DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Lilian  (Прочетена 4285 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
08 Декември 2005

ne znam dali niakoy ne ya e zachekval taya tema predi, no ima li niakoy po logichno obiasnenie zashto Lilian ya niama v set listata na turneto, ot tova che prosto ne ya slagat?Объркан?

Spored men shte e napravo vzrivna na jivo i shte e tupo ako nikude ne ya sviriat, az daje ochakvah da izleze na single

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 08 Декември 2005

ми защото i want it all е по-добра Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 08 Декември 2005

Тя дето е по-добра, но и Goodnight Lovers пък като бис е върха!
Затова и предполагам няма място за Nothing's Impossible, просто Suffer Well е с класи над нея Плезене Да не говорим за Darkest Star...искрено се надявам да има промяна в сетлистата за Европа. А лятото като дойдат на стадиона да направят един убийствен концерт - за ценители, да ни завижда цял свят!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 08 Декември 2005

Защото я пазят за БГ Намигване
Всъщност, то няма как да не променят малко сетлиста по някое време...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #4: 08 Декември 2005

дано наистина да я изсвирят на концерта,поне като бис Усмивка моето мнение е,че би било доста скучно ако листата е една и съща,надали ще има от какво да се оплачем,в крайна сметка каквото и да свирят,все ще сме доволни  Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
rapidfire
Луд за връзване
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #5: 14 Декември 2005

дано наистина да я изсвирят на концерта,поне като бис Усмивка моето мнение е,че би било доста скучно ако листата е една и съща,надали ще има от какво да се оплачем,в крайна сметка каквото и да свирят,все ще сме доволни  Плезене
moje da e skuchno, ama kakto kazva edin moi poznat "zniaish kolko podgotovka i repeticia iziskva da se izpulni edna pesen na jivo ve?", osobeno da izpulniat lilian. vse pak predpolagam ili pone se nadiavam che setlistata shte e po-razlichna v evropeiskia leg ot concerta. a inache drug e vuprosa che lilian e nai-iakata pesen record-a.
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #6: 14 Декември 2005

men pyk "Nothing's impossible" me kefi nai-mnogo ot celiq album... i me e super qd 4e nqma da q svirqt  Тъжен Golemi propuski sa i "It's no good" i "Free love"... kato cqlo "Touring the angel" si e malko sys zvu4eneto ot 80-te i na4aloto na 90-te godini...kato se ima predvid 4e lubimite mi albumi sa "Songs of faith and devotion","Ultra" i "Exciter" sym leko razo4arovan...  Тъжен no vse pak ima koncert i e prosto neveroqtno  Пощурял
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #7: 14 Декември 2005

men pyk "Nothing's impossible" me kefi nai-mnogo ot celiq album... i me e super qd 4e nqma da q svirqt  Тъжен Golemi propuski sa i "It's no good" i "Free love"... kato cqlo "Touring the angel" si e malko sys zvu4eneto ot 80-te i na4aloto na 90-te godini...kato se ima predvid 4e lubimite mi albumi sa "Songs of faith and devotion","Ultra" i "Exciter" sym leko razo4arovan...  Тъжен no vse pak ima koncert i e prosto neveroqtno  Пощурял

Touring The Angel  си е най-вече със звученето на Plaiyng The Angel  Намигване

Аз лично съм доволна, че Exciter почти го няма, бих се изкефила единствено на Freelove.А това, че от Violator  са повече /май 4/ може само да ме радва. Не виждам защо да не свирят неща от 80те, след като имат толкова велики творения от този период, доказали през годините, че са стойностни и че феновете ги обичат.

...you take me there, you take me where...
kid
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #8: 24 Януари 2006

На мен също ми е най- любима не само от този албум! Жестоко парче  Пощурял

The moon
Is shining in the sky
Reminding me
Of so many other nights
But they're not like tonight...
21/06/2006
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #9: 03 Февруари 2006

иска ми се да имаше още няколко подобни парчета в албума  ,
   и да е на живо заедно със  The Sisters of Mercy  Очиврът
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #10: 06 Февруари 2006

и да е на живо заедно със  The Sisters of Mercy  Очиврът

Не се бях сетила да си пожелая това, но определено би ми харесало  Усмивка

...you take me there, you take me where...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #11: 17 Март 2006

I na men "Nothing's impossible" nai mnogo mi haresva ot novija album i mnogo jalko che njama da ja pejat na koncerta v Sofija no vajnoto e che Depeche shte sa v Sofija. Za tova si mechtaja ot 1984

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.