DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Camouflage - Live in Sofia - 17.03.2011  (Прочетена 14958 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #30: 10 Март 2011

Очевидно "организаторът", не е имал реална представа с какво се захваща, не е наясно с възможностите си и сериозно се надценява.

Лично аз искам обяснение, за това каква е причината концертът да бъде отменен!
Също така, "организаторът" да поясни къде и как могат да се върнат закупените билети!

Gugi
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #31: 11 Март 2011

Много кофти новина.
Лично аз искам обяснение, за това каква е причината концертът да бъде отменен!
И аз бих искала такова. Видях, че организаторът е писал по-рано тук.
Предполагам, че ще е свързано с пари, или по-скоро липсата им. А и като гледам на големите фестивали никой не се наема да стане спонсор, а какво остава за по-малките концерти.  Тъжен
Последна редакция: 11 Март 2011 от Gugi

Your eyes they tell me something
That I understand
Your eyes they hold the truth
And the truth is
You're miles away.
mirosimo
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #32: 11 Март 2011

Здравейте,

Билети, закупени от мрежата на Eventim вече може да върнете само на мястото, откъдето сте ги закупили. Билети, закупени през сайта на Eventim можете да върнете в централния им офис на адрес - бул. Никола Вапцаров 10.

Закупените билети от мрежата на Ticketstream ще се връщат от понеделник 14.03.2011 в централния офис на Тикетстрийм на адрес: гр. София, ул. Николай Хайтов 2, вх. А, ет. 7, ап.13. За повече информация: тел. 02/989 71 91.

За начина на връщане на билетите, закупени по време на концерта на De/Vision ще Ви уведомя допълнително.
mirosimo
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #33: 12 Март 2011

Парите за закупените билети за концерта на Camouflage по време на концерта на De/Vision ще се възстановяват от Мирияна. Допълнително ще уточня откога. Парите за билетите на Бистра и Теофана от Пловдив ще бъдат възстановени лично от мен.
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.