DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: Пътуване за концертите Белград / Будапеща / Загреб  (Прочетена 20603 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #15: 24 Януари 2013

Хора, дайте малко по-сериозно. Доста труд е хвърлен, за да се организира този тур, нека не отива на вятъра. Ако искаме наистина да се случи това, убеден съм, неповторимо изживяване за всички, нека не бавим нещата и да съберем аванса за КирилАРТ максимално бързо, за да може да се резервират хотелите, които са основен проблем(стаите свършват бързо), както и финализирането на договора с фирмата превозвач.

Бияч Полицай Бесен

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #16: 10 Февруари 2013

Ето и финалната версия на пътешествието.

Транспортът ни ще бъде автобус марка "Исузу", модел "Тюркоаз", произведен 2012 година, туристическо изпълнение. Уговорили сме се да ни вози до стадионите и да ни взема след концерт, както и да включат в цената всички такси за паркинг, които по предварителната оферта, трябваше да поемем ние. Няколко снимки от срещата ми с возилото.

ПРОГРАМА НА ПЪТУВАНЕТО:

18 май – Отпътуване от София в 8.00 часа сутринта към Белград. Преход от 400 км. Пристигане в Белград и настaняване в хотел „Славия” 2*. Нощувка.

Hotel Slavija Belgradе **

19 май – Закуска включена в цената. Концерт. Нощувка.

20 май – Закуска включена в цената. Отпътуване в 9.00 часа за Будапеща. Преход от 360 км. Настаняване в хотел „Рила” 2*. /Собствениците имат български корени и са много добре настроени към БГ/. Нощувка.

Hotel Rila Budapest **

21 май – В Будапеща нямаме закуска, който държи мога да заявя допълнително срещу 5 евро. Концерт. Нощувка.

22 май – Отпътуване от Будапеща в 9.00 за Загреб. Преход от 340 км. Настаняване в хотел Ребро 3*. Нощувка.

Hotel Rebro Zagreb ***

23 май – Закуска включена в цената. Освобождаване на хотела до 12 часа. Хотелът се намира на съвсем скромно разстояние от стадиона на концерта. Шофьора ще ни чака в автобуса, след концерта отпътуване за България. Нощен преход от 780 км.

24 май - Пристигане в София сутринта.

В цената ще бъде включена и групова медицинска застраховка за всички пътуващи с покритие 5 000 евро на човек, помощ при пътуване в чужбина. При положение, че ще се тикаме по стадиони и ще попътуваме доста е добре да имаме застраховка за всеки случай.

Заплащането на остатъка от сумата ще стане на 2 вноски - съответно до 15 март и 15 април. До 15-ти април абсолютно всички трябва да са превели пълната сума за екскурзията, тъй като тогава ще трябва да изплатя остатъка от вноските за спане и транспорт! Имаме само един отказал се, което означава, че общата цена става малко по-висока, а именно 430 лв. на човек, ако не се появи негов заместник в групата. Вярвам, че ще има кой да го смени и да не се налага това завишаване - доста хора се колебаят все още и се надявам, някой от тях да се престраши.
Усмивка
Последна редакция: 10 Февруари 2013 от kirilart
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #17: 10 Февруари 2013

има ли още места?  Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #18: 10 Февруари 2013

Да, има още места. Усмивка
Ако си сигурен ми изпрати име и фамилия изписани на латиница, както са в личната ти карта и капаро от 130 лв. на посочената по-долу банкова сметка.

В основание на плащането пишете: "Организирано пътуване Загреб" за да се ориентирам по-лесно във влизащите плащания. Моля пишете си и двете имена, за да знам от кого постъпват парите.

