DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 СЕПТЕМВРИ 2010] Live In Barcelona 20/21.11.09 - съдържание и визия  (Прочетена 31353 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #15: 29 Септември 2010

През ноември ли ще излезе,на музикалния бг пазар,пакета Tour of Universe"-Depeche Mode? Объркан Объркан Объркан

Не вярвам някой тук да е наясно с това. Можеш да се обърнеш към Анимато Мюзик за повече информация, макар че се съмнявам те да са много учтиви и да ти помогнат особено много.

Пробвай все пак.

Аз лично мисля да заложа на доставка през нета. Deluxe варианта с 2те DVD-та и 2те CD-та ми се виждам чудесен.  Усмивка
vall
Гост
Отговори #16: 29 Септември 2010

Много ти благодаря! Усмивка Усмивка Усмивка
vall
Гост
Отговори #17: 30 Септември 2010

Май ще има три варианта на този пакет-пълен,съкратен и редуциран.
Какво мислите по въпроса?
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #18: 01 Октомври 2010

всъщност много е трудно да направиш кофти черна обложка - още повече пък дизайнер, който с това си изкарва хляба при това не такъв от бусманци.

просто аз очаквах повече, но това е валидно почти за всичко от последните няколко албума - сцена, прожекции, артуърк, че и материл на последния албум специално - да не говорим пък за мърчъндайзинг. свястна тениска на дм не са пускали от има няма 10 години.

съвсем не казвам, че е безвкусна, просто ми прилича повече на отметната работа, но пък материала изглежда обещаващ и това, което се видя от клипчето доста ми хареса и на мен.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #19: 03 Октомври 2010

През ноември ли ще излезе,на музикалния бг пазар,пакета Tour of Universe"-Depeche Mode? Объркан Объркан Объркан
Аз лично мисля да заложа на доставка през нета. Deluxe варианта с 2те DVD-та и 2те CD-та ми се виждам чудесен.  Усмивка

Аз също залагам на този вариант. Вече може да се поръча предварително през Amazon.co.uk. или Amazon.de и като излезе ще го доставят на посочения от вас адрес. На мен Deluxe изданието ми излезе 26.76 паунда общо с доставката до България. Вече го чакам с нетърпение, защото откъса от DVD-то, който видях, изглежда обещаващо.

Иначе относно обложката, не ми харесва, но не съм и очаквала нещо по-добро от това, имайки предвид целия артуърк и мърчандайза към албума и "вселенското" турне. Най-много от всичко ми хареса артуърка на бокс сета - семпъл и елегантен.   Усмивка
Последна редакция: 03 Октомври 2010 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #20: 06 Октомври 2010

http://www.youtube.com/watch?v=GGc1UfejEzo&fmt=18

2ри тийзър.. Отново впечатлява!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #21: 06 Октомври 2010

Прилича на поредица от перфектни фотографски кадри, които някой е успял да раздвижи, много добре! Стискам палци крайния продукт да е също толкова добър. Одобрение
deiv4o
Гост
Отговори #22: 06 Октомври 2010

към 35сек то4но долу  пред Деив един луд се протяга Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 06 Октомври 2010

Хахаха, щом на тийзъра те има си представям в ДВД-то. Сигурно ще те гледаме доста често, пък се надявам и останалите от ДМ.орг, които бяха там да станат филмови звезди в концерта от Барселона Усмивка
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #24: 06 Октомври 2010

към 35сек то4но долу  пред Деив един луд се протяга Усмивка

Да, да.. Забелязах те аз веднага  Намигване
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #25: 07 Октомври 2010

Обложката не е толкова лоша, но просто не отива на Депеш според мен. Жалко, че exciter и playing the angel са пренебрегнати, но пък от друга страна се радвам на Policy of Truth, One caress и Dressed in black. Ще е жестоко двд (:

I'm a man of flesh and bone.
deiv4o
Гост
Отговори #26: 14 Октомври 2010

http://www.youtube.com/watch?v=j0zfy3eSrKg
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #27: 19 Октомври 2010

Eто нещо, което направо ме размаза!

Ако цялото видео в снимано в такъв стил - то това определено ще е фантастичен продукт!  Пощурял Пощурял Пощурял

http://www.youtube.com/watch?v=B9f2BmlDB4w
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #28: 19 Октомври 2010

Настръхващо добро е, а дано! Зъл
deiv4o
Гост
Отговори #29: 19 Октомври 2010

Nice:) даже кам 5;14 се виждат познати глави като Мао,Роберт и аз:)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.