DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: Пътуване за концертите Белград / Будапеща / Загреб  (Прочетена 23795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
02 Ноември 2012

Отварям тази тема, за да обсъждаме в нея подробностите около организираното пътуване по триъгълника Белград - Будапеща - Загреб. На първо време нека се преброим хората с билети за концертите, за да знам какъв транспорт да намеря за пътуването. После да уточним нощувките и сме готови.
Ако някой все още няма билет, но има убеждението, че ще дойде и ще си намери билети за концертите нека уточни този факт в поста си.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 02 Ноември 2012

аз и Мария... пу за нас  Ухилен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 02 Ноември 2012

2 броя тук.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #3: 02 Ноември 2012

С нас 2-мата до момента сме 6. Още малко подробности.

Груб план на пътуването:

Потегляне на 18-ти от София
18-ти и 19-ти сме в Белград /две нощувки/
20-ти и 21-ви сме в Будапеща /отново две нощувки/
22-ри сме в Загреб /една нощувка/
23-ти след концерта потегляме директно за БГ

Мотивите за директно потегляне към България след датата в Загреб са, че имаме 850 км. до София обратно, които ще е най-лесно да минем през нощта. И без това след три концерта в рамките на 6 дни ще сме претрепани, не виждам смисъл да губим после цял ден в пътуване.

Преходите между останалите точки по време на пътешествието са между 250 и 350 км., така че не са проблем. Вече проведох с моите контакти в туристическия бранш принципни разговори, очакват колко души сме като бройка, за да ми дадат оферта за транспорт и нощувки, както и пакетна цена.
 Усмивка
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #4: 02 Ноември 2012

Ставаме 8.  Усмивка
DMitar1
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #5: 02 Ноември 2012

Здравейте,

Аз ще ходя на няколко концерта с жена ми, включително и на изброените в темата. Реших да напиша няколко думи тук, за да предложа едно по-лесно пътуване ако сметнете, че ще е добре за вас - влак. Предимствата са ясни предполагам на всички - евтино, лесно, има пространство във вагоните, повече хора могат да пътуват заедно, може да се пътува през ноща и т.н. Ако се интересувате ще споделя повече.

п.с. Ние сме на концерти София - Букурещ - Белград - Будапеща - Загреб - Братислава - Мюнхен  Готин
може да се видим на някое афтър-парти
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 02 Ноември 2012

няма да го бъде с влак Усмивка, ако предложиш чартър на цената на влак съм за.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #7: 02 Ноември 2012

Нека сме вече 9.

freelove for everyone
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #8: 02 Ноември 2012

Нека сме вече 9.

Как 9 бе Канто? Мен на кой ме остави?

Закръглям бройката на 10.

П.П. Ако ще сме с влак, моля за мен самостоятелно купе с баня и тоалетна, и задължително джакузита-макузита в купето, за да се възстановявам след концерт.

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 02 Ноември 2012

Идеята е да пътуваме с организиран транспорт, който да ни кара до хотела и до стадиона във всеки град. Пътуването с обществен транспорт е вариант последен ако офертите за организиран не ни удовлетворят.
 Усмивка
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #10: 05 Ноември 2012

аз все още нямам билети за конкретните концерти но след нова година ще започна с попупките...
така че евентуално +2-ма

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #11: 05 Ноември 2012

И аз имам билет + сестра ми = още двама  Ухилен

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #12: 05 Ноември 2012

и аз бих искал да дойда но зависи от това кога ще се плаща спането и превоза. Иначе нямам билети но ще си търся пред стадионите

Wrong
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 05 Ноември 2012

Имам уговорка с превозвачите да им дам отговор до 15-ти този месец колко местен бус ни е необходим. След това ще дадат оферта за обща цена, която ще разделим поравно между всички пътуващи - колкото повече сме, толкова по-ниска ще е цената на човек. Досега винаги сме плащали малка част от сумата като капаро, а останалата част в последния месец преди потеглянето. Ще се опитам да договоря същата схема, за да не ни натежи сега финансово след пазаруването на билети за концерти.
 Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 22 Януари 2013

Вече уговорих детайлите около пътуването, ето финалната програма:

Потегляме с автобус (29+1) места, произведен 2012-та година, от София, на 18-ти Май преди обяд. Пристигаме в Белград следобед, настаняваме се в хотел в централната част на града (двойни стаи). В Белград имаме 2 нощувки с вкл. закуска в цената, на 18-ти и 19-ти.
На 20-ти преди обяд потегляме за Будапеща, настаняваме се в хотел (отново двойни стаи), тук цената на закуската беше умопомрачителна и сме без такава. Отново имаме 2 нощувки на 20-ти и 21-ви. На 22-ри потегляме за Загреб, настаняваме се в хотела следобед за единствената си нощувка в града. Цената на спането в Загреб, колкото и да търсих удачен вариант за група от 20 души е доста висока, та предпочитам да пропуснем нощувката на 23-ти. Вместо това на 23-ти преди обяд освобождаваме хотела, натоварваме багажа в автобуса и след концерта ни взема от стадиона и директно потегляме за БГ. Имаме нощен преход от около 9 часа, което означава, че на 24-ти сутринта би трябвало ако всичко е наред да сме си в София, БГ.

Уговорих с превозвача да ни взема след концерт от стадиона, защото обикновено е сериозен проблем придвижването до центъра.

Цената на цялото това удоволствие (път и спане) е 410 лв., като искам отсега да уточня, че може да се движи в малки граници (30-40 лв.) нагоре или надолу в зависимост от това, колко души ще се съберем за пътуването, както и от допълнително изникнали проблеми при самите резервации. До момента има 19 желаещи, цената е актуална ако намерим само още един желаещ - при групи от 20 души се полага по 1 безплатна нощувка, която мисля да ползваме за шофьора - в противен случай по договор сме задължени да му платим нощувките ние и това ще вдигне леко цената.

Моите приятели са готови да букват нощувките, ползваме вътрешна резервационна система, не ни товарят с надценки, но затова ще е необходимо да преведете по сметката ми по 130 лв., за да мога да капарирам хотелите и автобуса. В основание на плащането пишете: "Организирано пътуване Загреб" за да се ориентирам по-лесно във влизащите плащания. Моля пишете си и двете имена, за да знам от кого постъпват парите.

Данните на сметката са:
Кирил Ясенов Станчев
Българска Пощенска Банка
IBAN: BG08BPBI79454061787301

Още нещо важно!
Необходими са ми и двете имена по лична карта /име и фамилия/ изписани на латиница точно, както са в документа. Моля, ВСЕКИ да ми ги изпрати на лично съобщение тук в depeche-mode.org, по най-бързия начин.

Това е най-сложното пътуване откъм логистика досега, нека го направим гладко и по план
Усмивка
Последна редакция: 22 Януари 2013 от kirilart
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.