DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  
Автор Тема: С какво да изненадаме групата на 12 май 2013?  (Прочетена 25340 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
01 Ноември 2012

Възраждам темата за изненадата, която подготвяхме на групата за концертите в София през 2006 и 2009 г.. През 2006-та тя се състоеше в табели с надпис "We Rush For You", като през 2009-та имаше анкета и отново този надпис спечели най-много гласове. На мен обаче ми се иска да е нещо по-различно този път. Все пак изненада е тогава, когато човек не очаква да види/чуе или получи нещо, а този надпис те вече са го виждали.
Моля всеки, който има някакви идеи да се включи по темата.  Усмивка
Последна редакция: 01 Ноември 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #1: 01 Ноември 2012

Усмивка майче дай да разберем първо на закрито или на открито ще е Усмивка, че ако ще правим заря, да не ни излязат криви сметките.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #2: 01 Ноември 2012

Ники, мисля че трябва да се поуспокоят страстите относно мястото на провеждане на концерта. Ще има повече продадени билети от капацитета на залата, така че няма как да сме в нея. Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 01 Ноември 2012

И на мен ми се иска да измислим нещо ново и различно - през 2006-та табелките бяха хит, дори си спомням в Истанбул фенове от редица балкански държави искаха да им дадем по 1 за спомен. След това обаче на много места се направиха подобни с различен текст и вече идеята сякаш се поизтърка. Имаме достатъчно време, бъдете смели с идеите си, понякога някоя на пръв поглед щура идея се оказва лесно приложима със съвсем леки изменения.
 Одобрение
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #4: 01 Ноември 2012

Извинявам се за малкото отклонение, но просто си спомних за темата през 2006-та и ме напуши такъв смях. Само като си помисля, какви предложения имаше тогава.
Аз предлагам да закупим и раздадем 101 бели и 101 черни гълъба, които хората да пуснат, когато групата излезе на сцената.  Ухилен  Ухилен  Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 01 Ноември 2012

за сега ми идват само 'огнени' идеи... като изчистя риска от тях, може и да ги споделя  Намигване

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #6: 01 Ноември 2012

Ами то задачата хич не е проста. Естествено табелките са най-евтин и лесно разпространим вариант, но и аз съм съгласен че вече сме го правили и то не само ние. същото важи за балоните. 
Тъй като тази тема ще се развива още месеци и аз като Киро призовавам към смели идеи, пък да се посмеем междувременно.

Ето моите първи 2 идеи:
1. Черни ръкавици! Тъй като през по голямата част на концерта ръцете ни ще са горе, а пък и по време на NLMDA, предполагам че ще се получи готино, както и на момента с мърдащите пръсти на дейв, една гора от черни ръкавици (който иска и роза да носи за контраст) ще изглежда ефектно. За по креативните, с майки / баби с афинитет към плетенето, могат и да сложат по едно Д и М на всяка от ръкавиците или други неща свързани с ДМ - бройлери за по напредналите в плетенето Усмивка,  рози и т.н. На афтъра събираме ръкавиците и най-добрите екземпляри ги даваме на някоя арт персона Усмивка и тази арт персона трябва да сътвори арт посланието направено от фенските ръкавици (е и някой сутиен може да вкараме в модърн арт творението за цвят хаха).  Въпросното творение го пращаме по куриер на бандата "фром бългерия уит лав' и в малка бележка си изпросваме дата и есента Усмивка.
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=2256&pcatid=110&catid=161
Ето един вариант, който се предлага онлайн.

2. Поръчваме огромна надуваема кукла в ДМ тематика, която трябва да стигне до сцената - примерно един гигантски черен надуваем банан с послание на него Усмивка.
Последна редакция: 01 Ноември 2012 от MAO BOY

La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #7: 01 Ноември 2012

Ухилен Май ще ни стане малко топличко с ръкавици в средата на май месец, особено ако са плетени, а и аплодисментите ни няма да се чуват ако ги носим постоянно, а само едно туп туп туп, иначе е интересно като идея.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #8: 01 Ноември 2012

хаха, тия от линка са от ликра. ама виж за пляскането няма оправия Усмивка

La tête dans les nuages
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #9: 02 Ноември 2012

Може всички да сме голи до кръста с по една буква DM на всяка гърда Усмивка Евтино е и запомнящо се Намигване
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #10: 02 Ноември 2012

хаха, ако това се случи със сигурност ще е един от най-запомнящите се концерти в историята на музиката.

La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #11: 02 Ноември 2012

Може всички да сме голи до кръста с по една буква DM на всяка гърда Усмивка Евтино е и запомнящо се Намигване

Съгласен Ухилен ще ми е трудно да де съсредоточа но пък   И да не съм на първи ред все ще ми се понапълнят очите с нещо приятно:)
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #12: 04 Ноември 2012

На мен идеята с многото балони или с един гигантски такъв ми се струва доста добра, но въпросните балони/балон  Ухилен задължително трябва да са пълни с хелий, за да се издигнат във въздуха. Иначе като цена за осъществяване не би било никак скъпо Усмивка

Понеже не знам как е било на концерта през 2006 г. може ли някой да сподели как точно са се разпространявали табелките We rush for you. Колко души приблизително държаха такива?

Питам, защото се размечтах - представих си, че има начин да се свържем с организаторите и ако не е прекалено скъпо да направим 10 000 бройки балoни, да ги раздават на всички, които ще са на тревата още на входовете и ще бъде наистина ЕФЕКТНО да излетят едновременно в небето при излизането на групата на сцената  Очиврът Очиврът Очиврът
Последна редакция: 04 Ноември 2012 от Moved_by_DM

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #13: 04 Ноември 2012

От личен опит ще споделя, че едновременното хвърляне на каквото и да било като хартии, балони, гълъби или надуваеми кукли Ухилен просто няма да се получи, иначе като идея е много добро.
Засега идеята с черните ръкавици ми допада най-много, а и не забравяйте че на 12ти Май може и да не е толкова топло Зъл
Друга идея която ми хрумва, е да се изпише нещо със светлина (фенерчета).

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #14: 04 Ноември 2012

Ръкавиците са готини, обаче с тях има два проблема:
1. няма да се чуват ръкоплясканията;
2. ако са черни (каквито следва да бъдат) няма да се видят, защото през май е доста възможно по времето, по което изкочат нашите хора да забиват вече да е сумрак и не е ясно какво точно ще видят и дали няма да им се стори, че първите 1000-2000 души не са си дори вдигнали ръцете да ги приветстват ...
 Объркан

Толкова искам да ги изненадаме с нещо супер оригинално и с което ще се зарадват максимално и никога, ама никога няма да забравят идването си в България  Пощурял

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.