DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Camouflage - Live in Sofia - 17.03.2011  (Прочетена 14585 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mirosimo
Новороден
Публикации: 5

Профил
07 Октомври 2010

http://www.myspace.com/camouflagemusic
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1: 07 Октомври 2010

Вие ли сте организаторът на събитието? Малко повече информация освен този линк със страницата на групата в Майспейс няма ли да има?  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #2: 07 Октомври 2010

Вече са в продажба билетите за концерта на Камуфлаж на 17 март 2011г., който ще се състои в столичния София Лайв Клуб.
Първите 50 билета ще са на цена от 25лв., следващите 50 на цена от 30 лв., след тези 100 цената ще е 35лв., а в деня на концерта по 45лв.
Организаторът ще даде яснота малко по-късно. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #3: 07 Октомври 2010

Как е тази новина, а?  Пощурял

Много се радвам, че ще видим Камуфлаж в България. Още тези дни ще се снабдя с билетче.
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #4: 07 Октомври 2010

Поръчах вече! О,как се вълнуваме само! Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял

Let me show you the world in my eyes...
mirosimo
Новороден

Профил
Отговори #5: 08 Октомври 2010

Здравейте,

Аз съм организаторът на концерта. Преговорите се водят от Декември 2009 и най-сетне това се случва. Моля побързайте с билетите защото вече има само 35 билета x 25 лв. След това за всички регистрирани членове на сайта ще има 10% discount. Това е моя специален подарък към www.depeche-mode.org
electropop
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #6: 08 Октомври 2010

За мое най-голямо съжаление, най-доброто от тази група , по чисто мои представи приключи още през 1994 година. Последните им два албума не вдъхват никакъв респект! А само като  си припомня "" Voices & Images"" или "" Bodega Bochemia"", съответно ""The Great Comandment "" или "" Suspecious Love"". Сегашната им музика направо не струва!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 08 Октомври 2010

Аз пък намирам последните им албуми за стабилно попълнение в дискографията, вярно е че много хора ще запомнят бандата с хитове като The Great Commandment и Love is a Shield, но на мен ми харесва това, че имат желание да се движат в нова посока. Така или иначе песни като Me and You и I Can't Feel You от Sensor или We are Lovers и The Perfect Key от последния Relocated, ще можем да оценим от позицията на времето след поне десетина години.
Гледал съм ги на живо и са изключително приятни, а нямам съмнение за добрата комбинация:

Camouflage + БГ публика

Успех на събитието!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #8: 08 Октомври 2010

Страхотна новина, вече си поръчах билетите и ги очаквам с нетърпение. Що се отнася до музиката на групата - Me and You,  I Can't Feel You  и The Perfect Key са от най-любимите ми песни.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #9: 08 Октомври 2010

Ще се присъединя към мненията на Kirilart и Mr.Noone, че групата има много стойностни песни от последните албуми, които на мен лично са ми ужасно любими. Те вече са изброили някои от тях, аз няма да се повтарям. 

Гледала съм Camouflage два пъти на живо и двата пъти бяха страхотни и нямам търпение да ги видя отново, този път на родна земя, което е най-хубавото.   Пощурял

Днес след работа ще мина да си взема билет и благодаря на Mirosimo, че организира това събитие! Желая успех!  Одобрение

@Electropop: Въпреки скептицизма ти би било хубаво да отидеш на концерта, няма да съжаляваш, а може и да си промениш мнението за последните неща, които са издали!   Намигване
Последна редакция: 08 Октомври 2010 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #10: 08 Октомври 2010

Моля побързайте с билетите защото вече има само 35 билета x 25 лв.

Е, вече са поне с два по-малко.  Дано да е sold out  Усмивка

still my broken wings you choose to mend
Admirer
Екип

Профил
Отговори #11: 09 Октомври 2010

Подарък от организатора на концерта на Камуфлаж!
За 5-тия рожден ден на Depeche-Mode.org всеки регистриран потребител, който желае да закупи билет за концерта на Камуфлаж, може да го направи до 16.10.2010 (датата на рождения ден) на специалната цена от 25 лв. - 10% или с други думи казано 22.50 лв. Моля изпращайте лично съобщение до мен с трите си имена и вечерта на концерта на De/Vision в София Лайв Клуб, ще можете да получите билетите си от организатора.

