DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: Hurts с концерт в Букурещ 11.11.2010  (Прочетена 22615 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
18 Октомври 2010

След като се прибрах от купона в събота ми се иска да не свършва всичко толкова бързо. Може да се съберем малка агитка за концерта на Hurts в Букурещ. Ако има такива, които не ги бърка, че е в четвъртък или се интересуват и от дарк-феста на следващия ден:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,4672.0.html
Ето варианта:
Тръгваме с бусчето от Русе привечер, цената предполагам ако е мръднала нагоре няма да е много по-висока от предния път - 30 лв. за двете посоки общо. Билета за концерта е около 25 лв. Клуба е същия, в който последно гледахме Девижън в Букурещ - Silver Church Club, който е и най-читавия румънски клуб за жива музика, в който съм бил...та може да се получи много приятен трип. След концерта пием по питие и се прибираме с буса, който ни чака пред клуба. Някой с интерес към идеята?
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #1: 18 Октомври 2010

Определено е интересна идея. Трябва да видя точно какъв ще е графикът ми за ноември и да уредя нещата, но мисля, че ще успея. Кире, кога мислиш да се взимат билетчета?  Усмивка
Последна редакция: 18 Октомври 2010 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 18 Октомври 2010

Тези дни ще открия кой е организатора, ако е някой от моите познати ще опитам да запазя билети, които да си вземем на място, за да спестим таксите по трансфера до БГ. Тъкмо ще има време да видим и за колко горе-долу билета да пиша на организаторите.
Усмивка
stoinov
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #3: 18 Октомври 2010

на Hurts определено ми се ходи.
Ще следя темата за повече информация.
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #4: 18 Октомври 2010

Ох  Побъркан
аз също искам да дойда, и ще се включа в групата.

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #5: 18 Октомври 2010

А на 13ти ноември са в Солун, пада се събота.
След това са свободни (намек към българските промоутъри)!
 Очиврът

На мен ми се иска да отида на концерт, но още не съм толкова мотивирана, че да бия този път...ще видим.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 18 Октомври 2010

Ако някой щеше да се възползва от този балкански тур, щеше да се е чуло вече предполагам, така че засега ни остава да отидем някъде навън. На мен Солун ми идва доста по-далеч от Букурещ, а и Румънско е по-евтин вариант Усмивка

Любопитно ми е дали са толкова добри на живо, колкото звучат в студийните си записи...пък и ако станат известни ще мога да се хваля на поколенията как съм стар фен от 68-ма и съм гледал първото им турне. Ухилен
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #7: 19 Октомври 2010

хаха, даже от края на 67

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
p0li--
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #8: 19 Октомври 2010

уау...това сериозно ли? Къде мога да намеря по-подробна информация за билети и да си запазя евентуално ? Усмивка според мен ще е доста готино наистина Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 19 Октомври 2010

Обикновено си купуваме заедно всички желаещи, за да си разделим разходите по доставката. Очаквам обаче румънските ми приятели в музикалните среди да отговорят дали познават промоутърите и дали не можем да си запазим билети, които да платим на място. До края на седмицата трябва да имаме резултат.
p0li--
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #10: 19 Октомври 2010

супер,тогава,ще следя събитията в този форум Усмивка благодаря предварително за инфото Усмивка
ronitooooo
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #11: 20 Октомври 2010

Здравейте хорица Усмивка Много се радвам,че намерих и други фенове на тази уникална група и най-вече че има и навити за концерта им в Букурещ.За организаторите на пътуването сме 2 човека,но пак ще следим форума  Усмивка
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #12: 20 Октомври 2010

След като се прибрах от купона в събота

Аз пък тамън в понеделник се прибрах от отпуска и дирекно се целнах в тая новина, след което веднага включих на режим как пак да се измъкна в отпуска.  Трудно ще си си простя ако не успея да се включа в агитката.

still my broken wings you choose to mend
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 21 Октомври 2010

Оказва се, че билетите за концерта се разпродават доста бързо, затова се налага да се пришпорим и ние. Очаквам в най-скоро време да получа цената с доставката до БГ, за да я публикувам...дотогава имате време за размисъл.
 Зъл
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #14: 21 Октомври 2010

...дотогава имате време за размисъл.
 Зъл
няма какво да го мислим, да казват колко са билетите и да взимаме Усмивка

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.