DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Следващият албум на Depeche Mode  (Прочетена 9130 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
20 Ноември 2010

Според някои добре осведомени източници Мартин и Дейв поотделно са започнали работа по нови песни, предназначени за албум номер 13 на DM. Като се има предвид, че ремикс компилацията е насрочена за пролет 2011-та, а проектът на Мартин и Винс за есента на следващата година, това ще е тема, която доста ще се проточи във времето. Но можем да отбележим този ноември като началото на следващата фаза, която се създава...някъде там  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #1: 20 Ноември 2010

Охо, това е най-добрата новина от 18 май насам (хихи), благодаря за информацията!

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #2: 20 Ноември 2010

Светльо, мога ли да попитам кои са тези "добре осведомени източници"? Защото, ако става дума за информация от www.depeche-mode.com (известен повече като Home) - там никой не е написал нищо категорично.  Усмивка
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 21 Ноември 2010

Светльо, мога ли да попитам кои са тези "добре осведомени източници"?

Същите, каквито са от доста години и никога не са бъркали, а ако не ме лъже паметта, единият първи намекна за концерт в София обратно през 2005-та година. Home може и да не обявят нищо официално скоро, тъй като все пак там има политика, която се съобразява с тази на групата.
Последна редакция: 21 Ноември 2010 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

deiv4o
Гост
Отговори #4: 22 Ноември 2010

Fletch: “We’ll be back in the studio in a few months”

Well the headline pretty much says it all. The comment was made to a European newspaper during an interview to promote the just released “Tour Of The Universe: Live In Barcelona” DVD/Blu-Ray release.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #5: 23 Ноември 2010

Дано започнат работа наистина по нов материал. Нямам много вяра на Флеч, но поне има очевидно желание за работа от членовете на бандата, което до известна степен е окуражаващо Усмивка
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #6: 23 Ноември 2010

Maртин в момента работи заедно с MOTOR, за което инфо имаме от Bryan Black. Той сподели в twitter "Martin Gore playing the piano, played fade to grey, our friends electric, a new motor song and something unknown. "

Това, плюс инфото, че Мартин вече пише нов материал, който ще бъде ползван за бъдещ албум на Depeche Mode, мисля е наистина достатъчно да се каже, че вече се намираме в период на зачеване на нова ера за бандата!

Fletch много пъти е бил прекалено оптимистичен, но мисля, че към момента групата е в отлично настроение, вече си е отпочинала от наистина унищожителното турне, а и е очевидно, че Мартин е в изключително плодотворен период от живота си.

Анди също в друго (а може и в същото) интервю казва, че Дейв търси студио в Ню Йорк в момента. Нещо, което от скоро може да се прочете из форумите и от други източници.

Някои твърдят, че почти сигурно Анди ще има поредни изяви като DJ в Азия и може би в Европа през февруари/март 2011.

A Strange Hour ще "продължи" своето турне и през '11 с две дати в Англия - Манчестръското събитие, което трябваше да се случи на 2 декември е отложено за 1 април 2011. Много сериозно се говори, че Recoil ще представи аудио-визуалното си шоу и на фестивала на Mute през май 2011 в Лондон. Ремиксът на "In Chains" от Алън е готов, според запознати.

Реално погледнато, единствената възможност работата по следващ албум на Depeche Mode да се забави, според мен, е евентуално желание на Дейв да работи върху пореден солов албум. Искрено се надявам това да не се случи! Ако това не се случи, не виждам защо да не започнат студийна работа през април/май/юни 2011.