Данните на сметката са:
Кирил Ясенов Станчев
Българска Пощенска Банка
IBAN: BG08BPBI79454061787301
UNITED
Някой

Профил
Отговори #19: 10 Февруари 2013

Благодаря!За съжаление не бях влизал отдавна тук и като видях за този трип полудях от кеф! Усмивка
Лошото е,че от бързане така и не разгледах,че всъщност няма билети за тези концерти Тъжен ще се разровя за билети и ако не е късно и не са ме изпреварили за екскурзията съм в играта!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 10 Февруари 2013

Преди няколко дни имаше и за трите концерта, така че ако са свършили дебни, може пак да пуснат и да се уредиш с билети. Повечето от нас са си взели за пред сцената в Белград и Загреб, а за Будапеща на втора линия. Общо трите билета така излизат около 150 евро. Успех!

Я да пусна аз линковете за билети, за всеки случай директно в темата, може да помогна на някой
Усмивка

За Белград:
Fan pit = 5990 RSD ~ 54 Euro
http://www.gigstix.com/depechemode

За Будапеща:
PL5 - állóhely / standing   Normál 13 900 HUF ~ 47 Euro
https://shop.ticketpro.hu/hu/Event/Detail/3338/depeche-mode-allohelyek-standing-tickets

За Загреб:
PL 3 - Fan Pit    Cijena    400,00 KN    ~ 53 Euro
http://www.eventim.hr/hr/ulaznice/depeche-mode-zagreb-stadion-maksimir-459697/performance.html

За Загреб избери опцията да си прибереш билета от мястото на събитието в деня на концерта. Останалите 2 концерта Белград и Будапеща са с електронни билети, които принтиш в къщи
Последна редакция: 10 Февруари 2013 от kirilart
UNITED
Някой

Профил
Отговори #21: 10 Февруари 2013

Дано!Пак благодаря! Намигване
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #22: 14 Февруари 2013

Моят билет в Загреб не е електронен, а ще трябва да си го взема на място - pick up at the venue. Само аз ли съм така или има и други  Плезене? Не си спомням как беше като ги копувах.
А ще има ли някакви афтър партита за които трябва също да си взема билети хехе  Ухилен? Някой да знае?

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 14 Февруари 2013

Цитат
За Загреб избери опцията да си прибереш билета от мястото на събитието в деня на концерта.
Всички сме така, за Загреб ще ги приберем на място. Ще пробваме една хитрина да видим дали ще мине номера, но затова по-нататък.
Колкото до афтърите, обикновено си вземаме билети направо на място. Ще следим в нета ако обявят нещо, което си струва на предварителна продажба. В Будапеща афтърите са мощни, в Белград досега не са имали честта, а в Загреб ще пропуснем така или иначе, но пък те са скромни, културни хора - от концерта там не ги помня като луди фенове.
 Ухилен
Аз мисля да проверя и за по-малки събития преди концертите, защото така или иначе ще сме и на трите места ден преди концерта, може да ни огрее нещо интересно като бонус.
 Ангелче
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #24: 14 Февруари 2013

Супер значи ще следим Усмивка, че ще е яко да посетим и някое парти Усмивка

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 27 Февруари 2013

Здравейте отново, изникна ми едно пътуване, което ще пасне идеално за да направя втората част от разплащанията по превоза. Затова, моля който има готовност до 7-ми март (четвъртък другата седмица) да пусне по сметка втората част от плащането на пътуването пак от 130 лв. Планирах да е седмица по-късно, но при създалите се обстоятелства, това би означавало да се разхождам в 2 последователни седмици. 
Благодаря предварително!
Усмивка
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #26: 28 Февруари 2013

Sorry, че не е точно тук мястото да питам, ама:
Концерт в София ще има ли - 'щото леко ни споходиха едни Избори на 12/05, а доколкото се не лъжа обществените прояви са - ЗАБРАНЕНИ !!! Шок

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 01 Март 2013

Да, ще има - днес СМЕ официално го потвърдиха:

http://sme.bg/bg/news/413
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #28: 04 Март 2013

.... а докато ги чаках да го потвърдят по новините, що бели косми ми образуваха  Пощурял

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 05 Март 2013

До момента, само трима души са изпратили втората част от сумата, много моля който има възможност да изпрати до четвъртък 130 лв. по сметка или за хората от Варна да се видим за да взема паричките.
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.