DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: Hurts с концерт в Букурещ 11.11.2010  (Прочетена 21867 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #45: 09 Ноември 2010

Ще се съберем, сигурен съм така че пази го!  Усмивка
Gery.
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #46: 25 Ноември 2010

Здравейте, опитвам се да си намеря билет за концерта. Знам, че вече са разпродадени, но ако има някой, който няма да има възможност да отиде и си продава билета, ще се радвам да ми пише.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #47: 25 Ноември 2010

Според слуховете концерта е отложен, за да бъде преместен в по-голяма зала. Ако това е така наистина, ще бъдат пуснати в продажба повече билети. Все още няма официално потвърждение обаче.
Gery.
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #48: 25 Ноември 2010

Ако наистина е така, би било чудесно.
Благодаря за отговора.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #49: 29 Ноември 2010

Цитат
Ако наистина е така, би било чудесно.
Благодаря за отговора.

За нищо Усмивка

Макар от доста време да знам "музикалното родословно дърво" на Hurts, досега бях попаднал в задънена улица с издирването на техните песни. Така или иначе, никога не са били издавани нито като Bureau, нито като The Daggers по-късно. Всъщност има два апокрифно издадени сингъла - по един за двете групи. Днес обаче се оказа, че The Daggers са имали материал за цял албум преди разпадането си. Любопитно беше да чуя версиите на Better Than Love и Evelyn, които сега са издадени от Hurts почти без преработка. Прерових нета надлъж и нашир за да изкопча въпросните парчета, писах дори на Hurts...уви без отговор, докато днес не попаднах случайно на потребител в Ютуб, който старателно бе сглобил видеа за всяка от демо-версиите на въпросните песни.
Споделям с вас по една песен на двете групи:

Bureau - DollHouse
<a href="http://www.youtube.com/v/YXaZFb9wrxk?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank">http://www.youtube.com/v/YXaZFb9wrxk?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG</a>

The Daggers - Moscow
<a href="http://www.youtube.com/v/o6_hcwQaLj8?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank">http://www.youtube.com/v/o6_hcwQaLj8?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG</a>
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #50: 21 Февруари 2011

имам един билет за концерта в Букурещ понеже моят човек се отказа
продавам го за 20лв

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
Gugi
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #51: 21 Февруари 2011

продавам го за 20лв
Здравейте, аз изявявам голямо желание да взема билета. Но бих искала да попитам дали има някаква организация за ходенето на този концерт, защото аз ще съм сама, ако дойда (а у Румънско не съм стъпвала).

Your eyes they tell me something
That I understand
Your eyes they hold the truth
And the truth is
You're miles away.
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #52: 21 Февруари 2011

продавам го за 20лв
Здравейте, аз изявявам голямо желание да взема билета. Но бих искала да попитам дали има някаква организация за ходенето на този концерт, защото аз ще съм сама, ако дойда (а у Румънско не съм стъпвала).
билета вече е продаден

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #53: 21 Февруари 2011

kirilart
Admirer
dmod
did
margoto
stoinov
Aleksandrovster
Sacred
muted
Plamena Berova + 1
myjoy
miroultradm

Това сме хората, които пътуват с организиран бус от Русе до Букурещ и обратно. Подробностите ги има малко по-назад в темата. Ако някой от пътуващите в списъка мисли да се отказва от този вариант да каже на време, за да можем да вземем някой от чакащите за места в буса. Днес се чух със собственика на буса, няма проблем да ни закара на новата дата за концерта 7-ми април.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #54: 03 Март 2011

Преди малко получих ъпдейт от организаторите на концерта на Hurts в Букурещ. Концерта се мести в по-голяма зала Fratelli Studios и от днес в продажба ще бъдат пуснати нова лимитирана серия билети. Ако някой все още е без билет може да закупи своя онлайн от www.easytickets.ro
Цената остава същата - 50 леи.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #55: 14 Март 2011

Двама души няма да могат да пътуват за Букурещ, затова се освобождават 2 места в буса Русе - Букурещ - Русе. Ако има хора желаещи да се включат, нека ми пишат лично съобщение.
Цената за двете посоки общо е 30 лв. на човек. Ще потеглим около 17.00 часа от Русе, буса ще ни чака пред залата и след концерта се прибираме обратно.

Ето и една снимка от новия по-голям клуб, в който ще се състои концерта на Hurts.
 Усмивка

* Fratelli-Studios-Night-Club.jpg (107.99 KB, 405x288 - видяно 546 пъти.)
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #56: 15 Март 2011

Това са сигурните за пътуване до Букурещ хора към настоящия момент:

kirilart
Admirer
SinnerInMe + 2
did
margoto
stoinov + 1
Aleksandrovster
Sacred
muted
miroultradm

В буса има още 1 свободно място за пътуването. Ако някой проявява интерес, да ми пише съобщение.

Има и един свободен билет за концерта, за контакт пишете на myjoy. Цена 20 лв.
Последна редакция: 16 Март 2011 от kirilart
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #57: 03 Април 2011

Последно уточнение на информацията за пътуващите до Букурещ за концерта на Hurts. Организаторите са изместили началото на концерта за 20.00 часа, като вратите ще отворят в 19.00 часа.
Това на свой ред за нас означава да потеглим от Русе в 17.00 часа. Ще помоля да няма закъснели, защото трафика в Букурещ е зле, а новата зала е в по-далечния от Русе край на града и не искам да рискуваме със закъснение.
Предлагам да се съберем по традиция в Салатен салон "Рила" на улица "Борисова" 51 - аз ще се постарая в 16.00 часа да съм там и да запазя някоя по-голяма маса. Заведението ще е удобно за тези, които идват с влак или автобус, тъй като булеварда започва от автогарата и ЖП гарата в посока центъра, а до заведението пеша е не повече от 10 минутки. Бусът ще дойде пред заведението да ни вземе и потегляме за румънско.

Пак напомням, ако някой се е отказал да ми пише, защото има хора чакащи за билетче!
П.П. Носете си личната карта за преминаване през границата и разпечатан електронния билет за концерта. Румънски леи можете да смените в Русе, има чейнджбюра около гарата, които предлагат. Не се изхвърляйте с големи суми, тъй като леите ако ви останат няма да свършат много работа. Колкото да имате за пиене там ако искате да пиете въобще.
Усмивка
Ако има въпроси питайте?
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #58: 05 Април 2011

..и за ядене
...а може и за ядене и пиене Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #59: 09 Април 2011

нехранимайковци такива, 15 минути не намерихте да понапишете няколко реда... ами хайде размърдайте се дее, че току виж сте хукнали пак на друг концерт и забравили за тоя. някоя родна мома, не получи ли цвете или песен на ухо?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.