You'll taste the pain
I know
ivoezamir
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #12: 10 Октомври 2010

Чак когато чух на едно парти That smiling face се заинтересувах от групата. Много добро парче! Extasy:)
Последна редакция: 10 Октомври 2010 от ivoezamir
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #13: 11 Октомври 2010

Аз не мога да опиша, колко съм развълнувана от тази новина!  Пощурял Камуфлаж, са една от най-любимите ми банди, след ДМ! На живо са великолепни! Сърдечно благодаря на Mirosimo за организацията, както и за жеста който прави към потребителите на depeche-mode.org!
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #14: 18 Октомври 2010

Аз нямам търпение за Camouflage, много ме зарадва новината, поздравления за организатора, надявам се че планира и And One или Apoptygma Berzerk Усмивка

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
Admirer
Екип

Профил
Отговори #15: 18 Октомври 2010

Догодина от 01.10.2011г. And One  започват турне с гости: Camouflage и De/Vision. Живот, късмет и здраве...мисля да се възползвам от поне една дата.  Намигване

You'll taste the pain
I know
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 18 Октомври 2010

Догодина от 01.10.2011г. And One  започват турне с гости: Camouflage и De/Vision. Живот, късмет и здраве...мисля да се възползвам от поне една дата.  Намигване

Аз също  Намигване

See what I see!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #17: 18 Октомври 2010

Интересно, интересно..
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #18: 24 Ноември 2010

Току що получих известие във Фейсбук, че концерта на Camouflage в София е отменен и според организатора се местел в Пловдив. Не знам до колко е окончателно, но след като организатора го е написал, предполагам ще е така. Няма инфо за датата дали остава непроменена, както и къде в Пловдив ще се проведе концерта.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #19: 25 Ноември 2010

а има ли информация какво налага преместването?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 25 Ноември 2010

Цитат
Поради независещи от промотъра причини и проблеми с ръководството на НДК, концертът на Camouflage се мести в Клуб Занзибар, Пловдив. Билетите закупени за София важат без презаверка, а тези, коите желаят да получат парите си обратно могат да го направят от местата от където са ги закупили.
Цитат
Здравейте,
Турнето на бандата е 3 дати с Прага и Братислава, като българската дата е 17.03. и не може да бъде променяна, тъй като са букнати самолетни билети с прикачване през Мюнхен. Бандата има технически райдър и идва със саунд инженери, така че моля не се съмнявайте в качеството на звука, който ще се постигне. Концертът се мести в Пловдив, тъй като Занзибар има достатъчно голям капацитет. Причините са, че директорът на НДК реши да си прави частно парти в Sofia Live Club на 17.03.

Въпреки уверенията на промоутъра, не съм убеден че дискотеката Занзибар в покрайнините на Пловдив е удачен вариант за гостуване на група като Камуфлаж. Разбира се той си знае най-добре. Аз лично ще подкрепя с посещение концерта, където и да е...надявам се да не берем срам заради избора на клуб, защото в София има много алтернативи на София Лайв Клуб.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #21: 28 Ноември 2010

Concert cancelled, рече Фейсбук.  Колкото и да се нервя на определението Абсурдистан на Фънки, тоя път ще се съглася с него.

still my broken wings you choose to mend
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #22: 28 Ноември 2010

по-добре така, отколкото това да се случи директно преди концерта.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 28 Ноември 2010

Мисля, че това Concert Cancelled е на една страница Concertin, която уж щеше да уведомява за нови събития и беше създала такова за Камуфлаж в София. Проверих в събитието създадено от Мирослав Симеонов и все още си стои в Занзибар. Голяма каша, но предполагам, че засега концерта си остава в Занзибар - Пловдив.
 Полицай
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #24: 29 Ноември 2010

За съжаление за събитието бяха създадени 3 или 4 страници във Фейсбук и когато стана въпрос за промяната, реално редактирано беше едно събитие - http://www.facebook.com/event.php?eid=167192099979550 А останалите бяха канселирани, което създаде леко объркване.

