DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [9 МАЙ 2011] Клипът на Personal Jesus'11 е онлайн  (Прочетена 5804 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
09 Май 2011

От няколко минути клипът на Personal Jesus'11 е официално онлайн. Режисьор е Патрик Доутърс, когото познаваме от Wrong и клипове на Yeah Yeah Yeahs, Kings of Leon, Snow Patrol, Interpol, No Age и други.

Може да гледате видеото тук. Както Дейв спомена в интервю наскоро, то може да не е единственото към ремикс албума.

* 150.jpg (8.05 KB, 194x194 - видяно 1101 пъти.)
Последна редакция: 09 Май 2011 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 09 Май 2011

Мерси Светльо, макар да насича доста заради огромния интерес, все пак успях да изгледам клипа в първите минути след излизането му онлайн Усмивка
Още с първите кадри направих паралел с филма "Сезонът на вещиците" и почти докрая на видеото не ме напусна това усещане. Харесва ми, че е черно-бял клипа, както и атмосферата, която създава, но го има и усещането за нещо твърде познато от филма: мостът, давенето на вещицата, излизането и от водата и издигането пред събралите се хора.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #2: 09 Май 2011

Честно казано, не съм никак впечатлен.  Тъжен

Good Evening, Sofiaaa!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 10 Май 2011

на мен пък ми хареса и микса, че и клипа, макар да не откривам някакъв смисъл в него, но като цяло е добре...доста приятен клубен микс... макар и да не го усетх по същият начин при първото ми слушане без клипа.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #4: 11 Май 2011

Да се бяха обадили на Корбин, да им услужи с някоя по-симпатична мацка Усмивка Микса не е кой знае колко клубен, видеото го прави да изглежда значително по-бавен и по-малко танцувален. Без проблеми същия клип може да се приложи на значително по-бавна песен, даже ще изглежда и по-внушително.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 11 Май 2011

Интересното е, че напоследък клиповете на DM са контрастни на първосигналното послание на песните. В Peace мирът е илюзия, в Hole To Feed всички са заедно, но всъщност не се познават, в Personal Jesus на Stargate религиозното е окултно. Иначе доста странно видео, като се имат предвид предишните на режисьора. Но все пак е нещо креативно и предизвикателно, особено като се има предвид, че за такива по-странични издания винаги я има опасността от скучни ретроспективни клипове ала Martyr.
Последна редакция: 11 Май 2011 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #6: 12 Май 2011

Аз съм фен и на микса и на видеото. Черно-бял клип, тъмни цветове и атмосфера, готически наметки в паралел с електронно-химнов (хм не знам как по-добре да преведа anthemic) микс – какво повече му трябва да депешар... Усмивка

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #7: 14 Май 2011

Приятно миксче не кой знае какво, но приятно Одобрение За съжаление не мога да кажа същото за клипа, плосък, елементарен и скучен Тъжен Верно да бяха се обадили на Корбин...
...или пък да бяха взели пример от клипа на микса на Майк Шинода на ETS.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
angel_depeche
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #8: 21 Май 2011

Харесвам клипа!Всичко е мистерия...В типичния си Депешовски стил!

*STRANGELOVE*
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #9: 10 Юни 2011

Тзтзтзтз, не съм никак впечатлен и аз... Жалко. Айде дано поне скоро започнат нов албум, че сега от дистанцията на времето, макар първоначално да бях доста впечатлен в SOTU, към днешна дата от него слушам само Hole To Feed, In Sympathy и Fragile Tension (и чат-пат Wrong). Поне малко се успокоявам с новия на Radiohead, който пък е най-слабия им албум, по мое мнение Усмивка И като цяло... какво става с музиката бе хора ?? Ама айде това е една друга тема. Простете ми за off-topic-а .

Оценка на микса : 5/10
Оценка на клипа : 4/10

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #10: 10 Юни 2011

Оценка на микса : 9/10
Оценка на клипа : 10/10

Явно не е лъжица е за всяка уста. Или както се казва там... Усмивка

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #11: 10 Юни 2011

чак пък 10 / 10
аз много лъжици съм пробвал на дм и хоул ту фийд и пийс определно не са за моята... бих желал да ми обясни режисьора какво казва този клип.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #12: 10 Юни 2011

Нищо не казва. Ако трябва да бъдем честни, повечето на Корбин също не казват нищо. Усмивка Лично за мен важи повече атмосферата и хармонията между муизика и визия, от колкото това дали има конкретна история или логична връзка между клипа и песента. Намигване

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.