DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  
Автор Тема: С какво да изненадаме групата на 12 май 2013?  (Прочетена 25334 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #15: 05 Ноември 2012

Dave ще е имал рожден ден три дни преди това. Може да се мисли нещо и в тази насока ...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #16: 05 Ноември 2012

Това с балоните е готино, но вече е правено на предното турне и ще е малко скучно да повтаряме нечия идея. Иначе табелките We Rush For You, бяхме разпечатали в няколко хиляден тираж, но бяхме пуснали printable версия на файла и на сайта и всеки можеше да си принтира в къщи. Раздавахме ги на чакащите пред стадиона, някои от тях вземаха повече, за да раздават и те на свой ред и в крайна сметка почти целия фронт оф стейдж беше оборудван с табелки.
На мен ми харесва идеята да включим светлина под някаква форма. Огънят обаче е опасен при толкова много хора, а изписването на нещо с фенерчета изисква координация, която не вярвам да може да се постигне без предварителни репетиции, кой къде да застане. Ако обобщим тези идеи в нещо лесно приложимо ни трябва - "студена" светлина, която да не гори и да е достатъчно евтина, за да се получи масов ефект. В противен случай ще претърпи провал идеята.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #17: 05 Ноември 2012

.Ако обобщим тези идеи в нещо лесно приложимо ни трябва - "студена" светлина, която да не гори и да е достатъчно евтина, за да се получи масов ефект. В противен случай ще претърпи провал идеята.
Ами, всеки има телефон... а повечето телефони имат доста силни фенерчета Усмивка А и тези, които нямат - светят... не знам само, как ще можем да организираме хората...

See what I see!
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #18: 05 Ноември 2012

kirilart, благодаря за информацията Одобрение

Светлината определено е нещо, което се забелязва. Но освен това е й доста традиционно, особено на рок концертите по време на баладите  масово се вадят запалки, телефони, фенерчета - това е подходящо за някоя конкретна песен според мен.

Иначе сте прави - трудно е да се постигне надпис без предварителни репетиции.

Признавам, че не знаех, че това с балоните вече е правено. Ако някой може да сподели какво със сигурност е правено, за да насочим креативността си в други измерения  Ухилен

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
yoyomi
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #19: 05 Ноември 2012

Хрумна ми следното:
Новото лого на групата ме кефи максимално. Триъгълниците са супер идея! Какво ще кажете за светлоотразителни триъгълници: хем се връзват с новото лого, хем са червени, хем отразяват. Възниква въпросът за цената. Ето тук намерих на достъпна цена от 2,50 лв.

http://www.sandkltd.com/?language=bg&page=products&cat=auto_accessories-01-emergency_accessories

Или пък по-малък вариант на такива триъгълници, но не знам къде може да се намерят.
Знам, че звучи налудничаво, но е ефектно и изпълнимо.

I'm hanging on your words
living on your breath
feeling with your skin
Will I always be here
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #20: 05 Ноември 2012

Признавам, че не знаех, че това с балоните вече е правено. Ако някой може да сподели какво със сигурност е правено, за да насочим креативността си в други измерения  Ухилен

Прилагам 2 снимки от последния концерт от миналото турне, направени на 27 февруари 2010 г. на Есприт арена в Дюселдорф, на които се виждат балоните (обикновени, а не с хелии). Феновете ги надуха по време на парчето, което предхождаше The Policy Of Truth (сетлиста на ДМ не е особено непредвидим както знаете  Ухилен ) и във връзка с прожекцията на екраните с балони по време на тази песен ги пуснаха и беше забавно.  Усмивка

* dm baloons duss 2010.JPG (286.43 KB, 720x540 - видяно 391 пъти.)

* dm baloons1 duss 2010.JPG (192.33 KB, 720x540 - видяно 380 пъти.)
Последна редакция: 05 Ноември 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #21: 05 Ноември 2012

Не се ли продаваха едни светещи в тъмното пръчки в различни цветове? Виждал съм покрай различни мероприятия да ходят търговци с цели снопове. Идеята ми е ако си вземем такива и си ги огънем като триъгълници дали няма да се получи. Не вярвам да ни пуснат на стадиона със стандартни триъгълници за автомобил.
yoyomi
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #22: 05 Ноември 2012

Да, виждала съм светещи пръчки, но къде може да се намерят? И дали може да бъдат огънати и да продължат да светят?

