DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Control Day Out - Ian Brown & UNKLE DJ set в Букурещ 10.09.2011  (Прочетена 6649 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
19 Юли 2011

Още една моя мечта е на път да се сбъдне - да видя Ian Brown на живо. Билетите ще са в продажба от утре, ще проверя кой ги продава, за да разбера дали няма някакъв начин да се вземат от България или поне с опцията електронен билет, че доставките от румънско излизат много солени.
Мястото на концерта е същото като на Suede, надявам се този път да не ни вали пороен дъжд, както предния път.
Ако има желаещи за пътуване с буса от Русе до Букурещ, моля да пишат в темата, за да знам дали да говоря с шофьора.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #1: 19 Юли 2011

Все още не се знае каква ще е цената на билетите, аз мисля да взема електронен такъв. Вчера се порових малко, но не открих информация по въпроса.

Най-вероятно ще пътуваме с коли от София до Букурещ същата група, която бяхме и на концерта на Иън в Солун миналата година. Т.е. предполагам, че ще можем да нагодим нещата така, че да вземем хора от София до Букурещ, ако има желаещи за събитието. Не съм шофьор и не разполагам с кола и затова не мога да гарантирам със сигурност от толкова рано за превоза. Аз самата все още не знам в крайна сметка как ще се придвижвам.

Ще изчакам да видя утре какви опции ще има за закупуването на билетите и ако излиза по-евтино, направо да се организираме повечко хора и да ги закупим в пакет! Усмивка

В Гърция първите редици пред сцената бяхме само българи и беше невероятно! Сигурна съм, че и в Букурещ ще е така. А Unkle също изобщо не са за изпускане!

'Heaven ain't far from where we are '
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #2: 19 Юли 2011

Приятно изкарване на тези, които ще присъстват! Искам само да подчертая, че Unkle Sounds не е UNKLE Live  Намигване
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #3: 19 Юли 2011

Така е, затова съм упоменал в заглавието на темата, че става въпрос за диджей сет. Но пък аз отивам заради мистър Браун, така че ми е все едно Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #4: 20 Юли 2011

Определено румънците са много по-напред от нас. Все повече се убеждавам в това. И аз бих искала да видя Иън Браун, но по всяка вероятност няма да мога да отида в Букурещ. Днес видях, че и Bryan Ferry ще пее на същото място, но на 18 септември. Весело изкарване на всички, които ще присъстват и на двете събития!  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #5: 21 Юли 2011

Аз ли не нещо не правя като хората или все още няма опция за закупуване на билети онлайн?  Объркан

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 21 Юли 2011

Цитат
Днес видях, че и Bryan Ferry ще пее на същото място, но на 18 септември. Весело изкарване на всички, които ще присъстват и на двете събития!

Мерси Мая, Bryan Ferry също звучи много апетитно, но цената на билетите ме спира - пред сцената са по 350 леи или 175 лв. Усмивка

Цитат
Аз ли не нещо не правя като хората или все още няма опция за закупуване на билети онлайн? 
Къде това, аз не намерих линк за билети никъде и затова реших, че още бавят старта на продажбите?
Последна редакция: 21 Юли 2011 от kirilart
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #7: 22 Юли 2011

а имали някаква цена за билетите, да знам да се надявам изобщо че ще мога да дойда Усмивка

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 23 Юли 2011

Току що ми отговориха от румънска страна, забавили са се със старта на продажбите, ще пуснат билетите от другата седмица и ще могат да се купуват и през eventim.bg. Писали са, че веднага щом имат линковете за продажба на билети ще ми ги изпратят и на мен. Съответно аз веднага ще ги постна тук в темата. Усмивка
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #9: 27 Юли 2011

май са пуснали билетите, 50 RON
http://www.eventim.ro/ro/bilete/control-day-out-bucuresti-arenele-romane-285463/performance.html

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 27 Юли 2011

Чудесна цена, трябва да проверя дали и в БГ ивентим вече могат да се купят.
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #11: 08 Август 2011

