DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ОКТОМВРИ 2013] Официално: Depeche Mode в София на 12.05.13  (Прочетена 24045 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #30: 02 Ноември 2012

вчера говорих с управителя на стадиона-той твърди,че месец май 2013 няма как концерта да е там-ще има ремонт.ха сега де,пак нещо нашенска става
Здравей dinevezi,  Много добро първо мнение от 2008ма насам Усмивка Може ли да ни дадеш малко повече информация? Какво ще се ремонтира, кой изпълнител по ремонта, кога е насрочен и кога трябва да е завършен?
Аз лично бих се радвал да прочета нещо смислено с някакви факти. Понеже нали все пак сме форум. Нека все пак да не "нашенска става" Усмивка

След като ми мина еуфорията покрай новината, реших да разсъждавам малко по-трезво, а то е че Герена пролетта ще има ремонт и със сигурност концерта няма да е там. Та тук е мястото да попитам как беше организиран фронтстейджа на Ред Хот в залата, т.е. колко хора на какво разстояние и т.н. ?

Ако вярваш на dinevezi, да. DM е трудно да се вместят в зала със сцената от Hayarkon Park Усмивка По-скоро се тревожи да не изригне някой вулкан. Онзи ден говорих с управителя на един исландски и ми каза, че май месец ще има планирано изригване, та направо концерт няма да има. Ще стане пак нашенска Усмивка

П.с. Бон Джоуви щели да идват на 14ти Май, мдам организация и координация нулева Млъкнал

Да, и аз много им се ядосах на двете групи. Как не си организираха турнетата в различни месеци, да не ми се налага да избирам.
Последна редакция: 02 Ноември 2012 от Recoil
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #31: 02 Ноември 2012

Ти се шегуваш, както обикновено, но преди да си "изригнал" срещу хората хвани се и попрочети малко българска преса, има и онлайн такава, че да ти е по-удобно. Ремонта трябва да започне през ранната пролет на 2013. По план трябва да е завършен първият етап до степен - готовност за игра, през май 2014, за 100-годишнината на отбора. Цялостното съоръжение се предвижда да бъде готово 2017. Плановете за реконструкцията и новия изглед на стадиона ще бъдат представени по Коледа. Ако ти е необходима по-подробна информация кажи ще се постарая да ти намеря.
В този ред на мисли, колкото и добре да е Bon Jovi да имат концерт в БГ на 14.05.2013г. толкова и лошо е за нас, защото това означава, че няма никакъв шанс концерта на ДМ да се измести на Васил Левски. От сега те усещам, че ще ме попиташ за стадион Локомотив. Той е със забрана да влизат хора, по какъвто и да е повод, поради опасност от инцидент.
Последна редакция: 02 Ноември 2012 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #32: 03 Ноември 2012

Ако ти е необходима по-подробна информация кажи ще се постарая да ти намеря.
Това ми беше конкретният въпрос в първата част на мнението. Това, че има ремотна дейност в комплекса и вероятно ще се развива с времето не е притеснително. Въпроса е това дали ще възпрепятства изграждане на сцена и допускане на хора за около седмица в дните преди и след концерта. Винаги съм търсил смислена дискусия, но понякога когато прочета "звъннах на онзи и той ми каза, че няма да стане" няма никаква тежест. Така че няма как да го погледна без да отнесе някой по-остроумен коментар.

В този ред на мисли, колкото и добре да е Bon Jovi да имат концерт в БГ на 14.05.2013г. толкова и лошо е за нас, защото това означава, че няма никакъв шанс концерта на ДМ да се измести на Васил Левски.
Без да се опитвам да гадая, изглежда логично Васил Левски да е бил ангажиран от Болкън Ентъртейнмън преди СМЕ да са потвърдили DM. През 2006та беше Цеца Величкович, поне сега Bon Jovi е пак по-добре Усмивка
Последна редакция: 03 Ноември 2012 от Recoil
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #33: 03 Ноември 2012

Някой има ли информация за Meet and greet - ще има ли, как се участва?
zok
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #34: 03 Ноември 2012

Билетот е набавен, поздрав од Македонија  Усмивка

* 557618_10151498505199816_1289117256_n.jpg (109.34 KB, 960x574 - видяно 361 пъти.)
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #35: 03 Ноември 2012

Одобрение

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #36: 04 Ноември 2012

Рекойл, аз знам за ремонта не от агенция "ЕЖК", а от интервю на неуважаемия г-н Иво Тонев http://www.dnevnik.bg/sport/2012/10/23/1931441_ivo_tonev_levski_raboti_nad_proekt_za_nov_stadion/
Друг е въпроса колко сме се наслушали на подобни обещания.
Както и да е, kirilart е прав, както и да го предъвкваме, полза няма, а вече и аз съм със заветната хартийка за фронтстейдж. Одобрение

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #37: 04 Ноември 2012

В тази статия не пише кога започва този ремонт на Герена, а и не вярвам това да стане преди края на първенството, т.е. преди края на май месец, а концертът е на 12-ти. Важното е да има повече продадени билети, за да го напълним. Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #38: 05 Ноември 2012

