DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ОКТОМВРИ 2013] Официално: Depeche Mode в София на 12.05.13  (Прочетена 27212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #45: 08 Ноември 2012

desito, радвам се на това, което пишеш и се надявам, че твоя източник е по-добър от моя. Доколкото аз знам, продажбите не са зле, но именно само за тревата, по секторите е доста слабо ... Аз също знам за хора, които към момента на пускането в продажба нямаха възможност да си вземат и кой след седмица, кой до края на месеца, подобнo на вас ще си набавят. Дано в крайна сметка си напълним стадиона, както си му е реда  Усмивка

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
Jen
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #46: 14 Ноември 2012

Знаете ли дали е предвидено afterparty (с Depeche) и дали изобщо ще бъде включено към цената на някой от видовете билети? Питам, тъй като за концерта в Атина продават билети за 125 евро (ВИП зона+afterparty с групата).
Последна редакция: 14 Ноември 2012 от Jen

Suffer well!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #47: 15 Ноември 2012

Питам, тъй като за концерта в Атина продават билети за 125 евро (ВИП зона+afterparty с групата).

А тази информация откъде се появи? Защото явно Атина ще е единствената дата от 93та насам, на която групата се е вясвала по партита Усмивка
Последна редакция: 15 Ноември 2012 от Recoil
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #48: 15 Ноември 2012

Питам, тъй като за концерта в Атина продават билети за 125 евро (ВИП зона+afterparty с групата).

А тази информация откъде се появи? Защото явно Атина ще е единствената дата от 93та насам, на която групата се е вясвала по партита Усмивка

Вярна е информацията за този пакет, който включва освен цената на билета + афтърпарти, на  което ще могат феновете да консумират напитки и мезета като би трябвало по думите на организаторите да присъства и групата. А дали тримата ще са там или само Анди например това е въпрос на догадки.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #49: 15 Ноември 2012

Може ли да пуснеш линк с думите на организаторите, че ще присъства групата, защото не го видях в тикетпро, нито в сайта им Усмивка
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #50: 15 Ноември 2012

Може ли да пуснеш линк с думите на организаторите, че ще присъства групата, защото не го видях в тикетпро, нито в сайта им Усмивка
https://www.greece-tickets.com/organizatori-depechemode/athens/iasu-kalimera/VasilisKaras/den/MiliameIdiaGgalosa/Uzo/maslinkimalkisladki

freelove for everyone
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #51: 15 Ноември 2012

https://www.greece-tickets.com/organizatori-depechemode/athens/iasu-kalimera/VasilisKaras/den/MiliameIdiaGgalosa/Uzo/maslinkimalkisladki

Маслинки, малки сладки. Канто, мерси за "полезния" линк.  Ухилен
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #52: 15 Ноември 2012

Това са пуснали организаторите като информация и съответно е публикувано в този форум: http://www.postwave.gr/content/view/2931/8/

Цитат
Το πακέτο VIP σας παρέχει επίσης τη μοναδική δυνατότητα να παρευρεθείτε στο after-show party με τα μέλη του συγκροτήματος παρόντα.

Това, което съм подчертала означава "с присъстващи членовете на групата".  Усмивка

Същата информация я има и на сайта на Didi Music, т.е. промоутъра. http://www.didimusic.gr/el/sunaulies/depeche_mode_1_2.html
Последна редакция: 15 Ноември 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Jen
Някой
*

Профил
Отговори #53: 15 Ноември 2012

Това са пуснали организаторите като информация и съответно е публикувано в този форум: http://www.postwave.gr/content/view/2931/8/

Цитат
Το πακέτο VIP σας παρέχει επίσης τη μοναδική δυνατότητα να παρευρεθείτε στο after-show party με τα μέλη του συγκροτήματος παρόντα.

Това, което съм подчертала означава "с присъстващи членовете на групата".  Усмивка

Същата информация я има и на сайта на Didi Music, т.е. промоутъра. http://www.didimusic.gr/el/sunaulies/depeche_mode_1_2.html
Точно това прочетох и аз. Дали е предвидено нещо и за София?
Последна редакция: 15 Ноември 2012 от Jen

Suffer well!
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #54: 15 Ноември 2012

Засега не съм видял информация за София, но пък това е добра причина хората да си купят билети за Атина Усмивка Понеже за други дати от турнето не съм забелязал подобни VIP пакети.
Jen
Някой
*

Профил
Отговори #55: 17 Ноември 2012

Освен това в Атина билетите "Front of Stage" са 40 €!

Suffer well!
angel_depeche
Някой
*

Профил
Отговори #56: 25 Ноември 2012

Извинявайте,но... дали има-още!-останали билети,на концерта
на DEPECHE MODE,следващата година,в София?
             Не може ли...купуването им,чрез Интернета?
                    Невъзможно ми е-чрез посредник!.....

*STRANGELOVE*
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #57: 25 Ноември 2012

Извинявайте, а вие от Луната ли падате? Като гледам интернет ползвате, за справка www.ticketpro.bg

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
angel_depeche
Някой
*

Профил
Отговори #58: 25 Ноември 2012

Благодаряа ви за "съвета"!
Намерих сайта и нужната информация.Хайде да не се обиждаме!Все пак сме фенове на тази банда...или...се лъжа?!Ако е така-да се целиме,с хули и нападки! Тъжен-много жалко...
Последна редакция: 25 Ноември 2012 от angel_depeche

*STRANGELOVE*
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #59: 26 Ноември 2012

Не съм използвала обидни епитети, а изразих учудване, че все още има хора, които се предполага, че знаят за възможностите на търсачката Google и не се възползват от нея... Усмивка
Последна редакция: 26 Ноември 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.