DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Brett Anderson в Истанбул!  (Прочетена 1817 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
03 Октомври 2011

Brett Anderson с два концерта в Истанбул. Датите са 14 и 15 Октомври /петък и събота/. Малка група си организираме пътуване, но само за 2 концерт. Ако някой има желание, но няма с кой да пътува … тръгваме от София на 14-ти-петък и се връщаме в неделя. Пратете ми лично съобщение за часовете на автобусите и името на хотела при желание за пътуване Усмивка
Последна редакция: 20 Октомври 2011 от The Fein

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #1: 20 Октомври 2011

Да напиша бързичко няколко думи за концерта Усмивка
Залата се намираше на 1 етаж на голяма сграда /за която малко им завиждам/. На горните етажи имаше кино, ресторанти и какво ли още не. Малката ни група пристигна първа и търпеливо изчакахме до отварянето на вратите. В началото всички застанахме пред сцената, но после съзряхме 2 етаж със страхотен барплот на парапета и възможност за сядане и половината група се преместихме там. Чудесно се виждаше цялата сцена /звука горе беше много добър по време на концерта/ и за нас, като не чак толкова големи фенове на Брет беше чудесно Усмивка. Подгряваше DJ, който стоеше над сцената точно срещу нас и пускаше прилична музика … хареса ми. Залата се напълни минути преди излизането на Брет и компания. Очакванията ми за този концерт бяха по скоро за нещо лирично и спокойно, но ме изненадаха с доста бързи парчета /очевидно не бях обърнала внимание на последния албум/.
Сета беше между 12 и 15 песни, а Брет определено не ни остави да скучаем. Свири на пияно, ръкомаха с дейрето и дори имаше елементи на садо-мазо с кабела на микрофона върху БГ девойките на първа линия Ухилен По средата имаха един гаф с китариста, но Брет веднага седна на пияното и им се получи много добре. Ех, много беше хубаво и с удоволствие бих ги гледала пак.
Ако някой има желание може да види клипчетата на моя канал в тубата http://www.youtube.com/user/Samas09#p/u

* n.jpg (103.67 KB, 960x720 - видяно 292 пъти.)

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.