DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6
  Печат  
Автор Тема: С какво да изненадаме групата на 12 май 2013?  (Прочетена 26948 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #45: 24 Януари 2013

Recoil, това че си от екипа, не ти дава право да правиш подобни заядливи  забележки и коментари. Не стига, че броени души все още си правят труда да следят подобни форуми, но и такива като теб допълнително спират желанието на феновете, защото все ще се срещне някой като теб, който да се държи по такъв отблъскващ начин. Защото коментарите ти не са само спрямо мен, те са такива спрямо всеки. Грозно е.
Само за твоя справка в БЪЛГАРИЯ схемата на БЪЛГАРСКИЯ стадион, където ще се проведе БЪЛГАРСКИЯ концерт, категорията САМО пред сцената е обозначена като Front of stage (FoS) ----->  http://www.ticketpro.bg/jnp/music/1011765-depeche-mode-2.html
Това, че ти си назад с материала, прави опитите ти да си много остроумен още по-несполучливи.
Другите ти "гениални" разсъждения, няма да ги коментирам. Те говорят достатъчно добре се себе си.
Все по-голямо става разочарованието ми от отношението, което фенове на една и съща музика демонстрират едни към други - никакво уважение и нормален диалог с няколко изключения... Много жалко...  Тъжен

Уао!!! Ти отвори кутията на Пандора  Ухилен  Ухилен  Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #46: 25 Януари 2013

Понеже като видя новото лого постоянно се сещам за тоблерони, освен всеки да занесе един или повече тоблерона (от по-големите) на концерта обвити в някаква цветна или светеща хартия, да направим някаква хореография с тях и да им ги подарим. Сцената ще бъде зарината с тоблерони.  Ангелче Предполагам, че Флеч много ще им се зарадва. Усмивка
Последна редакция: 25 Януари 2013 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #47: 25 Януари 2013

Moved_by_DM, коя заядлива забележка по-точно? Говорех за страни, в които английският не е роден, това включва много повече държави. Но смятам, че дори и в България ще сложат сцената пред публиката Усмивка И аз съм ФоС фен, не ми се карай.

Moved_by_DM, той не се заяжда, а се шегува..по своя си начин.
Марго, ще провалиш агитацията ми за гълъбите или резервният вариянт - челни стойки, хората ще си помислят, че не съм сериозен.

Уао!!! Ти отвори кутията на Пандора  Ухилен  Ухилен  Ухилен
Стига сеири, дай по-сериозно по темата. Включи се с креативно мнение или глас по изброените опции. А те до момента са:

тоблерони,
гълъби,
знаменца,
табели,
челна стойка,
да не се появим на стадиона,
черни ръкавици,
надуваема кукла,
балони,
глоустикс (оу йеа),
светлоотразителни триъгълници,
японски триъгълни дини

Това последното го добавих от мен, че Мая ме инспирира с нейната идея.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #48: 25 Януари 2013

Тоблерони, триъгълни дини - стига сте мислили само за Анди! Вярвам, той ще си донесе достатъчно ядене на сцената.
 Ангелче
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #49: 03 Февруари 2013

Какво ще кажете и за още една изненада? Да си сложим всички по една маска в началота на Heaven.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #50: 03 Февруари 2013

Интересна идея за маските по време на "Heaven". Ако си намерим/направим като онези от клипа ще е яко! Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #51: 03 Февруари 2013

Не е никак лоша идея. Само трябва да си направим шаблон и да го изрежем от картон. Така всеки може да си направи и сам, стига да принтира на лист хартия шаблона.
Усмивка
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #52: 04 Февруари 2013

Страхотна е идеята за маските и си мисля,че на следващите концерти със сигурност ще бъде изкопирана от другите фенове.
Кире,ти си нашият дизайнер и вярвам,че ще направиш уникален шаблон!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #53: 04 Февруари 2013

Разбира се, нямам против да направя дизайна на маската. Само нека се уточним дали да е цяла маска с потеклата черна кръв от окото или половинката, която носи мацката в началото на клипа? Онази островърхата е твърде обемиста и няма да постигне масовост. Идеята е да е нещо, което да е лесно изпълнимо и да може всеки да направи сам в къщи, без допълнителни познания. Аз залагам на цялата бяла маска с потеклата кръв или черна сълза не знам какво е точно от окото, защото всеки може да я придържа пред лицето си с ръка - няма нужда от ластик примерно, докато половинката ще е по-трудно да държиш без сам да си пречиш Усмивка

За да има колекционерска стойност някъде може да се добави дискретен надпис "We Rush For You". Така ще е и "подписано" като наша идея.
Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #54: 04 Февруари 2013

Това е точно копие на маската от клипа, изчистено от цветовете и уголемено 20 пъти, след което покрито със съответните нюанси на сивото, за да изглежда добре. Има още работа по него, но го пускам като онагледяване на идеята, за обсъждане. Да не си играя да го завършвам и после да се окаже, че трябва генерално да го променям.
Усмивка
Човек си реже сивия фон, дупки за очите и е готов. Усмивка

* heavenmask_web.jpg (51.86 KB, 400x483 - видяно 551 пъти.)
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #55: 06 Февруари 2013

На мен ми харесва Усмивка Аз по принцип съм по голям фен на другата, но тя ще е по трудна за изпълнение заради очите.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #56: 12 Февруари 2013

Мисля, че идеята за маската е страхотна! Хем ще е супер изненада за групата, хем ще ни остане спомен.

п.с. Рецойл, добре, че не се прие твоето предложение - аз като не мога да правя челна стойка (още), да не ходя на концерт ли?!  Ухилен Ухилен Ухилен

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #57: 13 Февруари 2013

п.с. Рецойл, добре, че не се прие твоето предложение - аз като не мога да правя челна стойка (още), да не ходя на концерт ли?!  Ухилен Ухилен Ухилен

За тези, които не могат да се вдигнат на челна стойка - ще се предлагат два хартиени ботуша. Погледнато от сцената трябва да е много внушително.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #58: 28 Февруари 2013

Ако концерта и изборите останат на 12-ти може да отправим следното послание - изненада. Прилагам няколко варианта:
- Today we voted for DM или само We voted for DM
- We VOTE for you (made in Kirilart) - заигравка с миналия концерт и продължение на традицията.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #59: 28 Февруари 2013

Ако ги оставят на една дата, ще е чудесно като идея! Така хем ще се подиграем с политиците, хем ще е яко и за DM, а и лично аз го намирам за доста оригинално, като послание. Разбира се идеята с маските си остава така или иначе, но не пречи да имаме 2 вместо 1 изненада.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.