DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: Hurts с концерт в Букурещ 11.11.2010  (Прочетена 23004 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 21 Октомври 2010

Вече се сдобих с тестов билет, за да проверя процедурата!
От румънска страна ми предложиха вариант да купим електронни билети през www.easytickets.ro

Това е чудесен вариант по две причини:
1. Не се налага да прехвърляте пари първо на мен и после аз на тях
2. Няма да има никакви такси за доставка, тъй като получавате електронен билет, който може да бъде разпечатан в дома, офиса или въобще където имате принтер под ръка.

Цената, която платих преди малко бе 23 лв. без някакви стотинки. Искам да предупредя, че в момента www.eventim.ro не продава билети за шоуто, не знам дали наистина може да се счита за разпродадено, тъй като реално преди малко си купих билет, но ви съветвам да побързате.
Плащането става с Visa Electron, Visa, Mastercard и Pay Pal. Обяснявам процедурата подробно, тъй като сайта е само на румънски:

Важно! Ако нямате навършени 18 години, изрично трябва да ме предупредите, преди да закупите билет, за да обясня каква декларация трябва да имате попълнена от двамата родители и заверена в консулството!!!

1. на сайта easyticket.ro натискате Artisti, тук присъстват само Hurts Усмивка
2. След като натиснете името на групата, после detail, ще видите цената и прочие подробности, натискате cumpara
3. Зарежда екран с три полета: В първото въвеждате имейла си, на който ще получите код за регистрация. След като напишете имейла си, слагате отметка на: Nu, asta e prima mea vizita
4. Проверявате си мейла, за кода който при мен пристигна веднага, него поставяте в най-горното поле. Попълвате полетата надолу с вашите данни - Име, презиме, като на телефон слагате този 0754548232. (не приема други освен румънски телефони, затова слагаме всички този на един познат в Букурещ, който съм предупредил ако се обадят случайно да знае), след това добавяте вашият адрес и град.
5. На следващия екран виждате и цената, която ще ви изтеглят от картата, проверявате данните за фактурата, които на практика написахме преди малко, като само ще ви иска и пощенски код, слагате си вашия пощенски код и натискате отдолу на Pasul Urmator.
6. Въвеждате данните на банковата си карта и сте готови.
7. Получавате на мейла си две потвърждения от GECAD ePayment Services
8. Накрая получавате и електронния си билет от easyticket.ro във формат PDF. Можете да го дръпнете и отпечатате навсякъде.

Макар да изглежда дълга и сложна процедурата, не отнема общо повече от 5 минути. Ако някой има проблем да не се колебае да ми пише тук или лично съобщение.

Организирах и транспорта Русе - Букурещ - Русе, цената остава 30 лв. за двете посоки на човек (ако се съберем поне 8 души). Буса ще ни вземе от Русе и ще ни изчака пред заведението, така че ще можете да си оставите някакъв багаж вътре при шофьора, след като приключи концерта потегляме за България, това означава, че ако някой иска да остане на афтърпарти или до сутринта, ще си търси друг транспорт за връщане!
Последна редакция: 26 Октомври 2010 от kirilart
stoinov
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #16: 21 Октомври 2010

верния линк е www.easytickets.ro
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 21 Октомври 2010

Вярно, сори за грешката. Току що получих имейл от организаторите, че билетите се продават светкавично и ни съветват да побързаме.

Цитат
Dear Mr. Stanchev,
I suggest you buy the tickets for the 10 people party asap as the tickets are selling fast.
Best regards,

Andi Mitoi
stoinov
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #18: 21 Октомври 2010

на стъпка 4 може да пропуснете въвеждането на кода - това е просто паролата за акаунта ви и не е нужна - само Презиме, Име и телефона трябват
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #19: 21 Октомври 2010

Също така нека, който си е взел билет и смята да пътува с буса Русе-Букурещ-Русе, да ми пише лично съобщение, за да знам колко души сме.
 Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 22 Октомври 2010

Важно! Ако някой няма навършени 18 години, изрично трябва да ме предупреди, преди да закупи билет, за да обясня каква декларация трябва да има попълнена от двамата родители и заверена в консулството, за да излезе извън граница!!!
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #21: 22 Октомври 2010

Слава богу имам 18 години Усмивка)  и съм в играта.. Пощурял
Те дали ще сверяват имената на билетите с личните карти? Питам в слуай, че не мога по някаква причина да пътувам и се наложи да продам билета на някой друг. Би било безумие..