В тази статия не пише кога започва този ремонт на Герена, а и не вярвам това да стане преди края на първенството, т.е.
В статията пише, че някой е платил за проект за нов стадион. Но не видях дали проекта е внесен накъде за одобрение или някакви конкретни дати за изпълнението му. Още повече, за да се проведе концерта на Герена по всяка вероятност има договор и ако от страна на Герена нямат стадион през май, то със сигурност ремонта ще им излезне доста по-скъп от очакваното Усмивка

maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #39: 05 Ноември 2012

В тази статия не пише кога започва този ремонт на Герена, а и не вярвам това да стане преди края на първенството, т.е.
В статията пише, че някой е платил за проект за нов стадион. Но не видях дали проекта е внесен накъде за одобрение или някакви конкретни дати за изпълнението му. Още повече, за да се проведе концерта на Герена по всяка вероятност има договор и ако от страна на Герена нямат стадион през май, то със сигурност ремонта ще им излезне доста по-скъп от очакваното Усмивка

Точно така, това ми беше мисълта и на мен.  Усмивка Мисля че прекалено много шум се вдигна около тези слухове за ремонт на Герена, наистина трябва да се успокоим и докато не излезе нещо официално да не гадаем, а да се съсредоточим върху нещо друго.

Ето и цитат от една дискусия в страницата на СМЕ във Фейсбук, която мисля слага точка на темата с местенето. Усмивка

Цитат
Въпрос от фен: -  А с ремонта на "Герена" какво правите Объркан Щял да започне началото на 2013, ако имат пари де, но все пак !
30 October at 16:02

Sofia Music Enterprises: Датата е запазена и ръководството на стадиона знае за нея и за концерта. Няма от какво да се притеснявате Усмивка
Последна редакция: 05 Ноември 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #40: 07 Ноември 2012

Мисля, че и проблема с ниските продажби се реши. Говорих с шефа на стадиона в Перник, който е за към 6000 седящи + сцената и тревата, ще го докараме до към 9000. Така че ако не се продадат достатъчно билети"Герена", концерта ще се мести на "Миньор" и от "фенклубът" ще пуснем инициативата за записване на DVD под надслов "One Night in Pernik" Усмивка
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #41: 07 Ноември 2012

По-скоро DVD-то ще се казва "One Night in Vinckeltown". Благодаря на maya_v за обстойния анализ на ситуацията и публикуването на тази информация, така че да се спре с тези ненужни разтегляния на несъществуващи все още проблеми .
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #42: 07 Ноември 2012

Десито, за съжаление спекулациите по темата продължават. Влизам преди малко във форума на Home (www.depeche-mode.com) и чета публикация в темата за концерта в София на наш съфорумец как може би щяло да има ремонт на Герена и няма да има други стадиони на разположение, как заради Бон Джоуви няма да е на Васил Левски идали пък няма да има 2 дати в Арена Армеец. Нужно ли е да занимаваме цял свят с нещо, което не е официално обявено (ремонта) и да всяваме паника сред хората от чужбина, които вече имат билети за София? Не може ли някои хора да помислят за последствията, че като продължава да се раздухва тази тема българите няма да си купят билети предварително, защото ще ги е страх, че концертът няма да се състои заради хипотетичния ремонт?
Последна редакция: 07 Ноември 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #43: 07 Ноември 2012

Много правилно и точно, Maya_v. И аз попаднах на подобни публикации само че от непознати хора и не ми е удобно да им пиша, за да им обясня в общи линии същото като теб, а срам ме хваща ...
Не стига, че македонците предпочетоха да купуват за нашата дата, а не за Юче парк, а сега да вземем да ги прогоним?

Жалко ... наистина ... единственият голям проблем е, че билети не се купуват достатъчно все още. Айде дано да се заемат хората с него да се борят вместо с нещо, което е латентно, не съществува и дано да не се случи  Млъкнал

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #44: 07 Ноември 2012

Recoil го е написал съвсем точно: щом е обявен концерта за Георги Аспарухов значи ръководството на стадиона знае за това. Има си договор, стадиона е нает за датата и ако има нещо възпиращо провеждането на концерта на стадиона от страна на управата заради ремонти или друго, то значи те ще си платят неустойка за неспазване на договореното (което, не съм запозната, но може да им излезе наистина солено....). Не мога да разбера, защо някои хора искат да раздухат тема, която за момента е в сферата на фикцията. Да не искат те самите да провалят концерта на стадион и да го преместят в зала или аз не знам вече къде..... Като им чета коментарите на Луната ще го качат този концерт...... Moved продажбите не са толкова слаби, за Джоуви са по-зле... продали са само билетите, които бяха на промоция и тези за диамантения кръг, което са около 6 000 билета (една дама промоутър ми го сподели днес следобед). Да, наистина билетите за Джоуви са в продажба по-късно, но за сметка на това е първи концерт за тази група, а и Васил Левски е доста по-голям. Аз в предишен свой пост съм писала, че за Депеш продажбите са около и над 15 000 билета (там съм описала кой и какво ми казал и как са разпределени продадените билетите). Харчат се много тези за терен и тези от 50 лв. Аз примерно не съм си купила все още моя билет, но до края на ноември ще е факт и това. С мен билети ще си купят още 20 човека. Аз ще им ги поръчвам от сайта на Тикетпро на групички по 6 билета и така. Нека да не се ядосваме, предполагам, че ще им писне по някое време да си търсят внимание по този начин. Да не наказваме себе си за грешките на другите. 
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.