Администраторите на www.depeche-mode.com (Home), които са много близки до бандата и екипа и, в последните седмици нееднократно подсказват, че ще са сериозно учудени, ако бандата не е отново на път през 2012. Също така, никой не отрича евентуално завръщане на Wilder към групата.. А имайки предвид и изключително сериозното затопляне на отношенията им в последните 18 месеца, мисля, че Алан ще бъде част от следващия проект на Depeche Mode.  Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #7: 23 Ноември 2010

Също така, никой не отрича евентуално завръщане на Wilder към групата.. А имайки предвид и изключително сериозното затопляне на отношенията им в последните 18 месеца, мисля, че Алан ще бъде част от следващия проект на Depeche Mode.  Усмивка

... за да го отрича, трябва някой да е загатнал за такова нещо, а единственото загатване беше появата му в РАХ, която беше надълго и нашироко обяснена.

това ще значи със сигурност отсъствие на питър от следващото турне, а мястото на крис мисля, че е бетонирано докато има дм.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #8: 24 Ноември 2010

Fletch: “We’ll be back in the studio in a few months”

Много ми се иска да е истина, а не просто на Анди жена му да не му дава да си изчита пресата и той да вижда завръщането им в студио като един  прекрасен начин да го прави ; )
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #9: 09 Декември 2010

В последните дни все по-сериозно в HOME (www.depeche-mode.com) се споменава, че новините до новия албум са все по-близо и по-близо.

Явно този път сериозно са се подхванали с мисленето, защото PeterToo (администратор и създател на сайта, известен с близостта си до екипа на DM) дори сподели, че тези, които смятат, че бандата няма да прави повече глобални турнета, ще останaт разочаровани.

Слагам и няколко цитата  Усмивка

nanotron on Dec 06 2010, 05:15
"I have to say, I'd be really surprised if DM attempted another large tour."

PeterToo on Dec 07 2010, 23:36
"Prepare to be surprised..."

и..

timaroosky on Dec 09 2010, 04:42
"So................. ..a new album, huh?  Anymore news on that?"

PeterToo on Dec 09 2010, 19:42
"Soon..."
depechemodista
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #10: 23 Декември 2010

последното им турне беше доста тежко за тях и най -вече за дейв за това си мисля,че определено ще си починат малко преди да започнат да правят нещо ново

Sea of sin I'm swimming in...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #11: 10 Януари 2011

Понеже напоследък все повече се засилват разни слухове, които чувам, че групата ще направи едно мини турне през 2011, а не знаех къде да го постна, защото все пак това засега е непотвърдена информация го слагам тук.
Един познат каза, че Ричард Блейд е казал в едно радио предаване в САЩ, че Депеш Мод ще обавят скоро мини турне през лятото на 2011 и ще свирят на 4 юни в Барселона и евентуално на Балканите, където бяха анулирани концертите от миналото турне поради заболяването на Дейв. Днес се появи информация и на тази страница преведена на български с Гугъл преводач. Информацията се намира по-надолу на страницата.

Тук гледам, че се подготвя продажба на билети... http://www.vividseats.com/concerts/depeche-mode-tickets.html

Не знам какво да мисля, твърде хубаво, за да е истина, но надеждата умира последна. Пощурял

Отново повтарям, че това е непотвърдена информация и си остава такава докато не излезе в официалния сайт на групата.  Усмивка
Последна редакция: 10 Януари 2011 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #12: 10 Януари 2011

Майче, благодаря ти за тази невероятна новина! Да си призная, след отмяната на концерта в София преди две години се разочаровах до такава голяма степен, че сега дори не мога истински да се развълнувам, като чели ме е страх да не се разочаровам отново ..., но съм сигурна, че това ще мине и ако наистина тези новини се потвърдят официално ..., то е ясно, че пак ще се реве, но този път от радост!  Ухилен
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #13: 10 Януари 2011

Аз съм скептично настроен към такава новина, но пък стават чудеса и би било повече от чудесно да ги видим някъде, толкова скоро след предния тур. Пък ако дойдат в София...ех мечти!
 Одобрение
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #14: 10 Януари 2011

Честно казано и аз съм малко скептично настроена и не смея да се зарадвам, за да не се разочаровам, защото това не е официална информация, но все пак Nothing's Impossible!  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.