DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Camouflage - Live in Sofia - 17.03.2011  (Прочетена 14740 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #15: 18 Октомври 2010

Догодина от 01.10.2011г. And One  започват турне с гости: Camouflage и De/Vision. Живот, късмет и здраве...мисля да се възползвам от поне една дата.  Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 18 Октомври 2010

Догодина от 01.10.2011г. And One  започват турне с гости: Camouflage и De/Vision. Живот, късмет и здраве...мисля да се възползвам от поне една дата.  Намигване

Аз също  Намигване

See what I see!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #17: 18 Октомври 2010

Интересно, интересно..
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 24 Ноември 2010

Току що получих известие във Фейсбук, че концерта на Camouflage в София е отменен и според организатора се местел в Пловдив. Не знам до колко е окончателно, но след като организатора го е написал, предполагам ще е така. Няма инфо за датата дали остава непроменена, както и къде в Пловдив ще се проведе концерта.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #19: 25 Ноември 2010

а има ли информация какво налага преместването?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 25 Ноември 2010

Цитат
Поради независещи от промотъра причини и проблеми с ръководството на НДК, концертът на Camouflage се мести в Клуб Занзибар, Пловдив. Билетите закупени за София важат без презаверка, а тези, коите желаят да получат парите си обратно могат да го направят от местата от където са ги закупили.
Цитат
Здравейте,
Турнето на бандата е 3 дати с Прага и Братислава, като българската дата е 17.03. и не може да бъде променяна, тъй като са букнати самолетни билети с прикачване през Мюнхен. Бандата има технически райдър и идва със саунд инженери, така че моля не се съмнявайте в качеството на звука, който ще се постигне. Концертът се мести в Пловдив, тъй като Занзибар има достатъчно голям капацитет. Причините са, че директорът на НДК реши да си прави частно парти в Sofia Live Club на 17.03.

Въпреки уверенията на промоутъра, не съм убеден че дискотеката Занзибар в покрайнините на Пловдив е удачен вариант за гостуване на група като Камуфлаж. Разбира се той си знае най-добре. Аз лично ще подкрепя с посещение концерта, където и да е...надявам се да не берем срам заради избора на клуб, защото в София има много алтернативи на София Лайв Клуб.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #21: 28 Ноември 2010

Concert cancelled, рече Фейсбук.  Колкото и да се нервя на определението Абсурдистан на Фънки, тоя път ще се съглася с него.

still my broken wings you choose to mend
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #22: 28 Ноември 2010

по-добре така, отколкото това да се случи директно преди концерта.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 28 Ноември 2010

Мисля, че това Concert Cancelled е на една страница Concertin, която уж щеше да уведомява за нови събития и беше създала такова за Камуфлаж в София. Проверих в събитието създадено от Мирослав Симеонов и все още си стои в Занзибар. Голяма каша, но предполагам, че засега концерта си остава в Занзибар - Пловдив.
 Полицай
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #24: 29 Ноември 2010

За съжаление за събитието бяха създадени 3 или 4 страници във Фейсбук и когато стана въпрос за промяната, реално редактирано беше едно събитие - http://www.facebook.com/event.php?eid=167192099979550 А останалите бяха канселирани, което създаде леко объркване.

Концерт ще има (за отлагане не е ставало въпрос), логистиката на групата е изготвена. SLC не е опция заради разминаване в програмата, а 4КМ и подобни клубове надвишават бюджета, тъй като те не са пригодени за концерти на живо, осветителната и озвучителната техника се наема допълнително, а не на последно място имат сериозен наем, въпреки че задържат %100 от консумацията на бара (дори и от слаб ден за излизане). Трагично, но да организираш малкък концерт в САЩ е по-лесно, отколкото в някои части на Европа. Не е само България.

Занзибар в Пловдив се явява логична опция, като към момента се работи по детайлите от техническите изисквания на групата.
mirosimo
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #25: 31 Декември 2010

Концертът на Camouflage се завръща в София в парти център 4 km., въпреки повишените разходи. Логично е първия концерт на такава банда е той да се състои в София, както и беше планирано първоначално. Пловдив не може да оправдае такова събитие. Надявам се феновете на Camouflage да подкрепят събитието, въпреки неочакваната атака от Sofia Live Club по мой адрес за да се случват и занапред такива концерти. Аз съм фен на Camouflage от повече от 20 години и съм може би единствения промотър, освен DM.org, който би предприел такъв високо рисков проект.

Поздрави на всички членове на DM.org. Весело посрещане на Новата година.
RalySM
Новороден
Публикации: 6

Профил WWW
Отговори #26: 26 Януари 2011

Не е канселиран, върнаха го в София - на 4ти КМ! Там започнаах да се случват хубави концерти напоследък Намигване
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #27: 26 Януари 2011

Рали, хубаво е да четеш какво пишат хората преди теб, когато обявяваш новина.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #28: 09 Март 2011

Концертът в София е отменен. За жалост днес и организатора и групата потвърдиха това. Тъпо!
 Млъкнал
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #29: 09 Март 2011

Концертът в София е отменен. За жалост днес и организатора и групата потвърдиха това. Тъпо!
 Млъкнал

Тъпо, но не и неочаквано. Мисля още миналата година по време на конвеншъна, когато дискутирахме "новината" представена ни от "промоутъра" имаше сериозни съмнения, предвид факта, че условията на групата за концерт са ясни(не са непостижими, но без спонсор и каквато и да е реклама...), а пък мениджъра им е доста стриктен.   

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.