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #22: 22 Октомври 2010

Не, важен е единствено баркода в ъгъла на билета. Така или иначе можеш да купиш до 4 билета на едно име, та би било супер нелогично, а и на сайта пише изрично да е видим баркода и да не даваш файла на други хора, за да не го принтират и да го ползват преди теб. Така че спокойно Усмивка

Марго, добре дошла на борда!
 Одобрение
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #23: 22 Октомври 2010

Най-вероятно ще се ориентирам към дестинация Солун, тъй като ми е по-удобна и като дата и като маршрут. Надявам се и за там да се съберем хубава агитка.

Кире, благодаря за цялото инфо и старание! Организацията при теб винаги е железна!  Одобрение

Между другото мястото на концерта им в Солун ще бъде същото, на което бяхме и на Иън Браун през пролетта!  Усмивка
Последна редакция: 22 Октомври 2010 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 22 Октомври 2010

Моля Гери, за нищо Усмивка Пожелавам и на тези, които ще отидат в Солун да се накефят максимално.

За Букурещ eventim.ro вече официално нямат билети за концерта, така че единственото място, от което могат да се купят билети все още е www.easytickets.ro ...да не им се надява човек на тези румънци - Silver Church не е никак малък клуб, а да са го разпродали повече от две седмици предварително?
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 23 Октомври 2010

На есенните дати от турнето Hurts пеят тези 13 песни:

Unspoken
Silver Lining
Happiness
Wonderful Life
Blood, Tears & Gold
The Water
Sunday
Verona
Devotion
Confide In Me
(Kylie Minogue cover)
Stay
Illuminated
Better Than Love
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #26: 25 Октомври 2010

...да не им се надява човек на тези румънци - Silver Church не е никак малък клуб, а да са го разпродали повече от две седмици предварително?

значи сигурно ще дойде куцо и сакато... Идиот

did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #27: 25 Октомври 2010

...да не им се надява човек на тези румънци - Silver Church не е никак малък клуб, а да са го разпродали повече от две седмици предварително?

значи сигурно ще дойде куцо и сакато... Идиот

е, чак пък толкова ... мен друго ми иде наум.  снощи си говорих с племенницата ми, която твърди, че hurts се оказват доста популярни сред съучениците й, от което и тя самата е доста изненадана, като се има предвид, че е кат бяла врана с музикалните си предпочитания.

still my broken wings you choose to mend
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #28: 28 Октомври 2010

И значи кои отиваме в Букурещ?  Доволен

п.с. към did - мда, малко грубичко прозвучах..сори Усмивка

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 28 Октомври 2010

Важното е да е пълен клуба, че по-кофти нещо от празен клуб няма. Пък и като се замисля, дори да дойдат "куцо и сакато", по-добре да идват на такива събития, отколкото на тяхната манела/чалга/. Ухилен

Към настоящия момент пътуващите за Румънско сме тези:

kirilart
Admirer
dmod
did
margoto
stoinov
Aleksandrovster
Sacred
muted + 1
Plamena Berova + 1
myjoy
miroultradm

14 души пътуващи с буса и с билети за концерта. Няма повече места в буса, за останалите мога да предложа вариант с такси, но излиза 50-60 лв. на човек за двете посоки. Има и редовни линии, но пък с тях ще ви трябва нощувка в Букурещ.

Говорих с организаторите на концерта, вратите на клуба отварят в 20.00 часа, а Hurts излизат на сцената в 21.30. Затова предлагам час на тръгване от Русе 17.30 - привечер в делничен ден, трафика в Букурещ е много зле и ще се забавим, така че предпочитам да не рискуваме с по-късен час. Ако всичко е наред ще сме там в 19.30.

Мястото за събиране на групичката в Русе може да е както винаги "Салатен Салон Рила" (бившия Пристан) на бул."Борисова" 51. Ще е удобно за тези, които идват с влак или автобус, тъй като булеварда тръгва от автогарата и ЖП гарата в посока центъра, а до заведението пеша е не повече от 10 минутки.
Последна редакция: 28 Октомври 2010 от kirilart
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.