълнение.

Като цяло, на първо гледане и слушане, мисля, че продукта е много много добър, а най-хубавото е чудесният звук, който предлага. Изключително чист лайв звук и много добър баланс на публиката.

Запазвам си правото на промени в мнението, разбира се  Ухилен

П.С. И да не забравя - Sister Of Night е абсолютно брилянтно изпълнение!  Намигване
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #39: 05 Ноември 2010

Чакам с голямо нетърпение да се докопам и аз до DVD-то, уви днес се разходих из Варна, да видя дали някъде го няма изнесено за продажба по-рано, но го няма никъде.
deiv4o
Гост
Отговори #40: 05 Ноември 2010

http://www.spin.com/articles/exclusive-preview-new-depeche-mode-dvd
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #41: 09 Ноември 2010

От това , което виждам мога само да се надявам скоро да го "докопам" това DVD.От всичко прочетено и видяно разбирам , че продукта е много добре изглеждащ и въпреки не много добрата , според мен , опаковка , съдържанието впечатлява!Благодаря на strange_affection за краткото и изчерпателно ревю.По данни от Orange не се знае кога те ще имат DVD-то , те дори и не знаеха , че излиза!Надявам се скоро да го имаме всички!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #42: 09 Ноември 2010

никъде в софия го няма... ние сме винаги на...ни.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #43: 09 Ноември 2010

Писах на Анимато възмутен мейл и на страницата им във Фейсбук, ама мълчат като дупета. Ако искате добавете и вие коментари във Фейсбук, да видят, че има недоволни от нехайното им отношение. Не знам, но напоследък все повече си мисля, че думи като професионализъм са непознати за голяма част от по-едрия бизнес у нас.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #44: 09 Ноември 2010

В интерес на истината, аз се свързах с Анимато още в четвъртък и те ме уведомиха, че вече са вкарали няколко бройки от делукс изданието на продукта (2cd + 2 dvd) и дори ми казаха къде мога да ги намеря. Обядих се във въпросната книжарница и попитах колко бройки имат и на каква цена. Оказа се, че имат точно 3 бройки и аз, заедно с приятели, успяхме да се снабдим срещу доста приемливата цена от 60лв (при положение, че в интернет излизаше около 52-53 лв, без доставката).

От книжарници Сиела, от където си купих Live In Barcelona, казаха, че ще поръчват още, но не знаят кога ще пристигнат. Лично към мен Анимато се държаха много добре и услужливо.  Усмивка
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.