DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Концертът в Белград 19.05.2013  (Прочетена 11388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
23 Октомври 2012

Билетите влизат в продажба на 29-ти октомври. Цената пред сцена е 53 евро, а назад 35. Аз лично мисля на всяка цена да отразя датата. Дори ми хрумва идея за групово пътуване по триъгълника: Белград - Будапеща - Загреб. Как ви се струва? Общо 6 дни с 5 нощувки. Преходите между трите точки са по около 300 км.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #1: 23 Октомври 2012

I'm in!!! Дайте да направим едно незабравимо изживяване, хора!

Good Evening, Sofiaaa!
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #2: 23 Октомври 2012

И ние сме ИН. В момента ровим кореспонденцията с Гигстикс с Дани, но виждам на сайта това:

GIGSTIX.COM internet marketplace:

Shout out and pay the ticket without having to come to the point of sale. Pay bank card, electronic banking or bank or post office.

EMS Ltd conducted mediation in trade of goods and / or services on the Internet in the name and for the account GIGS TIX Ltd.

Все пак им писахме още днес - искаме 20 билета и питаме можем ли да си ги купим с карта. Нещо в тоя дух.
Последна редакция: 23 Октомври 2012 от Мария Гурлевска

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #3: 23 Октомври 2012

Много хубaв мaршрут! Рaзписвaм се в темaтa и ще следя.  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #4: 23 Октомври 2012

и мен ме привлича идеята!
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #5: 23 Октомври 2012

Аз също съм за  Ухилен пишете ни даже две  Намигване можем и Братислава да направим даже Пощурял

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #6: 23 Октомври 2012

Някаква груба сума с билетите може ли да спомене някой колко би излязло подобно нечовешко пътешествие?
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #7: 23 Октомври 2012

Ох, и аз искам Белград, но за другите две дати ще помисля. Иначе би било чудесно на рождения си ден да бъда на концерта на Депеш в Будапеща.  Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #8: 23 Октомври 2012

Някаква груба сума с билетите може ли да спомене някой колко би излязло подобно нечовешко пътешествие?

Е това е много относително. Много е важно какви билети за концерта ще купуваш. Цените там много варират. От 50-60лв. и отиват към 150-200лв.

Good Evening, Sofiaaa!
deiv4o
Гост
Отговори #9: 23 Октомври 2012

Билетите влизат в продажба на 29-ти октомври. Цената пред сцена е 53 евро, а назад 35. Аз лично мисля на всяка цена да отразя датата. Дори ми хрумва идея за групово пътуване по триъгълника: Белград - Будапеща - Загреб. Как ви се струва? Общо 6 дни с 5 нощувки. Преходите между трите точки са по около 300 км.

Аз съм за Кире, пиши като вземате билети:) там сме
kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #10: 23 Октомври 2012

Естествено, че фронт стейдж, не бих се цепил от колектива. Някаква абсолютно ориентировъчна цена ме интересува. Да кажем плюс-минус 200-300 лева.
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #11: 23 Октомври 2012

Имаме отговор от gigstix - кълнат се, че билетите ще могат да се купят с кредитна карта този път.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #12: 23 Октомври 2012

Имаме отговор от gigstix - кълнат се, че билетите ще могат да се купят с кредитна карта този път.

Браво Дани! Щом се кълнат добре... иначе ще ги преследваме с цялата сила и строгост на побеснял ДМ фен  Ухилен

За протокола: аз и Мария също сме в кюпа за трипа  Одобрение

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #13: 23 Октомври 2012

Чудесно, виждам че се заформяме много силна агитка. Ще избеснеем здраво, усещам!  Зъл

Ще се опитам да направя един бърз разбор съвсем ориентировъчно на цената на трипа: Белград, както вече писах цената пред сцена е малко над 50 евро, назад е 35 евро. В Будапеща, този път са понадули цените: 82 евро пред сцената, 52 евро назад. Загреб все още цена няма, но според опита ми с предишни концерти цените няма да са много по-различни от тези в Белград да кажем. Нощувките са около 20 евро на човек на вечер. Предвиждам 5 нощувки, като идеята ми е ако имаме организиран транспорт, след концерта в Загреб да потеглим директно към БГ. След 3 дати през ден ще сме утрепани и е по-добре да пътуваме използвайки нощта, отколкото да се лашкаме през целия следващ ден до София. Цената за пътните много зависи от това колко души ще се съберем и с какво точно ще пътуваме. Общото разстояние, което трябва да изминем е около 1 800 км., като в дните между концертите няма да е тегаво - между 250 - 350 км., само прибирането до БГ накрая е повечко 850 км. Хубавото е, че вече може да се пътува и в Сърбия и в Хърватска само с лична карта - проверено лично.
Усмивка
Това е засега от мен, като напазаруваме билетите и се преброим, ще обсъдим вариантите за транспорт. Искам отсега да уточня, за да няма после  сърдити, че транспорта ще е за тези, които правят целия трип, няма да вземаме на борда хора, пътуващи само за една от датите.

Мерси на Дана за инфото за билети. Това улеснява доста покупката!  Одобрение
Последна редакция: 23 Октомври 2012 от kirilart
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #14: 23 Октомври 2012

Здравейте приятели,

Честито на всички Усмивка Мисля и аз да се присъединя към вашата група.
Поздрави!

"The tin man says I'm doing fine"
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.