DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [31 ОКТОМВРИ 2010] Мартин, Крисчън и Дарил обединяват сили в обща песен  (Прочетена 4297 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
31 Октомври 2010

Мартин Гор ще отбележи поредна колаборация за тази година. Той ще бъде зад китарата в песента "The Unstoppable Collision" на Compact Space, проект на добре познатите Крисчън Айгнер и Дарил Бамоунт. Песента трябва да направи радио премиерата си днес, а новината беше обявена в Twitter профила на Дарил, загатнал за съвместните записи още преди година.

Повече за Compact Space на http://www.myspace.com/compactspace

* compactspace.jpg (5.14 KB, 150x150 - видяно 1048 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #1: 25 Май 2011

На сайта на Compact Space може да се чуе минута от песента с Мартин, която поне за мен навява асоциации с атмосферата на соло албума на Крисчън. Което може да е само за добро! Дебютният Nameless се очаква в края на юни.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 25 Май 2011

Откъсчето звучи много добре, тази година май ще се окаже по-силна от предходната в музикално отношение - вече Radiohead, Moby, Covenant, IAMX и White Lies ни зарадваха с прекрасни албуми. Чакам с нетърпение да се появи на бял свят и този албум. Мерси за инфото Светльо!
 Одобрение
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #3: 08 Юни 2011

Ето парчето Push Push на Compact Space:

<a href="http://www.myvideo.de/movie/8168196" target="_blank">http://www.myvideo.de/movie/8168196</a>

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #4: 08 Юни 2011

аз нещо не си паднах

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #5: 08 Юни 2011

На първо слушане и аз...стори ми се лековата, но после започна да ми харесва и така вече десетина пъти на repeat.  Ухилен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 08 Юни 2011

Предполагам я гласят за сингъл, защото на фона на откъсите от останалите две песни, тази наистина е най-неангажираща. На мен ми звучи много добре, вокалите ме кефят като тембър...ако трябва да избирам между примерно песен на ДМ от последния албум като Hole To Feed и тази, Крисчън печели без проблем.
 Зъл
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #7: 08 Юни 2011

звучи ми като нещо изтъркано и слушано безброй пъти, кире в дмобила бих я слушал за фон с удоволствие Усмивка.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 06 Юли 2011

Изслушах няколко пъти целия албум Nameless и като цяло съм доволен. Лично за мен има няколко силни песни, а останалото е приятен за слушане пълнеж. Не си падам по кратките албуми, а този е само с 9 песни /изключвам двете extended версии, с които общо стават 11/. Покрива очакванията ми и не е неприятна изненада, но не е и нещо запомнящо се.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 30 Юли 2011

Чак сега успях да чуя албума и очакванията ми са надминати по възможно най-приятния начин.

След Push Push очаквах по-директен синтпоп звук, а всъщност за 9 песни и 40 минути Nameless показва чудесно разнообразие, понякога и по-агресивна страна, а от време на време се усеща настроението на соло албума на Крисчън, чийто почерк е навсякъде.

Ще бъде единствено и само за добро, ако следващите колаборации между Дейв и Крисчън се доближават до песните на Compact Space като освободеност и съчетание на различни стилове.

Без никакви компромиси Nameless попада в графата ми с тазгодишни албуми, от които съм напълно удовлетворен.

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.