DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 СЕПТЕМВРИ] Мартин Гор и Винс Кларк работят по цялостен албум  (Прочетена 4749 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
28 Септември 2010

Интригуваща нова фаза започва в историята на соло проектите при Depeche Mode: Мартин Гор и Винс Кларк, за които е известно, че записват две песни, вече са се концентрирали към създаването на по-обширен материал. Според Кларк, музикалната посока на албума им ще е силно денс ориентирана, като завършването му ще е "един много дълъг процес". Инициаторът на съвместният проект е самият той, след като в леко пияно състояние е написал имейл на Мартин, който всъщност се оказал ентусиазиран за идеята. Двамата работят от разстояние, като си изпращат имейли с идеите.

* _vince-clarke.jpg (5.63 KB, 150x150 - видяно 1093 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 28 Септември 2010

Това би било интересно да се чуе, дано не останат само на фаза размяна на имейли.  Усмивка
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #2: 29 Септември 2010

"Денс ориентиран"  Объркан

Малко съм озадачен. Все пак ми е интересно какво ще се получи. Явно са си поставили за цел да покорят още една класация, в която до този момент не са имали присъствие. Усмивка
Ако резултатът се смесва добре със SNAP и Haddaway, това ще отвори една нова страница в музикалния подбор на ДМ партитата.

Предполагаем сетлист:

2 Unlimited - No Limit
Martin and Vince - .......
Snap - Rhythm Is A Dancer

Пощурял Пощурял Пощурял

Good Evening, Sofiaaa!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 01 Октомври 2010

дм и преди са попадали в денс-чартовете

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
electropop
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #4: 08 Октомври 2010

Последните неща на Еrasure бяха доста еднообразни. По принцип талантите на двамата са доста розлични. Ще бъде интересно да чуеме новото творение!!!!
vall
Гост
Отговори #5: 09 Октомври 2010

Старата любов...ръжда не хваща!!!
Радвам се,че се сдобриха...
vall
Гост
Отговори #6: 09 Октомври 2010

За резултата...Само DEPECHE MODE МОГАТ ДА СЪЗДАДАТ ТАКАВА ЕУФОРИЯ И БУМ!!!!А за останалото...малко съм песимистично настроена!....
                    Не ме винете,корете-20 години съм фенка на тях!!!
                               DEPECHE MODE....FOREVER!!!!!!!!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #7: 10 Октомври 2010

За резултата...Само DEPECHE MODE МОГАТ ДА СЪЗДАДАТ ТАКАВА ЕУФОРИЯ И БУМ!!!!А за останалото...малко съм песимистично настроена!....
                    Не ме винете,корете-20 години съм фенка на тях!!!
                               DEPECHE MODE....FOREVER!!!!!!!!

Аз съм от 68ма и смятам да го включа във всяко едно мнение, но все още дебатирам дали е да с главни букви.
Бил съм и на концерти на други групи, както и съм гледал феновете им. Мога да кажа, че всичките други концерти, на които съм бил, са били заспали, феновете са си бъркали и с двете ръце в носа и изобщо не съм усетил магия подобна на тази, която само любимите и едиствени Depeche Mode могат да създадат.

Важното е това да го спомена и в темата, която акцентира в/у личните им проекти, защото за мен като единици са много слаби, но виж, като се съберат по няколко... тогава мога да усетя енергията на милиони атомни ядра.
Последна редакция: 10 Октомври 2010 от Recoil
July
Гратис Любовник
*
Публикации: 41

Профил
Отговори #8: 10 Октомври 2010

по-добна на тази

Като ще сме дребнави, да сме дребнави!
Подобна е една дума, а не сравнителна степен!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #9: 10 Октомври 2010

по-добна на тази

Като ще сме дребнави, да сме дребнави!
Подобна е една дума, а не сравнителна степен!

Напълно вярно и много се радвам, че следиш внимателно правописа из форума. Бях развълнуван от емоции и любож докато пишех. Че даже и други печатни грешки имаше, като "концертин".
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #10: 10 Октомври 2010

хаха, Миро много много отдавна, е не беше чяак 68 Усмивка, имах един пост порядъчно почерпен дето едва ли друг е способен на такъв. в 3 изречения се брояха на пръсти думите без грешка и най-забавното е че в алкохолния ми делириум дори прочетох пак да проверя за грешки Усмивка.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #11: 18 Октомври 2010

със сигурност се кефя  Намигване  щом идеята за проекта е породена от алкохола, значи си заслужава да се чуе

So High so Far to Fall
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.