I'm hanging on your words
living on your breath
feeling with your skin
Will I always be here
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #23: 05 Ноември 2012

кире, и аз първо се сетих за тия пръчки, викат им глоу стикове, ама не предложих защото обикновено ги използват по разни dj и електронни партита, а въпросната играчка мисля че е от порядъка на 5 лв, че може и повече да е, а за да има наистина як ефект трябва да има много, ама много такива.
Последна редакция: 05 Ноември 2012 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #24: 06 Ноември 2012

http://www.kuku-bg.com/products.php?catid=158&pcatid=135  Очиврът

Обаче няма как да се прегъват ми се струва...
Последна редакция: 06 Ноември 2012 от Moved_by_DM

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #25: 06 Ноември 2012

мен все ми се върти идеята с много надуваеми неща, примерно топки или друг надуваем предмет. Могат да ни ги брандират както си искаме и в какъвто цвят искаме и според мен 1000 бройки може и да излязат по левче. Не съм съвсем сигурен дали топка е най-правилният предмет, защото тя лети доста лесно и всякакви индивиди могат да замерят с топките сцената. Може би е някакъв вариант ако има спонсор на концерта направо да ни произведе въпросното надуваемо нещо с наш фенски брандинг и негово лого. Дали пък няма да е готино въпросният предмет да има снимка на ДМ с Алан?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #26: 06 Ноември 2012

Според мен би било прекалено да има снимка с Алън - в смисъл ако произволно хора дойдат с тениски или каквото и да  е с такава щампа на четиримата - ОК. Но организирано и масово да им го натирим на вниманието, аз лично не бих участвала, колкото и да обичам Алън, колкото и да ми е любим периода с негово участие в групата ... просто е неуважително.

Все едно открито им демонстрираме, че сме зациклили в началото на 90-те и всичко, което правят след това е ... между другото (което за всеки ДМ фен НЕ е така).

Да не говорим, че всякакво сътрудничество между тях и Алън е въпрос на желание и от двете страни и дори Мартин, Дейв и Анди да са "ЗА", това съвсем не означава, че Алън е на същото мнение. Още по-грозно ще се получи, ако те имат подобно желание, но им е било отказано. С едни такива балони само ще им демонстрираме липса на подкрепа за настоящия им състав.

Просто колкото и да го мисля, толкова по-лоша идея ми се вижда. Нищо лично към MAO BOY, разбира се  Ангелче

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #27: 08 Ноември 2012

Светещите пръчки се продават на доста места и могат да се усучат така че да се получи триъгълник, проблема е че не светят много силно :/

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
deiv4o
Гост
Отговори #28: 08 Ноември 2012

Според мен  няма да ги зарадва нищо повече от това  да ревнем два пъти по силно от предният път  та чак да избием микрофоните на LHN , те от това се хранят Усмивка ние от  тях , те от нас:). За разни сникми с Алан може да е тъмничко и нищо да не видят.
 Аз мисля ако посетя концерта  в София чак  в Лондон да ме чуят:)
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #29: 09 Ноември 2012

15 стотинки идва една глоустик гривна. Ако сте на първите редове може дори да я сгънете на топка и метнете по един по висок образ. Че на миналият концерт само Дейв го тупна една шапка Усмивка

Все едно открито им демонстрираме, че сме зациклили в началото на 90-те и всичко, което правят след това е ... между другото (което за всеки ДМ фен НЕ е така).

Добре казано, сега остава и ДМ да ни демонстрират, че не са зациклили в 90-те и всичко, което правят след това е ... между другото... като разкарат песните от Violator, SoFaD и заложат на песни без Алън Усмивка Особено на Exciter и SOTU (от които подозирам, че я има една песен на турнето, я - не Усмивка)
Последна редакция: 09 Ноември 2012 от Recoil
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.