Концерт ще има (за отлагане не е ставало въпрос), логистиката на групата е изготвена. SLC не е опция заради разминаване в програмата, а 4КМ и подобни клубове надвишават бюджета, тъй като те не са пригодени за концерти на живо, осветителната и озвучителната техника се наема допълнително, а не на последно място имат сериозен наем, въпреки че задържат %100 от консумацията на бара (дори и от слаб ден за излизане). Трагично, но да организираш малкък концерт в САЩ е по-лесно, отколкото в някои части на Европа. Не е само България.

Занзибар в Пловдив се явява логична опция, като към момента се работи по детайлите от техническите изисквания на групата.
mirosimo
Новороден

Профил
Отговори #25: 31 Декември 2010

Концертът на Camouflage се завръща в София в парти център 4 km., въпреки повишените разходи. Логично е първия концерт на такава банда е той да се състои в София, както и беше планирано първоначално. Пловдив не може да оправдае такова събитие. Надявам се феновете на Camouflage да подкрепят събитието, въпреки неочакваната атака от Sofia Live Club по мой адрес за да се случват и занапред такива концерти. Аз съм фен на Camouflage от повече от 20 години и съм може би единствения промотър, освен DM.org, който би предприел такъв високо рисков проект.

Поздрави на всички членове на DM.org. Весело посрещане на Новата година.
RalySM
Новороден
Публикации: 6

Профил WWW
Отговори #26: 26 Януари 2011

Не е канселиран, върнаха го в София - на 4ти КМ! Там започнаах да се случват хубави концерти напоследък Намигване
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #27: 26 Януари 2011

Рали, хубаво е да четеш какво пишат хората преди теб, когато обявяваш новина.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #28: 09 Март 2011

Концертът в София е отменен. За жалост днес и организатора и групата потвърдиха това. Тъпо!
 Млъкнал
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #29: 09 Март 2011

Концертът в София е отменен. За жалост днес и организатора и групата потвърдиха това. Тъпо!
 Млъкнал

Тъпо, но не и неочаквано. Мисля още миналата година по време на конвеншъна, когато дискутирахме "новината" представена ни от "промоутъра" имаше сериозни съмнения, предвид факта, че условията на групата за концерт са ясни(не са непостижими, но без спонсор и каквато и да е реклама...), а пък мениджъра им е доста стриктен.   

Good Evening, Sofiaaa!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #30: 10 Март 2011

Очевидно "организаторът", не е имал реална представа с какво се захваща, не е наясно с възможностите си и сериозно се надценява.

Лично аз искам обяснение, за това каква е причината концертът да бъде отменен!
Също така, "организаторът" да поясни къде и как могат да се върнат закупените билети!

Gugi
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #31: 11 Март 2011

Много кофти новина.
Лично аз искам обяснение, за това каква е причината концертът да бъде отменен!
И аз бих искала такова. Видях, че организаторът е писал по-рано тук.
Предполагам, че ще е свързано с пари, или по-скоро липсата им. А и като гледам на големите фестивали никой не се наема да стане спонсор, а какво остава за по-малките концерти.  Тъжен
Последна редакция: 11 Март 2011 от Gugi

Your eyes they tell me something
That I understand
Your eyes they hold the truth
And the truth is
You're miles away.
mirosimo
Новороден

Профил
Отговори #32: 11 Март 2011

Здравейте,

Билети, закупени от мрежата на Eventim вече може да върнете само на мястото, откъдето сте ги закупили. Билети, закупени през сайта на Eventim можете да върнете в централния им офис на адрес - бул. Никола Вапцаров 10.

Закупените билети от мрежата на Ticketstream ще се връщат от понеделник 14.03.2011 в централния офис на Тикетстрийм на адрес: гр. София, ул. Николай Хайтов 2, вх. А, ет. 7, ап.13. За повече информация: тел. 02/989 71 91.

За начина на връщане на билетите, закупени по време на концерта на De/Vision ще Ви уведомя допълнително.
mirosimo
Новороден

Профил
Отговори #33: 12 Март 2011

Парите за закупените билети за концерта на Camouflage по време на концерта на De/Vision ще се възстановяват от Мирияна. Допълнително ще уточня откога. Парите за билетите на Бистра и Теофана от Пловдив ще бъдат възстановени лично от мен.
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.