DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Кулинарната тема  (Прочетена 2351 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
21 Февруари 2011

Не знам дали сме имали такава тема, или поне не помня. Идеята ми дойде от една друга тема, която от обсъждане на Стенли като певец и творец, стигнахме до коментари за сушито, като храна и етикет  Усмивка
И понеже Стенли не заслужава да бъде изместван като център на коментарите в собствената му тема, а кулинарията сама по себе си заслужава да бъде коментирана реших да направя подобна тема, в която всеки може да сподели мнението си за приготвянето на храната(своите рецепти и тези на баба), правилната и консумация, и местата(заведения у нас и в чужбина) където е бил очарован от това, което са му предложили.

Желателно е разбира се, ако поствате рецепта, която сте приготвяли да приложите и снимка, за да може всички да се насладим на резултата.   Намигване 

Good Evening, Sofiaaa!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #1: 25 Септември 2011

Готин Ей каква тема съм изпуснала...
Що се отнася до Стенли, скоро го гледах в "Черешката на тортата", добре се представи, макар че наблягаше повече на пийването Усмивка
Ще взема да подготвя снимки и ще пусна рецепта.

Angels of the Universe
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 30 Септември 2011

мен много ме впечатли един новинар на сайта, който започва пищна вечеря с парче тирамису... за разпалване на апетита. плодове за начало да, салата - разбира се...но тирамисуто си е екстравагантен стартер.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.