DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Elevation Music Festival в Разлог на 24 и 25 юни 2011  (Прочетена 12133 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
17 Февруари 2011

Днес в интернет пространството се появи информация за новия фестивал Elevation, който ще се проведе на 24 и 25 юни в Разлог и първоначално като видях списъка с имена на изпълнителите си помислих, че е подранила първоаприлска шега, но вече датите се появиха и в сайтовете на групите.

30 SECONDS TO MARS
HURTS
PAROV STELAR BAND
METROPOLIS DJs
DOG EAT DOG
GENTLEMAN & THE EVOLUTION
CYANNA

Ще бъдат добавени и още  групи, които се очаква да потвърдят. Билетите са на цена 96 лева за двата дни. Не знам дали е промоционална цена, защото в страницата на фестивала във Фейсбук се споменава, че първите 5000 билета ще са на преференциална цена.

Страхотна новина! Там сме!  Усмивка
Последна редакция: 18 Февруари 2011 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 18 Февруари 2011

Много ми е любопитно, кой стои зад този фестивал. Вчера пробвах да се регистрирам в сайта www.elevation.bg, но не видях активно поле за регистрация. Понеже обичам да питам, веднага им пратих email с въпрос как мога да се регистрирам. Написах го на кирилица, защото от регистрирания домейн .bg предположих, че става въпрос за български промоутър. Получих ето този отговор, който очевидно е написан с Google Translator:

Цитат
идващи най-скоро време

Elevation Ltd.
www.elevation.bg

Elevation Limited е американска маркетинг и рекламна фирма, създадена през 2002-ра година и базирана във Вашингтон, това е според Гугъл. Не знам дали са същите и ако са какъв е внезапния им интерес към България. По-скоро и в Европа има регистрирана такава фирма, но не излиза на индекса на търсачките.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #2: 18 Февруари 2011

Аз пък пуснах whois справка за името на сайта в register.bg. Като лице за контакт и собственик излезна Mark Dzhastin Eliat, след което проверих какво има на адреса, който е използвал като email и излезна ето това: http://mandsconsultants.com/aboutus.php
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #3: 19 Февруари 2011

Луда работа - фестивал организиран от агенция за недвижими имоти? Дано всичко мине гладко и фестивал наистина да има.
Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #4: 20 Февруари 2011

забавно и съм сигурен, че и по-забавно ще става.
по-логично ми се вижда банско да е домакин на събитието и в частност площада в центъра, за разлог малко екстремно ми звучи и прекалено екстравагантно.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Gugi
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #5: 21 Февруари 2011

Много странно е, че в Гоогле-то излиза ето това: http://www.facebook.com/topic.php?uid=4302803183&topic=4158
Дано фестивала не се окаже лъжа, макар, че 30 seconds to Mars са обявили участие на сайта си. Според слухове от един друг форум, организаторът е Symphonics Entertainment.

Your eyes they tell me something
That I understand
Your eyes they hold the truth
And the truth is
You're miles away.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 21 Февруари 2011

Интересно наистина, дано не се окаже фалшива цялата история. Малко трудно ми се вижда да избягат с парите, защото билетите ще се продават чрез Ивентим, а те превеждат сумите на промоутъра едва след като събитието е минало успешно. Въпреки това ми е странно като идея цялото събитие, защото не знам колко души ще се юрнат в началото на лятото в Разлог, а само хонорара на Hurts изисква няколкостотин посетителя при посочената цена на билета. Да не говорим за 30 seconds to Mars и останалите участници. Да сме живи и здрави, убеден съм мистерията ще се разбули...все пак няма да бързам с купуването на билети.
 Зъл
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #7: 23 Февруари 2011

Утре сутринта ще има пресконференция с повече информация около фестивала, така че големите новини предстоят  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #8: 24 Февруари 2011

Ето две линкчета с повече информация за фестивала и организаторите:
http://trock.bg/news/kultovi-zvezdi-idvat-v-blgariya-po-pokana-na-eleva.html

http://zrockbg.com/news_title.php?nid=4261

Сайтът на фестивала вече е активен: http://www.elevation.bg/
Последна редакция: 24 Февруари 2011 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #9: 24 Февруари 2011

Фестивал ще има, не се притеснявайте. "Тайнственият" организатор е един безкрайно симпатичен англичанин, който има интерес мероприятието да се състои именно там. Колкото до line up-а, мен не ме трогва особено в този му вид, но има едно име, за което се водят люти битки и дано elevation спечели... Събитието се очертава да е уникално и доста по-изпипано откъм организация, в сравнение с останалите, случващи се в България.

I need to drink, more than you seem to think
Nude
Джуниър
**
Публикации: 68

Профил
Отговори #10: 24 Февруари 2011

но има едно име, за което се водят люти битки и дано elevation спечели...

Явно имаш вътрешна информация. Колкото и да е наивно ще попитам - кое е "името"

I'm the next act waiting in the wings
Gugi
Някой
*

Профил
Отговори #11: 25 Февруари 2011

Има слухове за Jamiroquai, Cypress Hill. Надявам се скоро да дадат по-подробна информация за всички участници.

That I understand
And the truth is
You're miles away.
Gugi
Някой
*

Профил
Отговори #12: 11 Март 2011

И слъховете за Jamiroquai вече не са само слухове. Участието им е потвърдено.  Усмивка

That I understand
And the truth is
You're miles away.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 11 Март 2011

Очертава се много приятен фестивал и лично аз мисля да го уважа с присъствие Усмивка
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #14: 12 Март 2011

да този фест ще сбъдне една моя мечта Усмивка) Jamiroquai
да видим кой ще е другият хедлайнер

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.