Билетите са на чудна цена. Гледам в страницата на eventim.bg, че все още не са пуснати в продажба. Във форума в официалния сайт на Иън имаше дискусия дали събитието ще представлява цял негов концерт или бившият фронтмен на любимите Тhe Stone Roses ще излезе на сцената само за няколко песни с момчетата от прекрасните Unkle. Организаторите са потвърдили, че това ще си пълен концерт на Иън с всички му екстри! Хип хип ура! Усмивка

playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #12: 24 Август 2011

В сайта на eventim.bg вече продават билети за събитието. Цената за билет е 14,30 EUR! Усмивка

http://www.eventim.bg/bg/bileti/control-day-out-bucuresti-arenele-romane-101096/event.html

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 03 Септември 2011

С Мире вече си имаме билетчета, на път съм да видя още една легенда от ТОП 20 в моята фонотека, дано времето този път бъде с нас и ни пожали Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 20 Септември 2011

Ето го и обичайното ревю на събитието. Получи се запомняща се вечер за мен.

Control Day Out започна с подгряващ сет от DJ Leo, който се справи както винаги на много високо ниво. Впечатлен съм от умението му вече в три събития, да подбира адекватни за публиката и предстоящия концерт парчета. Техниката му е чудесна и ми напомня донякъде за Миро, който откакто замина за Хамерика, за жалост няма къде да чуем вече.

След DJ Leo на сцената излязоха Suie Paparude - ентусиазма ми да ги слушам се изпари преди половината на първата песен, но този път за разлика от дебютното ми гледане бях подготвен със занимателни игри на телефона си и облакътен на перилата пред сцената изкарах следващия час и половина в игри и забава. Не видях никакво развитие при тях, освен подобие на видео проекция, в което главни герои са познатите тримца младежи с компютърно изрязан контур...в музикално отношение промяна няма, Уача, Уача и Императорския марш от Междузвездни войни са все още на мода. Имам чувството, че песните им са станали по-дълги, но може да е просто кофти внушение. Румънците обаче им се радваха като за последно, така че вероятно включването им е оправдано поне финансово за организаторите.

Най-сетне дойде ред на Ian Brown. Изпя твърде кратък за мен сет-лист от доста познати парчета, като през голямата част от времето имах чувството, че нещо не е съвсем на кеф. На няколко песни имаше краткотрайни гафове, но като цяло енергията от първа среща на живо с него бе много положителна.

Имаше няколко фена веещи стария флаг на Англия - Йън ги подкани да го хвърлят на сцената по време на песента Longsight M13 и за моя изненада започна да го тъпче. На клипа който заснех ясно се вижда и как се изплю върху него. Реших да не правя видеото обществено достъпно в Ютуб, за да не засегна неволно някого. За това пък ви предлагам видеo от Reign и Just Like You.

Ian Brown - Just Like You
<a href="http://www.youtube.com/v/85jqnjYO_iE?version=3&amp;amp;hl=en_US" target="_blank">http://www.youtube.com/v/85jqnjYO_iE?version=3&amp;amp;hl=en_US</a>

UNKLE feat. Ian Brown - Reign
<a href="http://www.youtube.com/v/q43tKJfr5Pw?version=3&amp;amp;hl=en_US" target="_blank">http://www.youtube.com/v/q43tKJfr5Pw?version=3&amp;amp;hl=en_US</a>

За последните две песни на сцената излезе James Lavelle с когото изпълниха парчетата колаборация с UNKLE.

Вечерта закри вече споменатия James Lavelle с аудио-визуалния проект UNKLE Sounds.

Останах с много приятно впечатление и от сета, който беше подготвил и от ефектната визия пасваща чудесно на музиката.

След неговия сет потеглихме доволни за България, за нас шоуто приключи в почти 3.00 часа сутринта, а на сцената се очакваха още 2 диджеи от Ню Йорк, които обаче нямахме сили и време да гледаме. Надявам се организаторите да направят издание и догодина.
Последна редакция: 20 Септември 2011 от kirilart
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.