DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Екскурзия за Devotional и други  (Прочетена 11795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
18 Юли 2011

... не, не, за съжаление сме изпуснали момента за тази екскурзия Намигване.

Много ми се ще ако някой е бил на екскурзията, или самостоятелно на концерт от Дивоушънъл турнето да разкаже своята история в по-подробни детайли. Така и не съм разбрал досега 1 или 2 са рейсовете тръгнали от България и ми е интересно всичко, кой я е организирал и преживяното на концерта. Предполагам, че на 99% от присъстващите това им е бил и първи концерт в чужбина изобщо. Дано някой изпълзи да разкаже повече, пък ако случайно пази и някоя снимка ще е супер.

също така, мисля че ще е интересно да споделите как узряхте за 1-ият Ви концерт на ДМ в чужбина.
Последна редакция: 18 Юли 2011 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #1: 06 Октомври 2011

с този пост искам да избутам напред тази тема и се надявам, че все някой от потребителите на този сайт и гостите му ще има какво да разкаже за екскурзията и концерта на МТК. Мой съквартирант словак е бил на концерта в МТК и дори голямо парче от потника на дейв е попаднало в брат му (естествено разкъсан на парчета) всеки от приятелите му си е взел малко парченце от потника и накрая дори и за мен не е останало Усмивка.

Пак Ви подканям да отговорите и на скрития втори въпрос в темата:

също така, мисля че ще е интересно да споделите как узряхте за 1-ият Ви концерт на ДМ в чужбина.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 07 Октомври 2011

За съжаление не мога да споделя опит от Devotional тура, но ми би било безкрайно интересно да прочета нечия история.
Колкото до моя първи концерт, никога не съм крил, че съм сравнително нов фен на групата и през 90-те Depeche Mode оставаха в периферията на музикалния ми вкус.
През 2001-ва тъкмо бях открил една много симпатична компания от Варна, с която направихме незабравима серия от купони през онова лято. Казаха ми, че в края на октомври ще ходят на концерт на Depeche Mode в Истанбул и че ще е як купон целия престой там. В този смисъл отидох на първия си концерт на ДМ, като бонус към приятното изкарване на няколко дни с приятели в турско. Отидох без каквито и да било приготовления и очаквания и естествено останах зашеметен от енергията в залата. Целия концерт мина за броени секунди /единственото нещо, за което бях подготвен от приятел стар депешар/. Макар Exciter да не ми е сред любимите албуми си мисля, че турнето тогава беше много по-силно като заряд от следващите го, но може това впечатление да е останало от факта, че бях на първи концерт на ДМ...кой знае?!
Усмивка
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #3: 07 Октомври 2011

Като го прочетох това заглавие си помислих,че ще правим една поклонническа екскурзия по Светите места,където се е провеждало  турнето Усмивка Факт е че и за такава екскурзийка ще има доста последователи...
Сори за спама ама това ми беше първоначалната реакция Пощурял
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #4: 07 Октомври 2011

те местата са си все същите... или поне голяма част от тях се повтарят всяко турне (залите).

La tête dans les nuages
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #5: 07 Октомври 2011

Еее аз говорих за поклоннически тур,на който екскурзовод ще ни показва примерно къде точно е плюл Дейв на сцената или ще  развява част от завесите от Кристъл Палас  Усмивка
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #6: 07 Октомври 2011

В Берлин например има една компания, която предлага обиколка на Ханза студио... така че идеята за обиколка " по светите места" никак не лоша, но за съжаление е малко трудно изпълнима в целия и състав. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #7: 20 Октомври 2011

Аз имам езин колега с който се подушихме, че сме фенове на Депеш.
Той ми разказа, че като е бил на 15год е ходил на тази екскурзия до Букурещ с голямата си сестра, която била голяма фенка на Депеш. Не знам дали били два или един автобус, но много ги държали на границата и вътре всички били с черни тениски. На учудването на граничарите шофьора на автобуса казал, че те са металисти хехехе  Плезене
Той лично не стоял пред залата, а се разхождал с част от групата, но сестра му стояла цял ден и успяла да се снима с Мартин. После била най отпред и концерта бил невероятен, но направо щели да я смачкат. Моят колега не бил най отпред, но също много се забавлявал и после много се запалил по Депеш.
Съжалявам, че историята не е от първо лице, но ако открият машина на времето и аз бих отишла.
Изнъче аз узрях за концерт в чужбина чак сега на последното им турне. След като ги гледах в София 2006 не можех да повярвам, че съм изпуснала толкова много турнета на тази невероятна група. Е предполага, че факта, че сега съм вече и материално независима също си е фактор  Плезене

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #8: 20 Октомври 2011

Само да уточним, че тази екскурзия през далечната 1993 година, беше до Будапеща (Унгария).

Good Evening, Sofiaaa!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #9: 21 Октомври 2011

да, освен това на стадион.
на първият концерт в Букурещ бяха доста хора от форума и той също беше на стадион. Въпросът е кога коя година колегата ти е бил на 15 години.

La tête dans les nuages
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #10: 21 Октомври 2011

А това за металистите освен ако не е традиция при екскурзиите в чужбина за хора пооблечени в черно, ни го казаха '98 като пътувахме към Прага, и то не шофьорът на граничарите, а граничарите на нас (а пък и беше в зала концертът)  Ухилен

ages of delirium
curse of my oblivion
stanoevus
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #11: 21 Октомври 2011

Това беше сбъдването на една моя мечта.Спомням си,че като прочетох плакатите за екскурзията още на другия ден бях в едно малко магазинче до Лъвов мост да си купя билети.
Толкова много съм чакал и мечтал да ги видя на живо,че цялото пътуване и концерта са ми в мъгла..........
Спомням си,че тръгнахме два рейса.На сръбската граница ни държаха много време и се бяха събрали всички сърби,за да цъкат и да ни се чудят/на прически,облекла и т.н./
През целия път в рейса звучеше Депеш.....
В Будапеща намерихме хотела където бяха отседнали,нямаше как да го объркаш отпред беше пълно с фенове.Стояхме там около два часа и успях да видя Мартин през прозореца/той ни махна защото викахме доста/.
После концерта ми беше като сън.... а връщането не го помня!!!!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #12: 21 Октомври 2011

На концерта в Будапеща 1993-та г. не можах да отида, защото бях само на 15 г. и нашите не ме пуснаха да пътувам извън граница. Но след като се върна българската група излезе статия на две страници, мисля че във вестник "Ритъм" за тази екскурзия и концерта и си ги бях залепила на бюрото отгоре под едно стъкло и вместо да си уча уроците аз се разсейвах с нея и снимките на групата Очиврът  Въпросната статия я знаех наизуст и си представях, че съм била там благодарение на разказа на Ивайло Кицов. По стечение на обстоятелствата пропуснах още две турнета, за да ги видя за пръв път в София през 2006 г.  Усмивка Дивоушънъл за мен си остава една неосъществена мечта.
Иначе първият ми концерт в чужбина беше в Истанбул в края на юли 2006 г. За него се е изписало доста в този форум, така че няма да се повтарям.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #13: 21 Октомври 2011

ей, най-после Усмивка знаех си, че все някой от тук е бил на екскурзията.
сети се моля те кой организира екскурзията, колко дена беше и каквото друго можеш да си спомниш. Това със сигурност е била една от първите екскурзии за концерт в чужбина.

La tête dans les nuages
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #14: 23 Октомври 2011

Всеки път като отворя темата ме навяват спомени от 69та.
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.