DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Каква ще е сцената за предстоящото турне.  (Прочетена 9620 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #15: 15 Септември 2013

Сега си разбрал, щото не си ме питал  Ухилен
Аз съм влюбена в прожекциите на  Halo - жената има ужасяващо магнетични очи + Берлин + черно-бялата визия = абсолютен разкош!!!

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #16: 15 Септември 2013

ами, де да знам, че трябвало теб да питам Усмивка. не си била наоколо като въпросвах.
и малко да изляза от топика, оригиналите и на Halo и на APTIUT са къде, къде по-добре на живо. Ремиксът на Halo тотално обръща възприятието ми на песента. Можеха един от двата ремикса да вкарат, двата наведнъж вече идват малко в повече, ама айде да не мрънкам.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 16 Септември 2013

Ще ме прощаваш, но ремиксът на Halo звучи умопомрачаващо на това турне, даже вече започна да ми харесва повече от оригинала. Дейв го изпълнява страхотно и с много чувство и аз съм абсолютно хипнотизирана всеки път!
За APTIUT съм съгласна, че оригинала е доста по-добър и въобще не беше необходимо да вкарват ремиксиран вариант, още повече че няма кой знае какви промени в динамиката на парчето, но Halo си е абсолютно попадение Усмивка

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #18: 18 Септември 2013

Миксът е готин, а и прожекцията към него е много въздействаща, за разлика от APTIUT, където миксът изобщо не ми харесва, но песента е толкова добра, че някакси миксът не може да затрие положотелното, че отново влиза в сетлиста на турне. Да добавя, че по принцип не харесвам миксовете (с малки изключения). За мен е извращение, че почти всяко парче на ДМ го вкарват в клубно звучене.

Все пак бих приел всеки ден оригинала на Halo (особено) на концерт, пред ремикса, харесва ми 100 пъти повече. На това парче се пляска, скача, крещи, има агресия (в първата половина на песента), на него Дейв подканва публиката, раздава ритници, снове по сцената. с две думи публиката на него е активна.
Гледай Devotional или ONIP примерно.

Ремиксът вкарва парчето в съвсем друга посока. Агресивното в песента тотално изчезва и тя се превръща по скоро в балада, така я пее и Дейв, съответно и реакцията на публиката е като на такава. Разбира се ремиксът открива друга красота в парчето. Във времена, когато нямаше youtube и възможностите да слушаш концертни изпълнения бяха доста ограничени бях изтъркал от слушане сингълът на Condemnation заради live парчетата към него и Halo ми е ама много, много любима. съседите със сигурност не я обичат, защото яко дъних уредбата на нея.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #19: 18 Септември 2013

Може би ще Ви е интересно да прочетете статия за осветление, камери, екрани, които се ползват на сегашното турне. Статията можете да прочетете ТУК
Последна редакция: 18 Септември 2013 от MAO BOY

La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 18 Септември 2013

Гледай Devotional или ONIP примерно.

Ами, какво да кажа, случвало се е да ги гледам  Намигване

Да, оригиналът и ремиксът не са сравними на сцена, но и двете са готини... то не може само агресия, иначе трябва да отдъхваме само на Прешъс  Ухилен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #21: 18 Септември 2013

хихи, нали обичам да давам примери Усмивка, извинявай.
аз на Precious настръхвам... няма шега.
определено, добре се вписва ремикса, искам си оригинала, но това си е мой проблем. APTIUT-a да си изпълняват оригинала обаче Усмивка.

La tête dans les nuages
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.